Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vam neco musim rict
Odpovědět
Profilova fotka
tak ne, kdyz nechcete
Odpovědět
Profilova fotka
cooooooooooooooooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
:-. :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak foooooooooooooooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
nic, s tou sedackou..... prislo nam to v patek, hendka v patek jsme to dali dokupy a kreslo proste neslo posadit - bylo to proste furt nalezato, tak jak to mam vyfoceny. Normalne to ma 2 polohy - relax a na sezeni a taky jeste na to lezeni. ale nam to neslo vubec posadit. tak jsem napsala emaily, ze to nejde a dneksa mi odepsali, ze to v pohode vymenej na vl. naklady, poslou nam novej kus. tak jsem rada, ze je to ok, a ze i takhle na dalku to funguje. Nechtela jsem to rikat, dokud to nebude vyreseny, pac jiank jsem naprosto spokojena, sedacka je krasna a je mi jasny, ze se ten kloub mohl poskodit treba cestou nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
jééé aha, tak to je dobré vyřízení reklamace, to je fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsem fakt rada....zase je to dobry vedet, jinde uz asi nakupovat nidky nebudu. I z mat. firmy odepsali rychle, zavolali do toho shopu a ti se hnedka ozvali, coz je opravdu fajn. Pry si to bily polstrovani muzu nechat, kdyz budu chtit... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaký bílý polstrování?
Odpovědět
Profilova fotka
ma to dva kusy - bilou kuzi - jako to kreslo a nozicky, v baleni to prijde zvlast. Nam poslou tedka jen to bily, nozicky si nechame tyhle, jen odmontujem to co nefunguje a bude to. To nefunkcni si muzu nechat nebo jim poslat zpet
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá, no co bys s tím dělala že jo
Odpovědět
Profilova fotka
no,to nevim, no...treba si to opravej a daj do showroomu nebo neco
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj to jo
Odpovědět
Profilova fotka
já se pomalu loučím zítra fááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
no... tak nam v praci nesel net :o((( tak zitra
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem mela navstevu, byla tu Laz s Nellinkou, takze fajn...uteklo nam to
Odpovědět
Profilova fotka
fuj, ja se prezrala
Odpovědět
Profilova fotka
cos mela dobreho???
Odpovědět
Profilova fotka
ja dneska koukala do zrcadla a mam ty vlasy fakt hnusny, takovy nijaky.... jsem chtela to nechat narust, ale nevim jestli to vydrzim... a premyslim, ze zajdu k Hance a necham to zase ostrihat, jak jsem to mela na podzim
Odpovědět
Profilova fotka
fr. brambory a salatek, mnam tak ja nevim, no....a nechces zkusit nejaky vitaminy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
myslis, ze to mam radsi nechat rust, nez to stihat???
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze ti to sluselo kratky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si to myslim taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se na to vyprdni....kratky se stejne lepe udrzuji
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jsem tu... cesta byla docela fajn... ale vecer to vypadalo strasidelne, snezilo jako blazen, u nas naledi, ze jsme koukali z okna, jak po silnici tancuje kamion, ktery nemuze vyjet do kopecka.... ale pres noc to rozsolili, tak to rano docela slo....
Odpovědět
Profilova fotka
a ted mi psala mamina, ze ma pro nas listky do divadla... takze pristi patek jdeme na Otevrene manzelstvi s Rodenem a Krausovou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre, prave jsme se vyhrabali z postele :-) dneska vyrazime asi do Ikei, at nesedime doma
Odpovědět
Profilova fotka
divadlo zavidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolega rano nedorazil... misto do prace jel na Bulovku do porodnice s manzelkou.... takze mozna dneska ;-) no a co Lucka, porad nic? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka furt nic, dneaka by mela nejak nastoupit snad do porodky, nevim nevim...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?