Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Tak to já spíš uvažuju nad tou fotoknihou- fotky časem strašně vyblednou, i když jsou schované ve tmě. V té fotoknize je to přece jen ošetřené a měly by ty fotky něco vydržet...
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase to album je takový.........no zkrátka děláš to ručně, hodně si s tím člověk vyhraje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko já mám z fleru svatební album co jsem dostala jako svatební dar, myslím že jsem to už sem dávala: http://www.fler.cz/zbozi/slavnostni-a... Moc se mi líbí je fakt luxusní, tak mě napadlo kdyby bylo třeba čtvercové, kombinace černé a červené, takové pravé "bordelkové" albíčko, to by nemuselo vypadat špatně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, t už jsi sem dávala......pamatuji si ho ;-) Já mám trošku jinší představu - snad se mi to povede ji zrealizovat :-D Vyhlídlý papíry už mám........teď se jen rozhodnout - chci to album ladit do černo-bílé barvy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si právě všude možně prohlížím ty zahraniční alba a boudoir fotoknihy a chtěla bych to do toho boudoir stylu no. Uvidím, musím se domluvit s Luckou jak s tou fotoknihou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Našla jsem nádherný pruhovaný papír - černobílý - fakt pěkný.............a nebo i puntíkatý - ten byl taky pěkný.......a k tomu bych viděla nějakou výraznou mašli - buď červenou, fialovou a nebo mou oblíbenou růžovou :-) Styl toho alba by byl podobný jako jsi poslala odkaz - na zavazování mašlí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný......... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kočky já mažu pomalu domů ;-) tak zase zítra 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jj mašle je fajn a ten vzorovaný nebo puntíkovaný papír bude bomba, už jsem něco podobného taky viděla ;-) tak se Klárko měj, já dneska do pěti a pak na půl sedmou angličtina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko dámy, tak v Praze už taky sněží ale je malinko nad nulou takže to stejně všechno zase taje, docela fouká vítr a je fakt hnusně, dneska už jsem vytáhla péřový kabát ať neumrznu ;-) Jak se dnes máte? Koukám že holky se nám vůbec neozývají, sice s námi na focení a na pokec nemohly ale tak nějak jsem si myslela že alespoň písnou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, venku je fakt hnusně :-( Taky nevím, proč už se odpojili od diskuze............diskutují všude okolo, ale k nám se nepřipojují ;-) Bych holky naladila na vánoční téma ;-) co vlastně pečete za cukroví? A kolik druhů?
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko, já vždycky tak 5-6 druhů co máme fakt rádi, jsme sami dva a zase tolik si na to sladké nepotrpíme ale musí to být, ten provoněný byt je k nezaplacení, já mám i problém že to nemám kde skladovat víš, pak mám vždycky krabici s cukrovím přivázanou za oknem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ráno děvčata :-) To je dneska krásně:-) Já hned ráno zajuchala, jak jsem vylezla z paneláku a chechtala js em se jak lečo až do práce....To byla krása ten sníh:-)) Já budu v pátek gruntovat a péct za 14 dní ;-) Ale já jsem stará patla, cukroví je sice dobrý, ale vzhledově tragédie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak já si chci nějak ty svátky užít bez stresu takže nějaký úklid bude už teď o víkendu a zbytek pak před Vánoci, ale žádná honička :-D hlavně se těším na výzdobu ;-) nějakých těch 6 druhů mám napečeno hned, 14 dní před svátkama musím jet ještě domů takže malé zdržení ale já to pak nějak zvládnu, doma mám mraky receptů tak musím vybrat co budu péct ;-) a kolik toho holky tak obvykle pečete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
u vás je Peťul bílo? Jé, vy se máte, to u nás normálka.....fouká dost vítr a je zataženo :-( Prý že od středy má sněžit i v nížinách.......ale u nás teda nic :-( já peču s mamčou a ségrou - cca 14 dní před svátky a děláme těch 10 druhů - ale třeba jen po půl dávkách ;-) A pak týden před ježíškem dělám ještě nepečené - to miluje Jára - hlavně tatrankový koule - ty musím dělat minimálně ze dvou dávek ;-)
Odpovědět
My máme tak těch 8-10 druhá. Já peču velké množství 5 druhů, máma to samé a pak ty svoje várky vyšmelíme a tím máme každá 10 druhů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no jak peču jen pro nás dva tak taky jen po jedné dávce a je toho až až, když se mi to zdá málo tak ještě připeču něco navíc ;-) ...vždycky dělám linecké a vanilkové rohlíčky, pak máme hodně rádi nepečené tak třeba rumové kuličky, čokoládové kuličky s višní, to nepečené je podle mě nej :-D hodně jsem dělala marokánky, pak hromádky s mandlí uprostřed, těsto mělo podobnou chuť jako perník, kokosky atd. vždycky někde postahuju nějaké recepty ale peču opravdu jen to co máme rádi, máma toho vždycky taky peče fůru ale některé druhý bych mít nemusela...teď jsem někde viděla receptník na řezy, taky to asi znáte je tam myslím linecké těsto, na tom je ořechové a nahoře myslím poleva, pak se to nakrájí na malé kostky...jedla jsem to všude možně u známých ale nikdy jsme to doma nedělali tak jsem to chtěla zkusit...
Odpovědět
Holky, já se nemůžu dočkat těch fotek, kdyby byla aspoň další ochutnávka.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Péťo, řeklo se do konce týdne, to už těch pár dní přece vydržíme ne? :-D na focení jsme čekaly měsíce a taky jsem se dočkaly :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nepečný jsou nej.....já miluju vosí hnízda ;-) a letos jsem někde vyhrabala recept na perníkové koule, to by taky mohlo být dobré...........a pak rafaelo jsou skvělý :-D A delikateska jsou pařížské bílé rumové koule :-D ty jsou fakt mňam :-D
Odpovědět
Pařížské bílé rumové???? Koukej sem rychle hodit recept... Hlavně, aby s tím nebylo moc sraní.... Kajsíku, vím, vím, jsem na zabití, jsem natěšená jako malý harant... Ještě by mně zajímalo jestli do konce pracovního týdne-tj do pátku, nebo kalendářního tj do neděle :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem chtěla dorazit, porad jsem se vas tu ptala co a jak , ale resili jste jenom foceni, tak se neda nic delat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi, já teda nevím, ale když se kouknu hooodně stran zpátky a zpátky a zpátky tak jsi tam psala že uvidíš jak to teda bude, že by jsi ráda přijela a pak jsi napsala užijte si to a tím to zhaslo, kdyby ses tady ptala co a jak bude a že tedy určitě přijedeš tak toho bychom si určitě všimly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porad jsem se ptala, kam potom chcete jit a v kolik, ale nikdo nic
Odpovědět
Profilova fotka
...to nás teda mrzí jestli jsi z toho měla nějak špatný pocit, ale když si pročtu diskuze tak od strany 90 tak jsi tam psala že budete mít to stěhování ale že by jsi ráda přijela, Péťa tam psala že Vám oběma s Káťou doporučuje přijet :-D pak teda nic, pak jsi zase psala že bys ráda přijela ale že s tím stěhováním to bude složitější a nevíš jak to všechno bude, pak už tam jsou od tebe příspěvky o té ošetřovačce a pak už jen užijte si to :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj, v pátek jsme tady pak ještě domlouvali detaily, ale ani Káťa se tady neobjevila, tak jsem usoudili, že asi nedorazíte. Bylo to dosti neurčité - obě jste psaly, že se vám to komplikuje, pak jsi jen Evi písla, ať si to užijeme a bohužel nic víc :-( My tady i domlouvali v kolik která přijede, kde se vyzvedneme........a i restauračka byla zmíněná - šli jsme opravdu do toho italského bistra - mimochodem ta zeleninová polévka byla vážně mňamka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petí, já ten recept na ty koule mám doma, tak ho musím doma někde vyrachat - no trošku pracnější to je, musíš rozpustit čokošku (bílou) se smetanou, pak do toho přijde rum a tuším, že mandle...........a pak se to musí nechat vystydnout a obalujem se to v namletých mandličkách - a je to mňam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prave, ze jste se domlouvali akorat na to rano a odpoledne uz nikdo neresil, tak jste nas tak drobet vysouply, ale na tom uz nezalezi
Odpovědět
Profilova fotka
na svojí obranu ale musím říct, že vy jste se pak vůbec nezapojili..............neřekly jste - JÁ OPRAVDU NA 100% DORAZÍM...jelikož jste furt mluvili dost neutrálně, že asi dorazíte, ale že se vám to komplikuje a nepadlo žádné definitivní rozhodnutí, tak se to potom neřešilo.....my byli domluvené na 100%, tak jsme to řešili, ty a Kačka jste furt váhaly a říkali, že snad dorazíte........ale žádná neřekla ten konečný verdikt..........tak asi na tom se to zaseklo :-( je to fakt škoda
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že z toho, že jsi několikrát napsala, že nevíš jak to bude jsme my bohužel nemohly usoudit že 100% přijedeš, tedy jsme se pořád dokola nevyptávaly, protože jsme předpokládaly že až budeš vědět jak to bude, tak nám sem napíšeš jestli jo nebo ne...na tom že by jsi napsala že teda dorazíš a kde se sejdeme nevidím taky nic špatného. ;-) :-) stačilo napsat: hele holky přijedu, kde mám být a v kolik a zbytečně nepředjímat a psát že jsme Tě vyšouply ;-) :-) Káťa se tady už dlouho neukázala a taky vlastně psala že neví jak to bude, ale nedala vědět, takže z toho bylo jasné že asi nedorazí... Klárko naprostý souhlas, nedorozumění ale úplně zbytečné, je to škoda :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?