Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zatím a pak nám sem písni ať víme že jsi OK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A máme tady pátek, kočky.....dobré ranko ;-) Ale já se snad na víkend ani netěším. Mám toho tolik, že mi z toho jde hlava kolem :-( Já se snad těším, až bude pondělí ráno, to už budu mít klid :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko dámy ;-) my jdeme dnes s manžílkem oslavit můj svátek (včera nebyl čas) ;-) jdeme do naší oblíbené restaurace tak se pořádně nadlábnu :-) zítra mě toho taky čeká dost, ale nedělám si z toho hlavu, Klárku hlavně se ničím nestresuj, hezky si to naplánuj a co se stihne, stihne se a co se nestihne tak to se přece nic nestane ;-) Já pofrčím ráno na nákup, uvažím oběd a pustím se do toho úklid, jen si říkám kde začít :-D Jinak včera jsem měla tu lymfodrenáž i se skořicovým zábalem, tak mě slečna namatlala skořicovým gelem, zabalila do fólie, pak jsem dostala takové veliké jednorázové kalhoty a šup na masáž, byla to sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdž já už chci mít pak klid a pohodu..........a hlavně bych chtěla přes svátky juknout na tu debilní bakalářku.......tak chci teď všechno vycídit a pak se věnovat jen škola ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jj Klárko, nemáš to jednoduché s tou školou ale doděláš a už budeš mít napořád klid, ber to pozitivně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
...jé holky kde dneska všechny jste? ;-) Evča už to snad má za sebou a je v pořádku ;-) snad se nám ozve ať víme...spíše je divné že Káťa sem vůbec nechodí, vidím ji v ostatních diskuzích, škoda no
Odpovědět
Profilova fotka
já furt tak nějak průběžně něco dělám...........Péťa se na nás dneska taky nepodívala........o Kačce ani nemluvě......ta se tu už asi jen tak neukáže. :-(
Odpovědět
Ahoj hoky, hlásím se jen na chvilku,byla jsem na poradě mimo město a teď jsem na čtvrt hodinky dorazila.teď jsem si četla interní poštu....mrzí mně to, bojím se, kdy ty fotky přijdou....Mám strach,že to do fvánoc nestihnu,jelikož fotolab má teď prý přehršle objednávek... Jinak s tím dárkem určitě souhlasím.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo nestresuj, já jsem jen psala že paní fotografka chtěla abychom to měly dříve a že to bohužel neklaplo tak to prostě bude podle plánu no, fotolab vyrábí knihy do 7-10 dnů, pár dní zpoždění mít můžou ale asi ne měsíc, takže klídek, všechno stihneš :-D ;-) No Klárko když to řeknu blbě tak já jsem tady v té diskuzi vetřelec a původně na focení a na výlet do Prahy měla přijet i Káťa, o to víc mě zarazilo že sem ani nenakoukla víš, že se třeba ani nezeptala jaké to bylo nebo tak, prostě nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
prej vetřelec....................jelikož jsme se všechny několikrát setkaly v různých diskuzích, tak mě to přišlo takový hezky plynulý, jak jsi se k nám připojila..........vůbec tě tak nevnímám a ani mě to teda napadlo ;-) Jj, taky mě to zarazilo, že se vůbec nezůčastňuje, že je jí to šumák.....nevím, co se stalo......všude jinde živě debatuje a tady vůbec a přitom máme tady takových témat k diskuzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nechceš Petí radši zkusit taky to album klasický? Fotky jsou vyvolané většinou do druhého dne a pak si to jen hezky podle sebe poskládáš do alba ;-) a máš to bez stresu, jeslti ti to přijde včas do vánoc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jj já vím že jsme debatovaly i jidne a se všema z Vás jsem si už někde psala ať už s Tebou Klárko nebo s Péťou, s Evčou a s Káťou taky ;-) těším se na fotečky, dneska má Lucka zase focení takže toho má chudák fakt až nad hlavu, snaží se moc takže se nebojte že by fotky měly nějaké zpoždění ;-) ...Klárko jdu uvažovat nad něčím hezkým co by se dalo vepsat na tu skleněnou plaketku ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Katy, poraď........... furt vybírám papír na to album - a když už jsem pomalu rozhodlá, tak zase narazím na něco nového :-) tak buď tento http://www.fler.cz/zbozi/scrapbook-ct... http://www.fler.cz/zbozi/ctvrtka-na-s... a nebo tento: http://www.fler.cz/zbozi/ctvrtka-na-s... bomba jsou i tyhle - ale jsou to už jen papíry né čtvrtky - tak nevím - ale zas je to jen na obal toho alba........ http://www.fler.cz/zbozi/scrapbook-pa... a http://www.fler.cz/zbozi/scrapbook-pa...
Odpovědět
Profilova fotka
...já už jsem na to Klárko taky koukala a říkala jsem si že se musím nějak domluvit s tou slečnou protože já vůbec nevím co na co je, určitě jsem chtěla černé stránky ale nejlépe s nějakým motivem...mě se moc líbí ten puntíkovaný a pak ten černý s květinovým vzorem, ty poslední dvě jsou taky krásné ale já prostě nevím co se na co používá tak nevím co bys chtěla na obal a co jako stránky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...dovedu si představit mít tam ty puntíky nebo linky a na tom mít nalepené ty fotky, to by mohlo vypadat fakt krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko mě se třeba hrozně moc líbí tohle, co říkáš? To si fakt dovedu představit a je to hezky sladěné http://www.fler.cz/zbozi/ach-ty-punti...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám spíš představu tyhle papíry mít jako obal knihy - já bych vnitřek asi nechala čistě bílý, jako je to album...... spíš mi jde teď o ten obal............po straně bych pak uvázala nějakou saténovou stuhu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tak já to mám Klárko asi zrovna obráceně, bych udělala jednodušší obal a vnitřní stránky nějaké výraznější, když právě koukám v zahraničí na ty boudoir knihy tak to tam taky tak mývají, nicméně nechci aby to bylo nějak přeplácané takže se budu držet při zemi a nechám si od slečny poradit ;-) na obaly je to ale taky bomba, moc pěkné a zajímavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se ještě hodně líbí to purpurové - to je taky takový luxusní ;-) To ju - to máme teda obrácený ;-) No co, každé se zkrátka líbí něco jiného ;-) Já jsem tak navážkách - byla jsem rozhodlá pro černo-bílou variantu a najednou mě praštil do očí ten fialový papír s těmi bílými květy - taky mi to přijdou takový gloumour - takový luxusní - k tomu fialovou saténovou stuhu - hmmm,úplně to vidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty papíry jsou pěkné, ale představu mám trošku jinou ;-) no budu muset už pohnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je taky krásné to purpurové ;-) no jo když ta nabídka je obrovská, to pak člověk těžko vybírá, já jsem chtěla zkombinovat bílou černou a taky červenou tak uvidíme no ;-) Jsem zvědavá pro co se nakonec rozhodneš
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé a já zapomněla napsat že Lucka říkala že se máme na co těšit, že nám to na fotečkách moc sluší tak ať víte dámy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já už se těším ;-) takže myslíš, že fotky budou v neděli? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prý jsme krásné ;-) já nevím Klárko ale řekla bych že jo, ona právě říkala že nám chtěla udělat radost že kdyby to stihla že to bude o den dříve ale bohužel to nevyšlo, říkala že k tomu zítra sedne tak se necháme překvapit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak príma, už se fakt těším :-) no Katy, já už pomažu domů...........když vidím venku tu tmu, tak se do oken asï nepustím :-( tak papa a užij si víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky přeju hezký víkend a kdyby něco tak jsem nonstop tady i na FB i na mailu takže v případě že budou fotky hned pište dojmy :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno , holky, hlásím se, že jsem vše přežila. Dopadlo to dobře, ale mohlo by být líp- reakce na léky měla být 20 vajíček, ale bylo jen 11, tak uvidíme, jestli se podaří to mimi, snažili jsme se na tom o víkendu pracovat, ale teda byl to fakt záhul :-D Jinak se hlásím konečně jako pravý Jablonečák :-) Jsem neskutečně pyšná, jak krásný a dokonalý být jsme vybrali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi tak to jsem moc ráda, že jsi v pořádku a taky že se Vám vydařilo to stěhování to je super ;-) tolik štěstí najednou ;-) držím palce ať Vám miminko vyjde ;-) Tak dámy jak je u Vás? Tady sněžilo celou noc a stále chumelí, což v Praze není zas tak obvyklé ale je to pěkné, mě úplně nějak hráblo a mám takovou šílenou vánoční náladu ;-) Holky co fotky, už jste se někomu pochlubily? A jaké byly reakce? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde mate fotecky? taky se chci podivat :-) jinak tady se to v noci vyhlo, chumeli az ted
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?