Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdete nekam vecer?
Odpovědět
Profilova fotka
my teda jedeme prvně k tchánovcům na chalupu, Bobík tam bude zítra pomahát s dřevem a zítra jedeme do PCE a večer nikam nejdem, páč kámoši nemaj hlídání, tak budem u nich
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no....my zitra pujdem tak max na bowling nebo tak, pac v ne chci na ty hory
Odpovědět
Profilova fotka
a v neděli určo prochajda, známí si koupili novej kočár, měli cortinu a ted si koupili sporták casualplay, jsem to sice nějak nepochopila, páč jsem si myslela, že si koupí max nějaké lehké golfky, ale budiž
Odpovědět
Profilova fotka
ta armada fakt nezklame... ted volali Petrovi z prace, ze ma byt v nedeli v poledne v Pardubicich a jede na tyden jeste na cviceni.... tak si to tam uzije aspon tyden... a nevi, kdy se v patek vrati, tkaze nevim,jestli pujde se mnou do divadla a nebo ne :(
Odpovědět
Profilova fotka
jééžiši to jim nemůžou říct aspon takové základní věci?
Odpovědět
Profilova fotka
no, to podle mne oni sami nevedi, kdy se budou v patek vracet.... protoze jednou od nekud od Olomouce.... jednou vlakem (asi nejakym firemnim :-D ) ... no a kdyz se spoji AČR a ČD, tak je cas prijezdu vlaku hodne nejisty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si pro o, vůbec nevím pro co ale nefa
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem sezrala 3 sberacky ty polifky, mnam
Odpovědět
Profilova fotka
tak co, kterej? http://www.yellow.cz/100/galerie.php
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
cos mela?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ani se neptej, meka už mě to sere, jak jsem furt sama v kanclu, tady ani noha, nemůžu si zajt na normální o nic všechny bufáče v okruhu 10 metrů už mám projezené
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no, to je blby
Odpovědět
Profilova fotka
a když jdeme na nákup tak říkám Bobíkovi, at mi vymyslí něco na veču jemu a já si to vemu druhý den na o a on vymyslí dycky super jídla jako chleba s medem, halušky, salát apod...prostě nic co se dá vzít druhý den
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... asi zadnej... je jich tam moc... zrovna dneska jsem jela vlakem, sedely tam dve holky... tak kolem triceti, prohlizely si tyhle chlapy a komentovaly to ... fakt jak pubertacky... :o))
Odpovědět
Profilova fotka
chleba s medem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj chleba s medem to je klasika
Odpovědět
Profilova fotka
to by Roba nikdy nesnedl
Odpovědět
Satyyy, tak vybrala jsi něco? Jdu leze na mě nemoc, tak a´t vás přes síť nenakazím |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem koukala na ty chlapy a zadny se mi nezda :o(( a bud jsem stara a nebo oni nejaky mlady :-( Ivi... myslis na ty vlasy?? kouknu na to doma... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamoska nema chlapa, tak jsme vybirali a je to zly.... z tech 100 jsme vybrali jen jednoho... c.97
Odpovědět
Profilova fotka
mne se docela libi c. 18, ale mlady to je vsechno :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak to víš, že se ti tam nepřihlásí nějaký von Bobík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemachruj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no né, to já myslela jako FON BOBIK jako chlapy celkově
Odpovědět
Profilova fotka
jo taaaak :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bych si nedovolila... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ditko spi a ja jdu poklidit ten bordel
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?