Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bruce Lee :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jiste Vin Diesl, to je jak v pomocne, jakej asi jinej? :-D :-D :-D muj number one, muj budouci manzel s trochou stesti :-D :-D :-D ale mozna to bude Simon zalezi na tom kteryho potkam :-D :-D :-D ale prednostne Vin :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mijoušíííííííí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari ja se bojim ze podobny kecy uz u soudu slyslo par lidi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mio tak až to budeš slyšet, tak víš o koho jde, jo? :-D Jo a to kecáte, že by jste takovýho frajera nechtěly :-D nebo Edwarda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nooooooooooooooooooooooo jako nerikam ze kdyby na me nechtene, uuuuupnou nahodou upadl, do pul tela nahej, ze bych se snazila utect, to zas jako neeeeeeeeee, aspon urcite ne moc rychle :-N :-N :-N jako sem sice stara ale ne blba :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže dobrouuuu, si nechám zdát o nějakým zajdovi a vy dvě třeba o Gottovi, Kemrovi nebo tak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mio :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a super katakomby jsou v Klatovech :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
coze? =-) ze by ta druha lahev byla chyba? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, ale ti, co jsi je sem házela fakt starší nevypadají. Mia, no mně spíš příjde, že Vin Diesel vypadá jak z pomocné. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No a vzhledově i věkově: http://foto.osobnosti.cz/colin-farrel... Kurňa, čumim tu po chlapech a tabulky zas stojí, jdu makat.
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš to sis u Mijouše ted po.rala :-D :-D :-D nevypadají, ale vypadají fajny x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs ty sprostaku jedeeeeeeeeeeeeen :-D ze te huba neboli :-D ale zas dobre pro me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorry, ale tak aspoň jí ho nebudu chtít přebrat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky dobrej :-D ..já teda nemám ráda hnědý oči...ale není marnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari jezis co to je zas vsuvku s tema katakombama? :-N mimochodem jsem klaustrofobik :-N :-D petruzs vid, cim min lidi ho chce, tim vetsi sance pro miusku urvat ho :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brouuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ty by se vám s petruš věkově šikl, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ráno vezu mamču v 5 do práce, se picnu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele Colin asi ne, ten me nebere, teda spis ani nevim, nekde se mi libi a nekde ne, zalezi na tom v cem ho vidim
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jako de*il může vypadat každý herec, ale v civilu asi nechodí jako Alexander. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs ale i v civilu mi nekdy rijde sexy a nky desnej, to je tezko posoudit u lidi ktery nezname osobne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brýýýýý ráno...a zase dobrou noc :-D Představte si, že se mi fakt zdálo o tom Stmívání. :-D ..ale ne o těch dvou :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no buďajz, ne? :-D Chudinka Joyinka už nesmí papat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bréééé ráno :-D :-D Sári, hned mi bylo jasny, koho tím druhým kocourem myslíš. A je naprosto úžasnej x-) x-) x-) Hned po Edíkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emmet nebo Jacob? :-D hele tobě toho Jacoba není líto? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já ti dám Jacoba, jasně že Emmet :-D Hele, vůbec mi ho není líto. To bys musela číst ty knížky, já jsem ho během čtení nesnášela a hlavně bys musela znát ten konec, protože on ve skutečnosti Bellu nemiluje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prosim tě nekecej, ale milůůůje :-D to vidim ne? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?