Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou super, se nam hodej jak svina
Odpovědět
Profilova fotka
psal muz, ze ho to beze me nebavi :-) :-) kluci jezdi cernou a on chudak sam na modry
Odpovědět
Profilova fotka
Robovi se po tobe styskaaaaaa :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
kolaudacku mam zapsanou v kalendari :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to bude akceeeeeeeeeeeee :-) asi styska, vcera mi psal zamilovany smsky, ve 3 rano po 2lahvich vina...to mu jde
Odpovědět
Profilova fotka
porad lepsi zamilovany zpravy po dvou lahvich vina, nez vubec ;-) je to mily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to je hezký to mi dycky bobík taky píše, když je připitý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám kolaudačku taky poznačenou a na sto péro potvrdím do konce týdne
Odpovědět
Profilova fotka
me pise vetsinou jen strizlivy.... pripitymu uz to asi moc nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bylo to mile, to zase jo...prej beze me nemuze spat, se nedivim, s dvouma chlapama na pokoji ,navic oba pry chrapou, chudacek malej...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se pro dnesek loucim.... jdeme se s kolegynema kouknout na malyho Frantiska (2mesice) co ma byvala kolegyne... tak jdu ocuchat miminko... a potom spat k babi rano prijdu pozdeji, jdu k zubari :o(
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: tak fááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mej se, a dobre porid u zubare zitra
Odpovědět
Profilova fotka
varim, nestiham..... hezky vecer vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, tak japak Kikina u zubare??
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
zdarrec palec
Odpovědět
Profilova fotka
nové fotky http://www.czstavhold.cz/projekty/par...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko.... jsem tu :o)) nic mi nedelaaaaaal x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: jé tak super
Odpovědět
Profilova fotka
a co včera Frantík?
Odpovědět
Profilova fotka
Frantik je krasnej a hodnouckej :) a ma dvouletou sestricku a ta je taky hodna ... a dostala jsem tam takovy pocit, ze mit dve deti takhle brzo po sobe musi byt strasne fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj když neřvou tak je to super ale já to taky tak plánuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja to asi taky tak budu muset naplanovat, protoze kdybych mezi tema detma mela nejak vyrazne cekat, tak budu mit to druhy ve ctyriceti a to fakt nechci... proste se musela sestricka naucit byt dost samostatna... proste ji v necelych dvou letech rekli, ze na kocarek ja uz velka a ze je ted pro brasku a chodi vsude po svych, zadny golfky nic, protoze na to nejsou ruce... ale co, ja jsem se segrou od sebe o rok a 8 mesicu a taky to mama nejak zvladla a to ja jsem rvala porad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, no tak kdfyz to nekdo fakt chce mit z krku najednou, tak jo....ja to vychytala s tim prvnim v 26...to je super
Odpovědět
Profilova fotka
no oni ted dělaj takový vozítka ke kočárku, to se nějak zahákne, je to jako skateboard anebo jsou i kočáry pro sourozence, dneak už to není problém
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsou od nas Lami ho ma, sikovna to vec...
Odpovědět
Profilova fotka
videly jste vcera to zahajeni v Liberci? jak to seklo Neumannovy?
Odpovědět
Profilova fotka
http://sport.idnes.cz/polska-kladivar... tohle je taky husty
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem na to a zrovna jsem si rikala, ze ji to vubec neslusi... nevim, ty vlasy se mi na ni nejak nelibily .... se mi vic libila pred nekolika lety na nejakym vyhlasovani cen, mela ty vlasy trochu delsi a takovy jako zlaty saty s kozesinou pres ramena... jen teda bylo desivy, jak se vsichni snazili mluvit anglicky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?