Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
už to mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem nadšená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...já jsem taky nadšená, moc krásné fotky holky, opravdu luxus ;-) x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
škoda že jen jedna fotečka.............
Odpovědět
Profilova fotka
...nezoufejte dámy, víte jak dlouho se čeká u fotografů na fotky? Někdy i měsíce, paní fotografka říkala do týdne takže žádný stres :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím...........musíme to vydržet ;-) Aspoň se máme na co těšit ;-)
Odpovědět
Holky, já chci ten zbytek.....:-) Jsem na ty fotky natěšená jako blázen. Strašně moc bych chtěla vidět víc. Mám pocit, že dokud jsem žádnou neviděla, bylo to lepší. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Petí....kdyby jsi žádnou neviděla, tak tady skučíš, že už chceš další :-D :-D :-D Takhle jsme aspoň zčásti spokojené ;-) To zkrátka vydržíme do konce toho týdne.............aspoň se budeme mít pořádně na co těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...já jsem náhodou za fotečku ráda a zbytek bude co nevidět, týden uteče jak nic ;-)
Odpovědět
Já bych chtěla ještě nějakou další ochutnávku, tahle byla nějaká malá, ostatní holky jich měly víc.... ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ona toho má Lucka asi hodně, kor teď před vánoci ;-) A zase nemůže zanedbávat dítko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...nene každá holka měla jen jednu fotku a to bylo jen teď, předtím neměly holky vůbec nic ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Takže CD nám přijde poštou.....a kompletní fotky budou na budiru asi dřív ne? Já že bych si je stáhla třeba o dva dny dřív:-D Já jen doufám, že na tom internetu nebudou nějaké hanbaté...
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo na to jaké fotky si pak paní fotografka uveřejní na stránkách bude každá z nás dávat souhlas ;-) jinak všechny fotky budeš mít v soukromé galerii u paní fotografky na stránkách kam se dostaneš jen přes heslo, takže nikdo jiný to neuvidí ;-) a ano pak přijde CD s fotkama domů ;-)
Odpovědět
A to heslo ke svym fotkám získám kde?
Odpovědět
Profilova fotka
...to ti pak všechno paní fotografka pošle, žádný strach ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem ty fotky poslala ségře a švagrové a takové ódy co na mě pějí, no úplně se tetelím blahem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ách jo, hned bych to vrátila zpět.........to byla taková nádhera.........já už v hlavě vymýšlím příští focení - jako tohle si musím dopřát ještě jednou ;-) A hodně by se mi teda líbilo nafotit něco s manžílkem..........nějaký brouzdání se přírodou a jen my dva :-D zase hezký make-up a vlásky a takový tři převleky............jééééé, to bych taky moc chtěla - ale to nechám až na jaro, až bude krásně zelená tráva a bude krásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...jo jo byl to nezapomenutelný zážitek ;-) další holky jdou fotit ve středu tak jsem na ně zvědavá jak budou spokojené ;-) na fotky už se moc těším, nejen na svoje ale taky na Vaše, dámy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já se taky těším na ty vaše........jsem strašně zvědavá :-D Tebe jsem Katy právě moc neviděla, jak tě fotí, protože mě akorát líčila...........takže jsem fakt napnutá ;-)
Odpovědět
Tak Klárko já vím, že u nás nic takového neproběhne.Manžel by si vymyslel tisíc důvodů, proč nějaké focení neabsolvovat- je to drahé, budu se někde muset umělě křepčit....
Odpovědět
Profilova fotka
...chlapi se obecně neradi fotí, pak jde o to jestli se nechají donutit nebo ne ale k nějakým těhu fotečkám bych manžu určitě vzala, to je moc pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
k těhu fotečkám ho chci na 100%. A právě jsem koukala, že dělá i takový ty "rande" fotky.......to bych si taky moc přála :-) Holky já jsem jak narcis - já na sebe furt čumím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko to se Ti nedivím, to je normální... vidět se na takových krásných fotkách jaké jsme kočky, to není jen tak ;-) já taky čučím ikdyž tam zrovna nejsem moc vidět ale jsou ty fotečky fakt úžasné, Klárko ty korálky tam nemají chybu že? No a Péťa v tom odrazu zrcadla, to je romantika :-D
Odpovědět
Jojo holky, nad Vašimi fotkami jsem slintala- ta moje je taky krásná, jen se tam sama sobě nelíbím, ten dlouhý protáhlý ksicht to hyzdí, ale to je u mně normální, já se sama sobě na málokteré fotce líbím- a když už se sama sobě líbím, tak jedině v případě, kde mám široký úsměv, který mně trochu rozšíří v obličeji. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty tvoje korálky jsou úžasný :-) naprosto super nápad a je to vážně sexy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ty jsi tedy trubka Petí, vždyť jsi tam nádherná............strašně moc ti to tam sluší..........a Katy je tam za úžasně sexy nevěstu.......rozhodně nelituji fotek se závojem - ještě že jsi ho Katy sehnala........sice jsme byli raritka - fotili jsem se se závojem po svatbě, ale co........... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
švagrová i kamarádky už vyzvídají podrobnosti - kolik to stálo, co musíš mít sebou, jak dlouho to trvalo......asi spustím lavinu boudoir fotek ve svém okolí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...závoj byl bomba a ještě mi paní v salonu vybrala takový krásný který šel i přes ten obličej, fotky s ním budou krásné...raritka sice jsme ale co ať si všichni myslí co chtějí hlavně že my jsme spokojené ;-) musím ho jít zítra vrátit, když teda dneska sedím doma na zadku :-D teda Péťo ty jsi ale na sebe kritická a úplně bezdůvodně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo, kritická a úplně zbytečně................ 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?