Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
No tak já jí po Praze pěšky, tam vyjdu v Brně. Co kalhotky?
Odpovědět
Profilova fotka
to je vážně kousek, to se snad neztratím......naposledy jsem to teda ťapkala vloni v létě se ségrou, ale určo si to pamatuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
škoda, že zrovna tenhle víkend ségra nejede do školy :-( bych byla úplně bez stresu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska budu Petí ještě jednou povolovat ;-) Jinak jsem včéra nic nesehnala.....ještě mě napadl jeden krám, tak se tam juknu na gatě, ale nevím, nevím.....doma sice mám takový ty "lepší", ale jsou v blbých barvách........takže se mi k tomu málo co hodí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...tak vidíš kalhotky budou určitě OK ;-) jo takže na Florenci, tak přemýšlím kde se tam potkáme páč tam je vždycky mrtě lidí ale takhle ráno snad ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo se sejdeme až na ípáku???? ale tam fakt na sebe musíme počkat, tam jsem totálně ztracená :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, není to s těmi kaťaty nejlepší, ale když budu ležet, tak to snad tak šílený nebude...... ;-)
Odpovědět
Holky, nějak se dohodněte já se podřídím a nechám se Vámi vláčet kudy budete chtít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, já budu v praze fakt v těch 8:17, takže Péťa bude dřív......mě je to jedno, kde se sejdeme.....na tý florenci je vážně vždycky hodně lidí, aby jsme se tam vůbec našly :-( ten ípák by mohl být v pohodě, tak bych to viděla tam........
Odpovědět
Profilova fotka
...tak Klárko klidně můžeme až na ípáku, tam jen sedneme na tramvaj a sjedeme jednu zastávku a jsme na místě ;-) na I.P. Pavlova se vystupuje jen na jednu stranu tak bys nás mohla počkat někde u těch jezdících schodů co vedou z metra hm?
Odpovědět
Profilova fotka
já počkám asi radši někde uprostřed - všude jsou z metra vždycky minimálně dva východy a určitě budu stát na tý špatný straně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tam je právě východ jen na jedné straně ale klidně můžeš počkat uprostřed, však my Tě najdeme :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D Já už to úplně vidím- budeme tam lítat jako zakouřené včely a nakonec budeme hulákat na celé metro: Jsi taaaadýýýýýýýýý???????????? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ne, však se najdeme nebojte :-D ono zase takhle brzo ráno nikde nikdo nebude takže se nemusíme bát že bychom se ztratily někde v davu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak když je tam jen jeden východ, tak budu čekat u něho ;-)
Odpovědět
Dobrá tedy..... Dámy, přiznejte se, která z Vás zkoušela před zrcadlem sexy pohledy???? :-D Já jsem si včera stoupla před zrcadlo a chtěla jsem se kouknout, jak by asi bylo vhodné se tvářit- chytil mne záchvat smíchu, smála jsem se dvě minuty jako debil, takže jsem pak zhasla a šla se smát na gauč do obýváku. To bude ostuda. Já se určitě budu stydět a smát :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na tom ípáku by jsem mohli být tak pět minut po půl devátý, takže tam na sebe budeme čekat a bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...já zkoušela před zrcadlem akorát hadry a boty ale pohled ne, z toho jsem celá pryč, snad bude paní fotografka navigovat :-D při svatebním focení nás fotografka navigovala dobře, Katka úsměv, víc, Katka pootevřít pusu atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám teď takovu schízu z toho, že mi přijde, že toho najednou moc nemám :-( chjo, dneska si jdu ještě půjčit jedny botičky - pak to proberu, které nakonec vezmu a které ne..............a ještě omrknu ty jedny pimpongy s prádlem, ale jeslti neseženu ještě nějaký pěkný bombarďáky tak jsem v koncích :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, snad si s námi paní fotografka poradí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko já myslím že časově tam snad budeme všechny nějak stejně takže snad žádné dlouhé čekání nebude ;-) ty kalhotky Ti Klárko ještě povolí a bude to, uvidíš, žádný stres ;-) ještě mrkněte na ten článek od paní fotografky třeba najdete ještě nějaký typ co vzít sebou ale rozhodně když koukám na fotky tak tam holky neměly žádné miliardy hadříků, to jen já jsem magor a ze mě si vůbec neberte příklad, to je u mě normální :-D
Odpovědět
Nahlodaly jste mně, jdu se mrknout ještě na jedno prádlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se taky ještě juknout........ale stejně z toho mám blbý pocit......včéra jsem si koupila u pinpongů fakt hezounkou podprsenku - růžovou - ale myslíte si, že k nim měli nějaký pěkný kalhotky - no samozřejmě, že ne..........no, dneska je poslední pokus na to něco sehnat........hlavně vše musím vyžehlit, zabalit, připravit......až Jára odejde na fotbal, tak se zavřu v koupelně a udělám si welness večer....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
když to tak počítám, tak budu mít asi 5 modýlků, pokud seženu ještě pěkný kalhotky, tak možná 6 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...teda holky, vy jste dobrý, ještě běžíte na poslední chvíli shánět, hlavně žádný sres jo? ;-) Klárko paní fotografka tam psala myslím tak 5-6 modýlků ne? To je tak akorát, když člověk vezme nějaké to prádlo, nějakou košilku, topík, košily a šaty tak se Ti to nabírá hned ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
topíky nějaký vezmu........no, uvidíme..........dnes se ještě po něčem podívám........snad něco seženu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...je to úplně divný že už je to zítra že? Tak dlouho se na to připravujeme a těšíme a najednou je to tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako se svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám fakt stres z toho, že mi přijde, že toho mám najednou málo.............chjo......a nějak se toho pocitu nemůžu zbavit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Klárko to vůbec neřeš, to jsou malé věci, máš toho dost, paní fotografka vykouzlí krásu ze všeho ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?