Prase v brčku (ony ví...). Šup sem děvčata

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
šup sem děvčata...
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť jedno vezmu i já - zas neblázni - aby jsme tam nebyli totálně v lihu ;-) Navíc to fragolíno rychle nakládá,jak je sladké, tak se dobře pije a já jsem připitá po něm opravdu rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě dneska tak neskutečně třeští hlava :-(
Odpovědět
No právě, tak budeme mít tři- to je na kuráž akorát.... Když si představím, že by ch měla udělat sexy výraz.... No, koupím radši 3. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se Petí nedoploužíme ani do tý vany ;-) mě strašně tuhnou nohy, jakmile piju :-( já si dám jen na povzbuzení :-D
Odpovědět
Dělám si prdel samozřejmě, fragolíno koupím jen jedno, aby jsme nebyly zlískané jako dogy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
...dobrý Péťo, vyžehlila :-D já si dám taky jen na kuráž jinak bych pak byla marná, nejsem zvyklá moc pít...o sexy výrazu mi ani nemluvte, to fakt neumím, nevím jak se tam budu vlastně tvářit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, zkrátka si uděláme hezké odpoledne.......myslím si, že se u toho hodně pobavíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu kočky papat ;-)
Odpovědět
Já jdu taky baštit:-D Tak dobrou chuť děvčátka:-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou chut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tak já si chtěla dát dietu před tím focením a taky proto že jsem se včera cpala v restauraci, ale zase jsem neodolala nějakému normálnímu jídlu a dala jsem si brambrovou kaši s lososem a zeleninový salát a bylo to supeeer :-D mám totiž pocit že po té lymfodrenáži mám zrychlené úplně všechno a strašně rychle trávím tím pádem mám pořád hlad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký to vlastně bylo - ta lymfodrenáž 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Klárko dobrý to je ;-) já jsem hubenější takže nějaké extra výsledky co se vzhledu týče asi nelze očekávat ale už po dvou kůrách se mi zdá že už mě ty nohy tolik nebolí, mám rychlejší metabolismus a když to všechno v tělě proudí jak má, tak nezadržuju tolik vody jako obvykle...včera jsem třeba ráno mrkla do zrcadla a byla jsem úplně nějaká celá vyrýsovaná :-D proti těm křečovým žilám to myslím bude taky dobré...jinak je to jako když ti měří tlak a nafukujou ten pásek kolem ruky, tak jsi takhle v těch kalhotech a oni se ti nafukují od prstů na nohou směrem nahoru až po břicho, pak se to na chvilku vyfoukne a jede to znovu a tak pořád dokola 45 minut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak to musí být dobrý..........škoda, ž emi tady v Roudnici nic takového nemáme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko zkus pokoukat, oni už to dneska mají skoro v každém kosmetickém salonu tak třeba to tam někde máte a ani o tom nevíš ;-) :-) u nás v Opavě to taky mají a to je co říct ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
juknu po tom ;-) hlavně po neděli napíšu konečně výživové poradkyni - sehnala jsem na ní už konečně kontakt ;-) Aby mi pomohla pořádně zatočit s těma špekama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsem zvědavá, co mi paní kadeřnice vykouzlí na hlavě - já byla naposledy u kadeřnice cca před dvěma lety - chtěla jsem si totiž nechat narůst vlasy a jen jsem si nechávala zastřihnout roztřepené konečky.........a teď bych ráda nějakou změnu - chci zase ofču, a trošku prolehčit a provzdušnit účes...........no sjem fakt zvědavá, co se mnou udělá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...zatočit se špekama, to mě fakt pobavilo :-D je dobře že jsi se rozhodla jít k odobrníkovi, to jídlo je fakt základ ;-) tak to my jsme taky zvědavé co Ti kadeřnice provede za změnu ;-) já se nechala jen nabarvit takže vše při starém, ale docela se mi právě zlepšily ty konečky a vlasy rostou rychleji ta jsem ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě nechávala vlasy narůst - chtěla jsem dlouhé, ale teď bych je trošku zkrátila a oživila :-D rozhodně chci ofinu ;-) Jj, papů je základ...........a sama si holt asi moc neporadím - nebo poradím, ale uhlídat se je horší - takhle když budu chodit každou chvilku na "kontrolu", tak mi to bude blbý tak chodit a nic ze sebou nedělat - nemít žádný výsledek.........jsem zvědavá, co mi všechno paní řekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak za chvilinku kočky padám - venku už je normálně tma, to je fakt hnus ;-) vůbec se mi nikam nechce, ale co bych pro krásu neudělala ;-) zase zítra si písneme, raději si ještě ujasníme v kolik, kde a jak se sejdeme ;-) papa kočky
Odpovědět
Profilova fotka
...tak držím palce ať máš vlásky podle představ ;-) je pravda že když budeš muset chodit na ty kontroly že tě to fakt přinutí, to je dobrý strategie ;-) No tady už je pomalu taky tma, je to hnuuuuus, dneska tady budu zase do 18 hod takže děs apak ještě na anglinu, bude to náročné :-D tak pa zítra Klárko
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko tak jak jsi dopadla u kadeřnice? Určitě máš krásné vlásky ;-) Holky já jsem teď nenápadně sbalila vše do tašky, mám teda oba klobouky, mám taky asi šestery nebo sedmery náušnice, nějaké náramky, perlovou čelenku do vlasů a všelijaké ty korálky na krk, zítra jdu pro závoj, píšu to tady furt dokola ale radši ještě jednou pro rekapitulaci kdybyste si taky ještě vzpomněly na něco co je potřeba vzít, jinak rezervé v bistru už je také udělané ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ještě poprosím nezapomeňte na mě holčiny s penízkama abych měla z čeho paní fotografce zaplatit :-D a dávejte si pozor v čem pak přijedete, já nemůžu mít úzké džíny, silonkové ponožky atd. všechno mi nechává hrozné otisky na nohou takže vezmu asi něco volnějšího nebo lehkého ;-)
Odpovědět
Dobré ránko děvčata, tak jak se těšíte? Zítra tuto dobou už nás bude mít v parádě vizížistka s kadeřnicí :-) Já byla nakoupit, koupila jsem kelímky, fragolíno, dneska doma ještě odliju tu pěnu.... a večer si musím udělat nehtíky a zabalit:-D Moc se na Vás těším. Já tedy budu v 7:50 na Holešovicích. Jakmile Kajsíku budeme vjíždět do Prahy, tak Ti hned napíšu a jakmile vystoupím z autobusu, budu Ti volat. Počítám tedy s tím červeným kabátem:-D
Odpovědět
No tak děvčata kde jste, já s Váma chci ten zítřek pořádně proprat a Vy nikde????? Styďte se!!!!!!!!! Klárko, co ty gatě? Povolily?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, no já se těším moc ;-) ani nebudu moct dospat, dneska musím večer uvařit manžílkovi na zítra oběd aby mi tam neumřel hlady a pak si udělám kosmetický večer ;-) Péťo já vyrazím ráno tak nějak abych tam byla kolem 8 hod, půjdu nakoupit nějakou tu svačinku a pak dojedu metrem na Holešovice, tam se teda nějak potkáme, kdyby ses náhodou ocitla na té straně kde je mekáč tak stačí napsat sms kde stojíš a já tam dojdu, prostě se nějak najdeme a Klárka nás teda počká v metru, metro směr Háje a úplně vpravo což je na začátku a my s Péťou budeme v tom prvním vagónu ;-) červený kabát si vezmu, kdyby mě chytl rapl a oblíkla jsem si něco jiného tak tě budu informovat neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no náhodou podívej se na ty příspěvky ze včerejšího večera jak jsem se tady činila :-D ty kalhotky by mě taky zajímaly co s něma Klárka provedla a jestli to nějak pomohlo :-)
Odpovědět
Tak snad se zítra potkáme. Mně to jede už ve čtvrt na 6- budu úplně grogy, až dorazím a určitě nebudu moci v noci spát, protože budu natěšená a zároveň nervozni, jak dorazím dom:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky tak změna............zjistila jsem, že dorzaím na masaryčku, takže já asi dorazím na florenc, tkže na vás budu čekat na florenci, ju? půjdu tam asi pěšky, ještě uvidím......je to přeci jen kousek z masaryčky.......ale jestli bude ještě tma, tak prdím na chůzi pěšky a jedu metrem ;-) To komplikuju, pardon :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lehce se povolily, dneska budu ještě jednou povolovat.....vezmu si je mokrý na sebe :-D Lehoulince jsem potrhala tu krajku, ale vidět to není :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?