Přírodní šampony na jemné vlasy

Ahoj, stále nemůžu najít ideální šampon a když tak jen na chvíli :-) Hodně jsou teď doporučovány přírodní šampony, já zatím zkoušela jen drogerkové a sem tam nějaký profi ze salonu. Jenže po pár použitích mám vlasy urousané nebo mě svědí hlava. Nemáte prosím vyzkoušený nějaký, který byste mohly doporučit z těch přírodnějších? Na mastnější jemné vlasy. Pokukuju po Urtekramu Brown Sugar nebo Rhassoul (i když jsem četla, že taky není až tak přírodní) nebo Natura Siberica. Jsou ty šampony spíš gelové, čiré? Nemám vůbec zkušenosti. Díky ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 letech
Nejlepší přírodní sampony jsou od značky Urtekram 🙂 používám ji pořád a šampony mají dost super🙂 ted jsem si oblíbila kopřivový je super. Nakupuju na milujubio.cz 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
je mi jasne že přirodni šampon by měl byt bez silikonu a bez sulfatu. takove se snazim kupovat. jake latky by mel ale obsahovat? co je vlasům prospěšné? nějaké bylinky nebo tak. už jsem zkoušela několik přirodnich šamponu a nevidela jsem u nich velky rozdil pri pouzivani oproti těm obyčejnym.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem. @jarkamodra No něco jsem už o ní četla, ale spíš jen v souvislosti s barvením. Nevěděla jsem že mají celou řadu kosmetiky na vlasy i tělo. Mě toho bohuužel moc nevyhovuje a často šampony střídám. Z jednoho mám lupy, pak se mě mastí hlava, třepí konečky. Nebo mě pak hlava zase svědí. Vyhodila jsem už i suché šampony, ty vůbec používat nemůžu, nechala vlasy pořádně promastit, ale nic. :(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Odpověď na příspěvek od alzbetyl:

je mi jasne že přirodni šampon by měl byt bez sil…
@alzbetyl jak píšeš, bezsulfátů a silikonů to je základ. S látkami je to těžší, každé vlasy potřebují něco jiného. Já používám přírodní šamon od značky Vlasimo. Je v něm kofein, aloe vera, kopřiva, levandule a spousta dalších látek takže je dobrý i na růst vlasů. Je ale důležitý k tomu používat i správný kondicionér.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?