Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, máš pravdu -fofr to teda je.....já jsem teda čekala, že on to udělá až po vánocích, ale očividně to nevydržel, nebo nevydrželA ;-) švagrová si chudák furt myslí, že v otm nikdo nefiguruje, furt mu věří, dle mě, je chudinka fakt slepá......ale co, přijde na to sama....nevěřím, že by se rozvedl jen tak, jen prostě že chce......říkal jí, že jí prostě přestal milovat - ale to samo od sebe - po dvou letech manželství - to mi fakt neštimuje. chodili spolu před tím teda 8 let, takže celkově jsou spolu 10 let, ale i tak........nevím, nezdá se mi to.........my jsem s Járou spolu už 7 let a pár měsíců a láska nám teda vůbec nevyrpchla........zkrátka holt věnuje city někomu jinému - dle mě 8-)
Odpovědět
Já bych to i pochopila, někdy se člověk prostě odmiluje a nemá smysl zůstávat v nefunkčním svazku....Ale nemyslím si, že by odešel jen tak, určitě někoho má...
Odpovědět
Profilova fotka
...Klárko to si myslím že je fakt jasné, že v tom je někdo další, jinak by takhle nezblbnul a se vším tak nespěchal :-| a teď jsem zapomněla jak to vlastně máte, ona je tvého manžela sestra nebo je to jeho brácha? Hlavně je teda hnus že to spustil teď před Vánoci to je hodně smutné, když už tak to měl udělat hned ;-(
Odpovědět
Chudák holka,nezávidím jí ten Štědrý den, ten stráví v pláči.
Odpovědět
Profilova fotka
je to manžela ségra. taky nevím proč to neudělal až po vánocích, takhle bude mít fakt hrozný štědrý den a vánoce vůbec :-( my jí navrhneme, jestli s námi pak nechce ztrávit silvestra, pochybuji, že by s námi chtěla být o štědrý den......ale napadlo mě to jí to navrhnout, ale pak sjem se ptala kamarádky jeslti to není blbý a ona jelikož měla už hodně rozchodových eskapád, tak mi řekla, že ona by to nepřijmula, že jsem sice hodná, ale že by jí prostě dralo koukat na to jak my dva jsem šťastní a ona ne............ale zase my se s járou nijak neobíráme a ani nemuckáme před někým jiným...........ale asi chápu, že prostě v tu chvíli by jí bylo líto, že není se svým milovaným,atd, atd.............
Odpovědět
Profilova fotka
a jak říkáš Katy, měl to fakt buď udělat hned, nebo počkat po vánocích........... jenže ona se ho prý ptala, jestli je v tom někdo jiný a on jí řekl, že prý ne..............tak nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...je to složité ten život ve dvou co? ;-) ty Vánoce si myslím že by asi nepřijala, že bude radši u rodičů ale třeba ten Silvestr není špatný nápad, třeba by chvilku přišla na jiné myšlenky, ikdyž to půjde jen těžko :-| Je fakt že před těma Vánocema je to takové nostalgické období a ještě když má člověk nějaké osobní problémy tak je to pak ještě těžší :-| je to srab, měl to řešit hned a ne teď honem honem rychle všechno a to jí ještě předtím řekl že má se sebou něco dělat zmetek jeden :-| nechápu že jí pořád lže, tak ať přizná že někoho má ne, vždyť na co se chce vymlouvat, že jí zrovna teď před Vánocema přestal zničehonic milovat, vždyť byli s Vámi u toho moře ne, to je týdnů...
Odpovědět
Profilova fotka
u toho moře to mezi nima už hodně skřípalo, všiml si toho i Jára a ten takovýhle věci moc nevnímá....znáte to - chlap :-D No, já zaregistrovala menší změny už mnohem dřív, říkala jsem si už tenkrát, že to nevypadá moc dobře a ono to bohužel opravdu špatně skončilo :-( chjo, nevím jak jí pomoci........snaží se ted hodně se nějak zaměstnat, aby na to nemyslela, ale ty noci musí být strašný :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko já myslím že jsi pro ni udělala maximum, ono to je vždycky mezi dvěma lidmi a musí se to řešit, ona by si měla vzít příklad s naší Péti ;-) vidí problém tak ho řeší, ale tvoje švagrová před tím spíše zavírala oči a nechtěla si nic připustit :-| něco jsi jí naznačovala, byla jsi s ní nakupovat, zkrátka co po tobě chtěla a bohužel v ničem jiném ji pomoci nemůžeš, člověk vyslechne, poradí ale vždycky se s tím ten dotyčný musí vypořádat sám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno, jak se všichni máte? Nějaké plány na víkend? ;-) Já budu asi zítra péct cukroví a v neděli vyrazím na nákupy, uvidím jak to všechno stihnu...jinak příští týden jdu na koncert, mám lymfodrenáž, jsem pozvaná na vip party do Brna a ještě jedu ve domů kde budu od čtvrtka do neděle a budeme slavit dědovi 80. narozeniny takže to bude náročné :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky:-) My jdeme zitra a manželovu pracovní akci-posezení,tak se docela těším. Klárko, za pozvání na Štědrý den nic nedáš- ona to asi odmítne,ale určitě jí potěší, že na ní myslíte.... Já bych jí klidně pozvala,ale jak říkám,stejně asi neodrazí.
Odpovědět
Káťa se k nám už asi nevrátí... Koukám,jak živě píše na hledají se.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
...jj Péťo všimla jsem si toho, že diskutuje jinde, škoda no, akorát mi to přijde takové trošku divné no :-| Jé takže vyrážíte s manžílkem společně na akci jo, to je fajn ne, určitě se těšíš ;-) já už se těším až manžel odevzdá ten projekt a bude klid, on pracuje od rána do noci, skoro nespí, v noci o tom mluví ze spaní no děs fakt :-| já teď uvažuju jestli pojedu na tu party do Brna, protože je to dost komplikované že pojedu z Prahy do Opavy, z Opavy pak do Brna, zase zpátky a pak zase do Prahy...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko , holky, já budu taky péct o víkendu a balit dárky :-) Už mám většinu nakoupenou. včera mi dorazili ty binární hodinky pro muže a vybadají bombově, těším se , až to rozbalí :-D a pak jsem taky objednala takovou tu taneční podložku, co připojíte k PC a paříte :) takovej dárek spíš pro mě ,ale neva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky Otevři si Google překladač, nastav přeložit z češtiny do angličtiny a zadejtyto dvě věty: Miluji Česko! Miluji česko, jsi veselý? to je fakt hustý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi tak to je fakt super :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja z toho brecim smichy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já o víkend ani nevím co budu - spíš asi si užívat a válet se - měla jsem minulé dva víkendy značně nabité, takže teď chci konečně už relax ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jé tak to se máš Klárko já budu mít relax asi až na Vánoce, než napeču cukroví a udělám všechno co potřebuju tak to ještě nějaký ten pátek potrvá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu dnes se švagrovou na kafčo - nebo spíš na vínko ;-) a o víkend fakt poflakování - jedeme teda k našim a pak v neděli popřát tchýňce k svátku, ale to je pohoda 8-) všechnu práci mám hotovou - příští víkend pečeme s mamkou - takže no stres :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...no to já budu mít teda ten příští víkend fakt zájezdní :-D ;-) Klárko tak to budeš mít info co a jak viď, teda jestli se o tom bude chtít bavit, ale to asi jo, s kým jiným by si o tom měla povídat =-)
Odpovědět
Klárko, tak to jsem zvědavá,co nám potom povíš. určitě se připrav na slzy....
Odpovědět
Profilova fotka
...to má Péťa pravdu, akorát z toho popisu Klárko jak jsi nám tady o ní psala, tak se obávám, že se z toho bude dostávat hodně dlouho, je podle mě labilnější, skákala jak on píská, asi potřebuje mít pořád někoho na koho se vyloženě upne a není ve vztahu rovnocenný partner, jinak by se nenechala tak ponižovat, jako když jí manžel řekl že má se sebou něco udělat atd. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný, že vám dám vědět ;-) holky já mám moc práce, dělám jednu hodně stupidní cenovou nabídku a dnes už se tady asi neukážu. užijte si víkend a v pondělí vám dám vědět. papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeju všem krásný víkend x-) ...já si přes oběd zaběhla koupit baterky do kuchyňské váhy, koupila jsem perníkové koření, papír na pečení, alobal a zítra se do toho pustím, no možná ještě dnes, protože se na to pečení hrozně těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko, Péťo ještě se mi vůbec neozvali ohledně té plaketky a to jsem posílala emiail v pondělí :-S minule jsem to měla vyřízené během jednoho dne a za dva dny už byly plaketky doma, takže si to rozmyslete jestli to mám opravdu vzít a já je začnu urgovat ;-) jinak na cestě je polštářek pro Honzíka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, Katy já jsem určitě pro ;-) Tak jak jsi pekla? My budeme s mamkou péct tenhle víkend ;-) Tak se moc těším ;-) Jinak já bych se holky nejradši vrátila do postele ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,já budu taky péct o víkendu.Klárko,jak dopadlo setkání se švagrovou?
Odpovědět
Profilova fotka
no, co mám povídat................ona je ta nejhorší a nejošklivější na světě a on.......to je zkrátka pan božský, který nemá žádný chyby, který je zrkátka dokonalý.............furt ho chce vídat, furt ho vyhledává, jezdí s ním každé ráno do práce (protože je to prý pohodlné a nemusí mrznout na zastávce - ty jo, mě i kdyby ta prdel měla umrznout, tak bych s ním nejela). postrádá jakoukoliv sebeúctu a hrdost.............je mi jí moc líto, nevím jak jí pomoci..............ale když má k tomu všemu takovýhle přístup, těžko jí pomoci.........a to upozorňuji, že tohle co jsem jí říkala já, jí říkají ale úplně všichni!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?