Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi fotečky budou myslím brzo u paní fotografky na webu ale zatím máme každá pouze soukromou zaheslovanou fotogalerii ;-)
Odpovědět
Ahoj děvčata:-) Evi,tak to je super:-) A byl sexík mezi krabicema, jak jsem prorokovala? :-D No a už máš vybaleno, zařízeno apod? Počkej, jak se budeš v bytečku cítit parádně, až si to tam naklidíš, nazdobíš apod:-) Tady taky chumelilo celou noc a chumelí dál:-) Ale já z toho mám radost, teď mám pravou Vánoční náladičku:-) Jediné co mi kazí radost je představa, že budu muset jít asi brzy lyžovat- to zasejc bude ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky, u nás taky chumelilo a chumelí.........a taky mám takovou úžasně vánoční náladu........včéra jsem byli na rozsvicování vánočního stromečku na náměstí - taky paráda...........už ty vánoce jsou zkrátka za rohem - jen teda ještě nemám žádné dárky :-( Jinak Evi, to je dobře, že už to máš za sebou a že to dopadlo dobře ;-) Mimi se určitě zadaří.......a to teprve bude dárek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...mě akorát kazí radost že nemám nakoupené dárky a mezi lidi do obchodů se mi moc nechce, ještě že je ten internet spoustu toho objednám a přijde mi to do schránky :-D Péťo jakto že se netěšíš na lyžování, já bych jela hned jenže bez auta je to na prd takže jsme závislí na známých když nás vezmou sebou a navíc teď není vůbec čas, takže nevím jestli se na lyže dostaneme...
Odpovědět
Profilova fotka
vybaleno mam vetsinu, jenom zbyvaji veci do obyvaku, ale na to se nejdriv musi koupit nabytek :-D uz ted se tam citim bajecne a sex mezi krabicema probehl :-D ale kdybyste to videli...:-D Peti, to jsi fakt mela prijet cucek za okno :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bůh žehnej internetu :-D taky budu řešit dárky přes něj, nemám náladu se někde mačkat s lidma v nějakým nákupním centru ;-) nejhorší je, co vlastně mám koupit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi tak to muselo být fakt zajímavé :-D Klárko kdyby bydlela celá rodina v Praze tak jim nakoupím ty vouchery do restaurací, na masáže, do kosmetického salonu atd. jenže jsou v Opavě takže musím vymýšlet dál...nevím jestli znáš kosmetiku z mrtvého moře Nevo Spa, bývají vždycky v nákupních centrech mají tam takový stánek a tam nabízejí, mám od nich už asi 3 nebo 4 roky sadu na nehty a jsem moc spokojená, teď dost zdražili a ta sada stojí snad 600-800, ségra jí chtěla tak jsem přemýšlela že jí to koupím a našla jsem to teď na aukru za 300 takže bezva kauf ;-) ještě jí dám asi peníze, ať si koupí co potřebuje, našim ty svatební fotoalba a k tomu nějakou drobnost, zbytek pak dostanou na narozeniny, pro miláčka mám jasno, tchýni asi něco do bytu, dělá teď rekonstrukci no a babičkám a dědům kupujeme se ségrou každý rok to samé a to dárkový koš s různýma dobrotama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...já mám teda teď spíše problém že manžel chodí a ptá se co bych tak chtěla a já sama nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tchýni a tchánovi koupíme nordic walking hole, tchánovi knížku toulavá kamera 10 a tchýni sadu pleťových masek - dělala jsem jí jednou slupovací masku a strašně se jí to líbilo ;-) ty by byli - ségra s přítelem chtějí povlečení, mamka s taťkou taky - to by taky bylo - ale chci jim koupit ještě nějakou drobnost k tomu, ale vůbec nevím co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidíš jak to máš hezky promyšlené, jen to nakoupit ;-) nejhorší vždycky je, to vymyslet...já momentálně surfuju na různých stránkách a vybírám receptíky na cukroví do čeho se letos pustím, nějaké "suché" bych mohla udělat už teď o víkendu, alespoň se to hezky rozleží a zbytek pak týden před Vánoci nebo přes týden, podle toho jak to stihnu, protože příští víkend musím jet domů...
Odpovědět
Profilova fotka
my jdeme o víkend na véču k tchýňce, slaví svátek ;-) nechala jsem jí udělat na fléru nádherný advenťák..........a ještě jí upeču nugátové řezy ;-) holky, stejně to tak profrnklo - za měsíc jsou vánoce..........konec roku a zase všechno od začátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...my jsme byli v pátek na večeři na počest mého svátku, pěkně jsem se přejedla a nacpala si pupek :-D úklid je zamnou, výzdoba taky tak musím pořešit ty dárky a pustit se do toho cukroví...ale je to holky stejně krásné jak venku úžasně sněží, kéž by tak bylo na Vánoce, beztak zas budou na blátě :-( Klárko ukazovala už jsi někomu fotečky? Jak se líbily? Jsou fakt úžasné a dokonalé od nás všech ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě ne, ségra škemrala, ale nějak jsem se nedostali k pc a pak jsme na to obě i zapomněli - ale ukážu ;-) venku je fakt úžasně, furt koukám zasněně z okna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo, Klárko upravila jsem malinko ten text, zkonzultovala ať tam nemám chyby a hrubky a už jsem poslala poptávku, pak se domluvíme co dál ;-)
Odpovědět
hOLKY, OMLOUVÁM SE, VŮBEC NESTÍHÁM SEM CHODIT. Mám teď šílený frmol.O dárkách mi radši ani nemluvte.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko kočky, taky se omlouvám, včéra jsem měla ke konci docela frmol - všichni lidi se zbláznili a chtějí mít do vánoc nové dveře, tak píšu jednu cenovou nabídku za druhou a to samé s fakturama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale jinak vám přeji hezké ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klary, vy delate dvere?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak tady je všude sněhu a sněhu, to je sranda ;-) včera jsem si sepsala nějaký menší seznámek jaké cukroví bych mohla letos ukuchtit a mám tam tak 7 druhů ;-) objednala jsem si na MMB novou mašlovačku a sadu formiček na vosí hnízda, ty budu letos zkoušet poprvé tak jsem zvědavá :-D Klárko to je vždycky ten prosinec frmol, všichni všechno shánějí před koncem roku, nechápu...
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem si vcera koupila nove formicky na vosi hnizda :-) lepsi a vymakanejsi, mame je moc radi a taky jsem konecne koupila nejake ty ozdobicky na stromecek a par darku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si letos koupila ty vymakaný fotmičky na vosí hnízda od tescomy :-D já dělám každý rok jak tmavý, tak mandlový - a vždycky se po nich zapráší - máme je moc rádi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, my děláme dveře.........pouze interiérové nebo vchodové do bytu, nikoliv venkovní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, klary a delate i posuvny?
Odpovědět
Ahoj holky, zase moc nestíhám, přeji Vám krásné dobré ránko:-) kdybych nestíhala, přijdu sem odpoledne z domova.V tomhle blázinci nejde si ani utřít prdel po záchodě, natož psát:-) Jé holky, v rádiu už hrají Vánoční koledy, to je paráda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děláme i posuvné před zeď, i posuvné do pouzdra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty zas hlásíš, Petí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D příští týden plánujeme a mamkou péct, tak se těším, vždycky si pustíme koledy a krafeme a krafeme a do toho pečeme a pečeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda hlásíš - co to melu, chtěla jsem říct - hlásáš 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klary, ja bych potrebovala do koupelny posuvne na zed- kolik to cca tak vychazi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?