Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu makat, ble
Odpovědět
Profilova fotka
to je tou pitomou zimou, jak je letos dlouhá
Odpovědět
Profilova fotka
myslis, jo? ja neivm, ja myslim, ze je to tim,ze rano je driv svetlo..ja jsem proste skrivan i sova zaroven
Odpovědět
Profilova fotka
rano je driv svetlo?? to ja jsem jeste moc nezpozorovala... sice je to lepsi, ale porad to enni ono :o(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, v 6:45 uz je videt, vecer je uz skoro do 6 svetlo....za mesic se to zmeni a bude super. Ale rano uz fakt jako joo
Odpovědět
Profilova fotka
já teda taky vstávám za tmy
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky vstavam za tmy... a do prace dorazim a taky je tu tma :o(( dokud nebude svetlo v pet rano, tak je to blby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to pro dnešek balím mějte se hezky fááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
mne se tak nic nechce, ach jo. Mia spala 3/4 hodky, no super...zase nahore neco kutaj, takze bozi 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jsem tu :o)) vcera spinn super, malem jsem zhebla... ale byla jsem tam brzo jako vzdycky... tentokrat prisel brzo i Robert... a jak jsem tam s nim byla sama... tak ke me prisel a dal mi origoš Spinning lahev na piti, pry za odmenu, že jsem tam první x-) asi me miluje ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, to je zazitek...a on je jako hezkej?
Odpovědět
Profilova fotka
no, na to ze je to rocnik 61, tak je docela fesak... pekny telo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hmmmmm, dobry. Ja budu fakt muset zacit chodit, jsem takova bez energy...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam posledni dobou nejak moc energie :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jo? to ja ne...jsem uz naka utahana z ty zimy, chybi mi slunicko a solarko nemam v okoli, no asi zacnu pristi tyden chodit zase na kolo
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo, ono se pri zmene pobytu musi menit i ridicak,ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
no, jako slunicko mi taky chybi... ale mam ted nejaky roupy :-x no, a kdes mela naposledy trvaly bydliste??? ja si myslim, ze na ridicaku je jen okres, takze jestli ses stehovala v ramci okresu, tak ridicak menit nemusis... ale jestli jo, tak taky.... teda myslim si, ze by se nic nestala, kdybys na nej jezdila... ale nevis, na jakyho vola policajta narazis, aby z toho potom nebyl problem :o(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.magistrat.praha-mesto.cz/6... no prave, sice me nestavej,ale pro jistotu radsi....
Odpovědět
Profilova fotka
no, koukam na to... ja mam na ridicaku obec pobytu Milovice... takze jestli zmenim mesto, tak musim vymenit ridicak... ale kdybych melina adresu ve stejnym meste, tak ho menit nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
no,to je jasny, ja tam mam Cercany,...ch jooooo. Kdepak je registr ridicu, to ani nevim
Odpovědět
Profilova fotka
neni to v Kongresovy na Vysehrade??
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééééé co to je za blbost, že se musí měnit ŘP při změně bydliště?
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši ted čučám na svůj ŘP a tam je fakt obec pobytu Český Těšín se poseru fakt, proč to tam jako píšou to až se přestěhuju do PCE tak si budu muset nechat udělat nový řp jo...booože
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli... jojo, je to tak... driv tam byl snad okres, takze jeste stehovani v ramci okresu bylo bez zmeny.... ale toto... :o((( aby clovek porad lital na nejaky urad ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt des, registr je v Jungmannce
Odpovědět
Profilova fotka
a to jsem ráno čelta v novinách, že Langer chce dát z OP pryč bydliště, r.č. apod, právě aby když máš změnu, jsi nemusela lítat furt po úřadech
Odpovědět
Profilova fotka
no a na co by zase ta obcanka byla??? kdyz by tam nic nebylo... jako rodny cislo se ti snad behem zivota nemeni??? a kde bych jako mela uvedeny trvaly bydliste, kdyz ne v obcance??? Langer je teda hlava...
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, te to chteli udelat jinak, jako zlehcit - jeden urad na vse, at si to oni mezi sebou predaji
Odpovědět
Profilova fotka
no né, že by ty registry byly konečně propojený a bylo by to na jakýsi čip či co http://www.novinky.cz/clanek/161832-v...
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo super :-) mame rozkoukanyho Hancocka, super zatim
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?