Písněte nejlepší výrobky pro objem jemných vlasů

Profilova fotka
Ahoj holky, mám jemné blond vlasy a pořád hledám ten nej nej výrobek..pěnu, sprej, gel, krém prostě cokoliv pro objem vlasů co fakt funguje a vlasy se po tom hned neumastí. Písněte s čím máte dobré zkušenosti a co vyhovuje vám. Díky. Já používám šampon Shine Blond , a masku Lumino Contrast od Loreal Professional, a sprej na objem od Redken..v celku je dobrej, ale neni to uplně to co hledám, u hlavy mám pak vlasy jako beton divně slepené.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já můžu za sebe říct, co mi pomohlo. Snad to bude pro tebe tip ;-) . Koupila jsem si jednou ze srandy v drogérce za 27 kč (myslím) vlasovou vodu regenerační. Když si ji po umytí dám, tak si týden nemusím umývat hlavu :-) A na objem mám vyzkoušené od Nivea tu modnou sadu Volume. Mám šampon, kondicionér v pěně a hlavně je tam sprej po umytí na objem. Nevím, jestli záleží na šamponu a kondicioneru, ale ten sprej je dobrej. A ještě je fajn od Wellaflexu sprej (nemyslím jako lak, ale je to taková vodička v poloprůhledný flaštičce). To si dám ke kořínkům a mám číro - zvláště když to vyfoukám v předklonu nebo přes kartáč, ale po tomto se mi víc mastí vlasy. Ale jinak je to fakt fajn. :-)
Odpovědět
de4ca, a ktory sprej od nivey mas? Taky vo valcekovej flaske? Alebo v gulatej malej? Ten prvy je ku korienkom, a ten druhy na celu dlzku. Mam ten prvy a jed celkom dobry, akurat, ze ja mam tak jemne vlasy a strasne lepi, takze veeelmi opartne aplikujem...
Odpovědět
Uf, tak Nivea je pro mě děs! Šampony hrůza, stylingové přípravky nedrží... Celkem OK je (jak píše de4ca) Wellaflex - od něj mi vyhovuje zmiňovaný sprej, ale i pěna, lak. Jinak za mě totální propadáky - Garnier, Elnet, Taft, Nivea, Lybar, Got2be (ten byl asi ze všeho nejhorší).
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Nivea je děs, po každým jiným mi strašně elektrizovaly vlasy, stejně tak po Dove a po Shauma a některý Garnier, ale konkrétně ten Volume je v poho. Grettka: já mám ten ke kořínkům. Když to dám po celý délce, tak mi ty vlasy tíhou stejnak splihnou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, díky moc, objednala jsem si gel na objem ke kořínkum od Loreal Professionnal Tecni.art, tak uvidim, jak to bude fungovat, a dám vědět:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jsem na tom s vlasy stejně jako vy. Docela příjemná změna byla,když jsem si koupila šampon doliva. Od tý doby už nekupuju žádný šampony z drogerie. Mám šampon a stejný kondicioner. Teď to nemám u sebe,tak nevím co je tam přesně napsané,ale myslím,že na hustotu,lesk a proti vypadávání. Každopádně je na obou oliva s citronem,jiný jsem ani nezkoušela.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 10 letech
Profilova fotka
Na alpiku mají tuhý šampon pro objem vlasů. Nemám vyzkoušený ale jsou na něj perfektní recenze. Podle mě bude fakt dobrý, už kvůli tomu, že tam není žádná chemie, která by zatěžovala vlasy.
Odpovědět
@lucka_ondra A který z těch všech to je? Ten z DM už nechci 😞
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Za mě rozhodně Philip Martins. Jsem zastáncem přírodní kosmetiky navíc pokud jde o kvalitní produkty jako má tato značka.
Odpovědět
@karolinaka95 Co od nich máš vyzkoušeného ?
Odpovědět
@lindinett Mám od něj jak pleťovou kosmetiku, tak i vlasovou. Koupila jsem si celou řadu Babassu a ten kdo má vlasy bez objemu jako jsem mívala já, tak vřele doporučuju.
Odpovědět
Článek se načítá
@karolinaka95 Kde je tady ta značka vůbec k dostání ? V drogérii předpokládám, že asi ne, takže u kadeřníků ?
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě jedině Zenz. Jak šampon a kondicionér dle stavu pokožky a vlasů, tak pak volume powder do suchých vlasů, styling gel do mokrých před foukáním, případně na fixaci volume spray. Ale je to pálka.
Odpovědět
@lindinett Hele nevím kdo všechno s tou kosmetikou pracuje, ale tady u nás v Brně má paní salón, kde pracuje jenom s touto značkou a vždycky si objednám co potřebuji přes její eshop hairshop.cz a vyzvednu na prodejně a nebo když jdu kolem a paní tam je, tak se zastavím, projdu si, co má a většinou vždycky s něčím odejdu 😉.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahojky, já používám sprej BLOW UP , přidá mi na objemu a ještě mi ochrání vlasy před tepelnou úpravou a zároveň i vlasy vyživuje díky výtažku z quinoy. A výsledek je skvělý!
Odpovědět
Zrovna hledám něco na objemnější účes, mám jemné vlasy a mám je pořád takové jak splihlé. Zkouším i střídat kosmetiku, ale pořád to není ono. Je ten sprej vhodný i na jemné vlasy?
Odpovědět
Sama mám jemné vlasy a sprej používám, vždycky po umytí a vytření ručníkem stříknu do délek vlasů a vyfénuji a mám je nadýchané jak od kadeřníka . Používám veškerou vlasovou kosmetiku od Tomas Arsov a jsem s ní spokojená.
Odpovědět
Jé to jsou super tipy. Taky nějaký vyzkouším. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?