Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
neznamena, no...ja vim
Odpovědět
Profilova fotka
já takové "přírodní" ženy lituju, se měly narodit o sto let dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://fotbal.sport.cz/clanek/145022-...
Odpovědět
Profilova fotka
blazni, ale mit ty prachy, tak v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, dalsi mimino :-.
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš, že maj chuvu?
Odpovědět
Profilova fotka
myslim,ze jo
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem s ni cetla rozhovor a nerikala nic o chuve.... mluvila o tom, co vsechno s Adelou delaji, tak asi chuvu nema... kdyz nic nedela, tak na co by ji mela...
Odpovědět
Profilova fotka
no, taky tam rikala, ze dalsi dite zatim neplanujou :-D http://ona.idnes.cz/martina-cechova-p... ale cetla jsem jeste jeden rozhovor... jen nevim kde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hm, ja to myslim spis tak, ze kdyz ona je doma a bavi ji to, ma barak jak krava, kde neresi misto pro deti atd, tak je to jednodussi. a Petr jeslti teda afkt vari a tak, no tak super. Pokud nema chuvu, tak ma urcite nekoho na uklizeni, zehleni a tak
Odpovědět
Profilova fotka
jj to by se mi taky super vychovávalo mít lidi na úklid apod
Odpovědět
Profilova fotka
a vo tom to je
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja nevim... my uklizime jednou tydne... to zas tolik casu nezabere... a zehlit umim u televize... fakt jako nechapu, na co by mi mela doma behat jina zenska... pokud by chodila do prace, tak je to jiny, tam to pochopim... ale kdyz je clovek doma?
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, taky ale vecne nejste doma, muz je v cudu, moc nevaris, moc neperes, pac muzovi to vyperou v praci, nemas prcka, kterej denne zaspini pulku baraku a vecne a furt jen uklizis....davas veci tam, kde maji byt atd. ja nerikam, ze je to hodne prace, ale az pujdu do prace, bude nekdo zehlit za me, a jednou tydne ten byt proste uklidi
Odpovědět
Profilova fotka
to já bych to užila, hlavně na takový ten větší úklid, koupelna, wc, kuchyn, okna tjooo co bych za to dala
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... muzovi v praci neperou... maskace a vsechno peru ja... a dokonce mu to i zehlim ;-) jako pochopim, kdyz se chodi do prace... nebo i ty okna a takovy to mega velky uklizeni jednou rocne (nebo dvarkat :-D ) ale to normalni uklizeni mi nevadi udelat...
Odpovědět
Profilova fotka
mne to taky nevadi delat.... Laz chodi jednou tydne pani, zamete, setre, vezme wc a koupelnu ( to me fakt nebavi), vyzehli a tak...to by mi bodlo fakt jim neperou jo? ty jo, to bych je hnala teda, uniformy by meli udrzovat ti, co je pozaduji...to je mazec. ja uklizim kazdej den, pokocham se tim tak 5 minut a je to cely v prdeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě to teda vadí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neperou... a hlavne jim toho obleceni moc nedavaji... zatim nafasoval jedny maskace... a kdyby si od kolegu nekoupil, tak ma porad jen jedny... body na to aby mohl neco nafasovat jeste nedostal.... ted si chtel na to cviceni nafasovat neco poradnyho na sebe... nejsou body ani to obleceni... tak mu velitel rekl, ze si to muze koupit za svy v army shopu.... bych je kopla... kdyby mohli chodit do prace v cem chteji tak si to klidne koupi... ale kdyz musim mit uniformu, tak at mu ji taky daji
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je ale hustej pristup.... :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, armada... proste bordel... ale to je pry normalni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tjo mazec :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu ted bastim francouzsky brambory, co vcera delal Petr.... mnam... se mu fakt povedly... bych jich snedla pet kilo... nechci videt v nedeli to vazeni :-x
Odpovědět
Profilova fotka
se máááš, já miluju takové zapečené věci a Bobík to moc nemusí, to fakt nechápu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to taky nechapu... takovy dobroty..... o vikendu je v planu pangas, kuskus a zelenina... a taky cina... a jeste bych chtela upect nejaky dort cokoladovy, kdyz ma Petr pristi tyden ty narozeniny... ale nevim, jestli to nenecham az na tu oslavu, co nas ceka....
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem ted dodelala brok. polivku se syrem a opecenou houstickou :-) o viku nevarim, zitra jedem do Pic a v nedeli budem asi na horach
Odpovědět
Profilova fotka
taky fičíme do PCE
Odpovědět
Profilova fotka
v pondělí budu později, jdeme na ten byt jo
Odpovědět
Profilova fotka
ficite dneska nebo zitra? ty voe, me jebne z ty nasi holky, proc ona nemuze normalne jist?????
Odpovědět
Profilova fotka
dneska
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?