Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Jste tam holky obe krasne, manzelakove z Vas budou mit radost:-) Hned Vas po rozdani darku strihnou:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Teda holky, já teď koukala, kolik jste pověsily příspěvků tady na beremko a zjistila jsem,. že jsem proti Vám a hlavně proti Kajse úplnej břídil:-D
Odpovědět
Profilova fotka
proti Katy jsem přídil i já.......mám jen nějakých 1800 a něco zatím ona má pře 3 000 tuším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no já jsem teda holky fakt zvědavá moc, nejdříve teda na svoji reakci a pak taky na manželovu až si ten dáreček rozbalí :-D no jo já mám 3200 kde se to tam vzalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky zvědavá, co na to řekne :-D tenhle týden musím vynrat ještě pěkný papír na to album a pak to objednám a pustím se do toho ;-) Abych to do vánoc stihla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
za pár minutek mažu domů.....už se těším.........dneska mě to v práci vysloveně neba :-(
Odpovědět
Dobré ráno děvčata, jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
Také přeji dobré ráno, hlásím, že u nás poprvé sněží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já už dnes také v práci, už mi je dobře ;-) tady je zataženo, prší a je pořádná zima a sníh už prý kolem Prahy taky padal, ach jo zima je tu...
Odpovědět
Dneska to je ještě prd, ale zítra začne parádně sněžit.... :-) Holky, mně už chytá Vánoční nálada. V neděli je první advent...V pátek udělám pořádný Vánoční úklid a nazdobím byt... Radost mi kazí akorát to, že nevím jak v tom mrazu budu šudlat okna.
Odpovědět
Profilova fotka
já budu uklízet v sobotu - v neděli mám zkoušku, tak se k tomu snad v sobotu večer dostanu, vůbec se mi na ní nechce - poslední ročník a já to šudlám jak můžu - děsně mě ta škola už otravuje a kazí mi náladu :-( Jj, v neděli už nám začíná advent, strašně moc se těším, až si večer zapálím první svíčku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to mě dámy vůbec nedochází že už začíná advent, tento víkend jsem každopádně nic nestihla takže v sobotu vygruntuju, vyměním záclony a taky se už pustím do nějaké té výzdoby no ;-) okna naštěstí umývat nemusím protože se k nim nedostanu, máme pokažené žaluzie :-D Klárko to zvládneš, poslední ročník a pak už budeš mít klid ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nejhorší je, že mě ta škola šíleně nebaví..........a chtěla bych mít od ní fakt už pokoj, ale když už sjem se na to upsala, tak to dodělat musím - a o to mě to asi víc štve.....že zkrátka musím :-( Já musím udělat kompletní úklid.........
Odpovědět
Já budu taky dělat kompletní Vánoční úklid, vždycky vyházím celý byt doprostřed a pak všechno vymývám , omývám od stropu až k podlaze.Zabere mi to celý den a ankonec udělám výzdobu.Pak si udělám kávu, dřepnu si na gauč, vdechuji tu vůni, koukám na tu výzdobu a mám nepopsatelně dobrý pocit. Nakonec vyměknu úplně a v noci si pustím ještě popelku s Libuškou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to Klárko chápu ale když už jsi došla až sem ;-) musíš to brát pozitivně :-D No já úklid moc nemusím, nějak zvlášť se v tom nevyžívám ale je to nutné, musím už pouvažovat co budu péct za cukroví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky ráda uklízím - teda takový ty úklidy, kdy fatk všechno umyješ, hodně věcí vyházíš - zkrátka siudělám ve všem pořádek ;-) To jo, ale jsem už tak nějak nakonci dechu s tou školou :-(
Odpovědět
Já setaky vždycky vyřádím a hlavně vybiju přebytečnou energii:-)
Odpovědět
Profilova fotka
...já když se do toho dám tak se taky těším jak to budu mít všechno nablýskané a uklizené, jen se k tomu dokopat a udělat si na pořádný úklid čas ;-) já se totiž radši vybíjím v posilovně nebo na kole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se nejvíc těším na ty vánoce ;-) až Jára rozbalí to album s fotkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no jo album s fotkama, já zatím nevím jak to bude s tou fotoknihou, uvidíme no ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě furt vybírám papír na to album.....furt se mi líbí nový a nový :-D budu to muset už rozseknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...na tom fleru jsou holky moc šikovné, pokud bych nechtěla fotoknihu tak bych třeba některé z nich napsala jestli by mi třeba nevyrobila něco přímo na míru, uvidíme no ;-) no jo Klárko všude všeho plno, to se pak těžko vybírá :-D holky minuta ticha za náš krásný závoj, jdu ho přes oběd odevzdat :-D
Odpovědět
Holky a jaký papír vybíráte na tu album, resp. jak to budete dělat? Já myslela, že to uděláte nějak přes ten fotolab nebo tak něco.... Nebo to jde přes Fler udělat jinak? Promiň te, že se ptám, ale já jsem v tomto směru nepolíbená...
Odpovědět
Profilova fotka
...Péti fotoknihu budu buď brát ze zahraničí nebo normálně přes fotolab jak píšeš, Klárka si chce vyrobit klasické fotoalbu takže shání nějaké věcičky ze kterých to vyrobí a na fleru právě spousta holek vyrábí ručně krásná fotoalba, jedno jsem dostala jako svatební dar, takže tohle jsou možnosti ;-)
Odpovědět
Aha, já jsem na ty jejich fotoalba koukala, ale nikde tam na to nejsou ty růžky a nechce se mi je snáhět.Sama nevím, jak ty fotky potom zpracuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Růžky dostaneš koupit v jakékoliv fotoprodejně, stojí to pár korun, já teda růžky nepoužívám, ale používám podlepky ;-)
Odpovědět
Podlepky, to taky není špatný nápad... Já pořád přemýšlím o té fotoknize- jednu jsem teď objednala k Vánocům od fotolabu, ale ty fotky na tom papíru nejsou ostré- mám tedy ten obyčejný papír. Kajso, jaký papír je lepší? Já vím že ten fotolab měl na výběr ze dvou papírů, ale nikde tady nemám eprodejnu, takže nevím, jak vypadá ten finální výsledek.
Odpovědět
Profilova fotka
Péti určitě když fotoknihu tak na fotopapír, to je ten druhý papír, sice je to drahší ale určitě to stojí za to ;-) já jsem začala přemýšlet že se na ty fotoknihy vybodnu, koupím nějaká alba a udělám rodičům alba, nevím no, zas mě chytá rapl :-D když mě přijde že sice fotopapír je super ale fotka je fotka, to mi nikdo nevymluví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, fotka je fotka.........taky si je nechám klasický vyvolat - v různých formátech a nějak je uspořádám do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko na tom fleru jsou holky hrozně moc šikovné, mám takovou vizi toho alba tak přemýšlím že bych některé zkusila napsat jestli by pro mé boudoir fotečky něco nevytvořila ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?