Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
já abych si pak vedle vás nepřipadala .........jak nějaká šmudla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, bereš si i ty clip iny? já asi ju...................škoda, že nemám nějakou krásnou šálu, to tam měla jedna slečna taky fotky - jak je omotaná nějakým šátkem........taky pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, až budu mít vše pobalené, připravená, já celá zkulturněná, tak si asi budu připadat líp - takhle to mám ještě vše před sebou :-(
Odpovědět
Holky, neblázněte, máme toho dost- já si beru dvě soupravy spodního prádla, 2 korzety, 2 noční košilky, pak asi koktejlky a manželovu kravatu a jinak nic- koupila jsem si jen korzet a zbytek si beru ze svých zásobiček.
Odpovědět
Profilova fotka
musím se celá oholit, vyšmirglovat patičky, udělat si pedikůra, pak manikůru, peeling těla, peeling obličeje, masku, vytrhat si obočí...........umýt si vlásky..............důkladně se promazat krémíčkem, abych byla vláčná :-D :-D :-D :-D no a to by bylo asi tak vše...........nejvíc práce dají drápky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já právě své zásobičky moc nemám :-( a když to tak čtu, tak tam vážně budu jak chudá příbuzná :-(
Odpovědět
Ale zase nemám žádnou bižu, nic a s botama jsem na tom taky žalostně. Ale co, seru na to. Nemá cenu se tím stresovat. Jájsem doma zakopla a servala si na noze nehet a zbyl mi z něj jen milimetzrový pahýl, takže si nehty přebrousím bezbarvým lakem, abych na ně co nejméně upozorňovala a nebudu mít rudé nehty na nohách, jak jsem chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
...Klárko clip in nechám asi nakonec doma, protože teď mám dost tmavou barvu a je ten rozdíl docela vidět, takže to asi ani nemá cenu :-| no Péťo vidíš, že jsi nakonec doma něco vyhrabala a pak že vůbec nic nemáš ;-) chudá příbuzná, no to snad ne? Přece se nebudeš stresovat den před velkým dnem :-D ;-) :-) no dnešní večer máme myslím všechny o zábavu postaráno, to bude kosmetický salon v každé koupelně ;-) Klárko a co vůbec vlásky?
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, dneska budou naše koupelny totálně obsazené ;-) Vlásky mi trošku zkrátila, měla jsem zničené konečky, takže rázem ožily, jsou mnohem lehčí a necuchají se a pak mi jen sestříhaal vlasy podél obličeje a sestřihla ofinku........je to rozhodně lepší než před tím, ale rozhodně to není žádná mega změna......spíš takový trošku vytvarování ;-) no, holky já musím sehnat nějaký pěkný spoďáry............černý, bílý a růžový.........abych měla aspoň k té nové podprsence - ale mě se moc fotit jen v kalhotkách a podprsence nechce, neb to není pro mě vůbec lichotivé......i když zatáhnu břicho, tak prostě je vidět, jak sjem obalená na zimu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...tak vidíš, hlavně že se to povedlo a jsi spokojená ;-) Klárko viděla jsi že všechny focené dámy neměly postavy modelek a přesto jsou fotečky krásné a dokonalé, ono se to vždycky nějak udělá, to se neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jediná tak budu špekatá, vedle mě budete vypadat jak reklama na hlad 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé a taky by jsem se měli domluvit, která začne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
abyjsem si tam pak všechny nedávaly přednost :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko nechej už toho nebo tě tam taky někde zapomeneme jako včera Péťu na nádraží :-D Každá jsme nějaká, no a co ;-) stydění nemá smysl, je to zbytečné, naše polovičky nás mají rádi takové jaké jsme a chtějí mít fotečky nás a ne nějakých vyretušovaných Barbie tak co :-D :-D :-D to se asi domluvíme na místě ne? Ono to možná vyplyne ze situace, která bude dřív namalovaná a vyfiknutá do akce ;-) Mě je to jedno která půjdu, klidně se toho prvního pořadí ujmu :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem zticha jak ta pěna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm, já se těším až mě bude zkrášlovat...........to je tak příjemný...........včéra jsem u tý kadeřnice taky vrněla.....já to prostě miluju - kosmetiku, kadeřnici, líčení ;-) zrkátka všechno, kde si člověk jen užívá ;-) a zítra si to teda holky dopřeje plnými doušky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to má být ;-) je zbytečné se stresovat a kazit si těšení a radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petí ty si budeš na drápkách dělat francii, viď? já asi taky...........a pak jsem se rozhodla, že půjdu s dobou a módou - a pak si udelám krátké, kulaté a červené, nebo nějaké jiné výrazné drápky.............teď to má fakt snad každá modelka, kterou vidíš na netu vyfocenou....krátký a výrazný barvy ;-) to zas budu nadávat, až si budu dělat francii na nohách...........jéminkote, ještě že manžílek nebude doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
půjdu papat kočky................
Odpovědět
Profilova fotka
...tak já holky celé červené nehty na nohou i na rukou :-D holky teď jsem dorazila ze salónu, mám krásný závoj a když jsem tam tak koukala na ty šaty a tak, tak jsem měla úplně takový zvláštní pocit, stála jsem tam vysmátá jak lečo ;-) slečna nebo paní majitelka na mě koukala, je moc milá a říká "jste to vy" já na ni koukám a ona že mě viděla na beremese a že to ještě neviděla, ta svatby, fotky a video, říkala že neskutečné a byla z toho celá nadšená tak mě to moc potěšilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...závoj je dlouhý tak nad zadek, má dvě vrsty aby se dal přehodit přes obličej a je fakt super ;-)
Odpovědět
Tak to potěší, Kajsíku:-) Já se chystám do půjčovny svatebních šatl, protože si tam chci půjčit šaty na ples a docela se toho bojím, že to na mně padne a bude mi mlíto, že si tam nemůžu zkoušet šaty.... Jé, paráda, že jste to s tím pořadím vytáhly, já nad tím taky včera přemýšlela. Hlásím se klidně jako druhá:-D Takže pokud Ti to Klárko nevadí, budeš třetí:-D Já se budu taky večer zušlechťovat:-D Manžel jde na bowling a pitku s prací, tak bude času dost zabalit se a nachystat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
...no koukala jsem tam jak z jara a na jednu stranu mi to bylo taky líto, protože tam bylo několik holek co šly zkoušet no :-| hele Péťo tak já si vezmu ten závoj na hlavu, to mě zaručeně poznáš ne??? :-D ;-) x-)
Odpovědět
To je nááááápad:-D Počítám s tím, že si ho hned ráno napasuješ na hlavu a dojdeš s ním až do hotelu:-D Jestli ne, tak s Tebou nemluvím:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
By mě možná odchytli a odvezli do blázince ;-) no vypadá to že ten závoj ponesu v papírové tašce aby se nepokrčil v mém mega zavazadle, takže Péťo poznávací znamení velká černá taška přes rameno a v ruce ještě papírová ze které bude čouhat závoj :-D :-)
Odpovědět
Tak to je fajn, i to mi pomůže... Já právě přemýšlím, do čeho ty hadry narvu.... Nic kloudného nemám.... Děvčata, já jdu domů, hezky si tu pište a já sem večer ještě zaskočím, abych zkontrolovala, jestli se něco nezměnilo:-D Kdyby jsme se už neslyšely, tak papa a moc se na Vás zítra těším. Nejen focení mně do té Prahy táhne.... Těším se, že Vás konečně poznám ;-) Tak za pár hodin ahoooooooooooooooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No toto, ty už máš pro dnešek padla? Tak to závidím, já mám do šesti :-| Péťo já si beru takovou menší sportovní tašku a do té se mi vešlo všechno, něco určitě najdeš ;-) Tak jsme domluvené snad se nějak na těch Holešovicích najdeme a pak ještě Klárka budeme komplet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě to holky nevadí, že budu třetí ;-) aspoň všechno dopředu pořádně okouknu ;-) zítra zrkátka budeme holky na příjmu..........
Odpovědět
Profilova fotka
já cestou na metro ti Katy pošlu sms, že už lezu do metra a u ípáku na vás budu zkrátka čekat......já jsem na vás kočky tak zvědavá a fakt se moc těším.......... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jj Klárko volání není potřeba, stačí poslat sms ať o sobě víme ;-) mě to ještě ani moc nedochází že už je to zítra ;-) já myslím že tým který se o nás bude starat je super, takže se nemusíme ničeho bát a myslím si, že tréma z nás taky brzo opadne ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?