Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, a ten tvuj stul tam maji taky zlevneny na 4390 Kc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kristi.. ja si vcera zkousela nejaky dziny, ale nebylo to ono.... zdaly se mi kratky... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak s tim ja nemam problem, nasteti
Odpovědět
Profilova fotka
jj kristi, akorát jsem zjistili, že to není on tenhle trendi stůl nemá totiž plné nohy, má je jakoby jen to trojúhelníku náš je tenhle http://www.kika.cz/cgi-bin/katalog.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, fotka ale stejna, no Hladik mi odepsal, ze se nedivi, ale ze je pracna a je to i s montazi... ale pockam, budou mit police Lack v orechu, takze super...teda doufam v to
Odpovědět
Profilova fotka
v ikee budou mít něco v ořechu?
Odpovědět
Profilova fotka
uz maji malej stolek Lack http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... takze predpokladam, ze cela kolekce Lacku bude v orechu
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme az do zitra do vecera samy doma.....Roba jedou dneska s klukama z prace do Spindlu pres noc..
Odpovědět
Profilova fotka
aha, toho jsem si vůbec nevšimla to se máte holky
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam od vcera, takze sis vsimnout nemohla
Odpovědět
http://www.truhlarstvi-zp.cz/index.ph... tady od té firmy si pravděpodobně nechám realizovat kuchyň - od něj má ségruš a teta a obě jsou max spokojené x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsme doma vcera tak nejak koumali, co ja budu asi ak za rok delat, Roba ze by pro me praci mel, to co jim delam ted + nejaky veci na vic... toz jsem mu rekla, ze bych rada do prace aspon na pul uvazku a pak ve volnu delat pro nej, je jasny, ze Roba by mi penize nedaval, coz bych asi neprezila a taky by bylo fajn, aby za me nekdo platil soc. a zdrav... takze to vypda, ze pujdu na 6h do normlani prace a ve volnu buud delat pro nej, coz je fajn.
Odpovědět
Článek se načítá
Kristi, to jsou super vyhlídky ;-)) a neplánujete druhé mimčo?
Odpovědět
Profilova fotka
kristi a do jaké normální práce? jinak s tím topením, my fakt doma vůbec netopíme, topí asi kolem sousedi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako kdybys delala pro Roba, tak bych nestavala vyplatu??? my prijde lepsi to reseni, ze pujdes na 4-6hod. nekam jinam do prace... pekne pro penizky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
o jakym topeni je rec??? jsem nejak mimo... ale nevadi.... :-D my doma taky moc netopime, se mi nechce, kdyz tam moc nejsme.... takze nam taky staci topeni sousedu a kdyztak si trochu zatopime o vikendu.... ale u babi v panelaku je to jeste lepsi, tak je vedro cely rok i bez topeni.... asi duchodci okolo topi jak zhavy
Odpovědět
Profilova fotka
kristi mi psala, že se jí zdá, že máme v tom novém bytě málo radiátorů
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, neeeee, neplanujem. do prace nekam, mne je to vazne uplne jedno, bud recepcni, nebo prodavat, je mi to u pr..... Eli, to bych zmrzla
Odpovědět
Profilova fotka
acha... my mame v kazdem pokoji jeden a v obyvaku, ktery ma tech 36metru, tak tam mame dva... ale zapiname o vikendu jen jeden a tak na pulku a staci to.... kdyz neco delame, tak nam to nevadi a kdyz se valime u telky tak si pritopime :o)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi a máte v novém pořádně odvzdušněné ty radiátory? my máme v novém bytě pod každým oknem radioátor, tzn. že ve dvou pokojích máme 2 radioše
Odpovědět
Profilova fotka
mame, byli nam to i kontrolovat my mame v obyvaku 2, v loznici jeden asi tak metrovej, ale ten nizkej...jak jsou velky okna a okolo loznice je venkovni chodba, ve ktery je kosa, pac jeste v baraku netopej, tzn. ze proste to teplo unika stenama...
Odpovědět
Profilova fotka
jako v Praze je to fakt super v tom bytě, tam netopíme celý rok, ani v zimě, akorát když jdou teploty pod minus, tak dáme v obýváku radioš na 3
Odpovědět
Profilova fotka
a to je jako panelak??
Odpovědět
Profilova fotka
jo
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak to pak jo...ja nevim, my jsme teplomilny, 23 st je tak akorat
Odpovědět
Profilova fotka
no proto jsme i podle toho vybírali byt v PCE, aby pod i nad náma někdo byl a topil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to chapu, tady od zeme zima neni, v garazich je cca 17 st bych rekla, to neni problem. Az to bude topit i na chodbe, tak to bude v pohode, zatim tahne i pode dverma a tak....proste bydlime na stavbe
Odpovědět
Profilova fotka
a už je tam krom vás někdo nastěhovaný?
Odpovědět
Profilova fotka
asi 5 lidi, ani nevim.... tak my jedeme, zatim paaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
nevím kam jedeš ale fááá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?