Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to metrous, to je jasny.....
Odpovědět
Profilova fotka
no úplně ne, takový poloviční :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tchýně říkala, že byl takový od mala, hrozně rád se parádil a fešákoval :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky takovyho chlapa, i kdyz radsi ne, bych vedle nej vypadala blbe
Odpovědět
Profilova fotka
jj díky :-D no je fakt, že je to fuška s ním držet krok ale zase na druhou stranu většinu hader má díky mě, sám by si to nikdy nekoupil
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak aspon ze posloucha, u nas to taky jde,ale dostat ho na nakup je umeni...a pak furt nadava, ze na sebe nic nema
Odpovědět
Profilova fotka
no BObík má konfekční velikost, jemu sedí všechno
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, to je pak v pohode. :-) aj bych si kua chtela taky neco koupit
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si vcera chtela taky neco koupit... ale nic nemeli..... :o(( jak na to nemam dostatek casu, tak nic nevyberu.... vcera jsem vbehla jen pred spinnem do Palladia.... no a nic :(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a za 90 eur mi posle cely novy kreslo s tim ze to stary nemusim vracet, to je dobry co?
Odpovědět
Profilova fotka
jako, že budeš mít za 2700 kč nový další křeslo? dobrý hele potřebuju vymyslet nějaký dárek k narozkám pro kámoše, je mu 32, ne nic moc drahýho, jen tak, že jsme si vzpomněli, napadá vás něco? kromě flašky
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi tak nejak...doufam :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty jo, tak zitra chce jit chlap na prohlidku maminyho bytu, boze ja mu budu libat nohy, kdyby to koupil
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky viděly jste to album gedren na konovi jak rodila doma?
Odpovědět
Profilova fotka
videla jsem album... i jsem cetla ten primy prenos porodu :o) proc?
Odpovědět
Profilova fotka
no, nam ten byt svinaci v KB odhadli podle mne dost malo.... takze ted ten prodej trochu skripe... tak snad se to do pristiho tydne vyresi a budeme vedet, co dal
Odpovědět
Profilova fotka
jo to má i nějaký popis porodu jo, tak to radši číst nebudu satyyy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
oni to v těch bankách dělaj podle oka, nám udělali v čobce odhad našich baráku jen z fotek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli,jo, divala a cetla skoro online :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ne uplne popis porodu... psala do diskuze v noci, ze ji to zaclo.... potom jak prijela porodni asistentka... a tak ruzne... a posledni prispevek psala cca 15min. pred tim, nez mimi vylezlo :-D a potom uz ze to maji za sebou a odpocivaji.... zadny podrobnosti jsem necetla...
Odpovědět
Profilova fotka
no a co na to říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
ja rikam NE, ale v jejim pripade to tak nejak chapu
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja vim... ze se ten odhad dela i podle fotek... je to nejaka prum. ceny za byty v okoli... ani je moc nezajima co je v byte... jen metry ctverecni.... ale jako pred dvama lety byl odhad na ten nas v te dobe holobyt 1,8mil. a ted po dvou letech a nejakym tom vybaveni (zaluzie, linka, dve skrine... a kdo vi co jeste ) to je jen 2mil.???? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
saty: njn krize :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky rikam, ne... nikdy nevis, jaky budou komplikace... takze ja bych se bala.... nase sousedka u porodu fakt malem umrela.... strasne krvacela... a to nikdy nevis co se stane... tak to riskovat proste nechci
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to jsem ráda, že se shodneme od bývalého kolegy z práce manželka taky málem umřela při porodu dvojčat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale Gedren mela prvni porod naprosto v pohode, rychlej a tak. A navic je to biomatka, takze tak....ja bych si netroufla
Odpovědět
Profilova fotka
no ale když je první porod v poho tak to přeci neznamená, že druhý bude taky že jo
Odpovědět
Profilova fotka
no, nase sousedka mela taky problemy az u druhyho ditete.... clovek nikdy nevi... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mojí švagrové kámoška porodila první dceru komplikovaným císařem, po 4 letech rodila dvojčata a přirozeně a v pohodě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?