Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ve kterém je měsíci?
Odpovědět
Profilova fotka
budou rodit v breznu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to už by to pohlaví měli vědět skoro na jistotu
Odpovědět
Profilova fotka
no, nikdy to neni jisty....
Odpovědět
Profilova fotka
navíc jestli byli na nějakém 3c, 4d ultrazvuku tak tam je to na 99%
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak kdyz to bude holka,tak to jeste jde kua, muz si snida v hotelu a pak jdou lyzovat, se ma
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, jestli nemas co delat, http://www.green-gate.cz/ katalog Present time, mrknej... Kikino, ty taky..
Odpovědět
Profilova fotka
tjoooo vetešárna
Odpovědět
Profilova fotka
dost draha, nahodou tam jsou bozi veci
Odpovědět
Profilova fotka
to je boziiiiiii...
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, jdu se strojit, at jsme brzo zpatky....musim nechat Robovi vycistit oblek a taky na postu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kde ftéééé
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
byla jsem na o ... fazolova polivka a sopak... a potom cokoladova Deli.... ja to proste bez toho sladkyho neumim :o((
Odpovědět
Profilova fotka
co spinn, jdeš zítra? mě k tomu kolenu začlo bolet ještě levé rameno (operované mám pravé), tak jak fkat dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
jdu zitra na spinn .... se tesim... jen jsem nejak zavahala druhy tyden v breznu a na Roberta je uz plno (teda ja v utery nemuzu 10.3. to mam skolni mejdan) a ve ctvrtek je plno... tak asi budu muset jit na nekoho jinyho :o(( ty jsi nejaka cela bolava.... na duchod mas jeste cas?? co to s tebou je?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, asi jsem o víkendu nějak špatně spala či co a přeležela jsem si ho, fakt nevím, ale mažu ho fastumgelem, tak už je to den ode dne lepší
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, sportem k trvalé invaliditě
Odpovědět
Profilova fotka
no vypada to tak... tak zadny sport a pekne vsechno vylecit ... muj muz ma dneska narozeniny a misto abychom sli na veceri, tak si uziva jeste v lese... bez dortu .o(
Odpovědět
Profilova fotka
jééé narozky, tak vše nej
Odpovědět
Profilova fotka
dik, vyridim mu to :o)) dneska jsem se rozhodla, ze v tom kvetnu pojedeme na dovolenou k mori... je mi jedno kam, ale musi tam byt teplo :o)) znas to ... 1.dovolená v Jugoslavii - 1. díte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
1 auto :-D máte vůbec auto? a cos mu koupila k narozkám?
Odpovědět
Profilova fotka
sef chtel muj pocitac, tak jsem musela jit na jiny :O(( auto nemame, ale snad do leta bude... a k narozkam dostal stativ k fotaku, co mi vybrala Jaja... dostal ho uz o vikendu, se nudil, tak jsem mu poprala a on byl jak maly dite, ktery dostane hracku a asi dve hodiny byl od nej klid :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo v pondeli v Houseovi....pane doktore, mne boli ruka, ale jen kdyz na ni spim...ja takhle spim celej zivot atd. A on rika: a zkousel jste tak nespat? :-D :-D :-D my jsme to meli obracene, nejdriv dite, pak dovolena a pak byt....sradna. koupila jsem Mie ale uzasny kecky, ve stylu Conversek, vysovy, cerveny kosticky a kyticky, jak ty hrnicky, letos pojedem asi v cerveny, na zelenou kaslu
Odpovědět
Profilova fotka
hihi... pane doktore, ja vubec nemuzu otocit hlavou... a celej se otocit muzete?? :-D cervena je dobra.... budete kocky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to budem :-) tak jsem dala pect masicko, uz se tesim az bude....musim poklidit a pak na to uz kaslu..
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo,t o je hezkyyyyyy http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
jj to s tím Housem byli i v upoutávkách :-) krásná kombinace barev
Odpovědět
Profilova fotka
tak, Hanka toho 6.3 muze.....toz uz je to ofiko kolaudacka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
he, tak jsem nasla ty botky, co jsem koupila Mie http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Profilova fotka
tjo z HM jo, super
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?