Představení přítele rodičům

Profilova fotka
Ahojte 👋. Mám v plánu představit přítele mým rodičům. Mamka má nápad že bychom někam zajeli...na jednodenní výlet, tak jsem si řekla že jo, proč ne. Jenže přítel má mladší sourozence, se kterýma jsem se ještě neseznámila. Je dobrý nápad aby jeli i jeho sourozenci?
Odpovědět
@veronika_rebrosova já bych to určitě doporučila, děti vás všechny zaměstnají a určitě zamezí případnému trapnému tichu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Já moc nechápu, proč by měli být na seznamovačce s Vaším přítelem jeho sourozenci? Pokud se tedy nejdete seznamovat s jeho rodinou. 😄 Ale samozžejmě také záleží na tom jak se domluvíte se svým přítelem vy. 🙂 Pokud by byl nervozní, třeba by mu jeho sourozenci v tomto ohledu pomohli. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Já bych určitě na celý jednodenní výlet nejezdila. Co by si měli celý den vyprávět? Nestačilo by jen zajít na dobrou večeři, nebo k vašim na kafe? A co se týká tebe a seznamování s jeho mladšími sourozenci, to už je zase o tobě a ne o tvých rodičích. Jdeš představovat přítele samotného a nebo polovinu jeho rodiny? Asi bych se s jeho sourozenci seznámila nestranně sama a teprve pak do toho zapojila zbytek rodiny. V prvé řadě by měl být představen tvůj přítel tvým rodičům sám.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?