Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak prcek je ostrihanej, sice to zitra jeste trosku poupravim, ale docela dobry. Pak jsem byla u kamosky, ale chytla me migrena, ale jen slaba, zabral Ibalgac. Na veceri jsem mela chleba se sunkou, zadna hitparada. A nastval me manzel. Jsem chtela, aby se mnou jel na Green Day a pry nemuze, ze musi byt v praci. A dnes mi rikal, ze jede z prace na vodu....najednou muze? Mia a ksiry raubirum nestaci, aby netahali?
Odpovědět
Profilova fotka
Sim - no děláme bud vyskakující tousty nebo jak se zamáčknou a upečou =-) Ale nepochopila jsem s čim je Alouš jí..se sýrem a?
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs nestaci, to tahaji jak sileni, muzou se vic zaprit :-N ale jsou ksiry specialne na to aby jim zabranily taht tak jim je musim poridit
Odpovědět
Profilova fotka
Tak toast muze byt zapeceny v toastovaci nebo jen opeceny v topinkovaci, ne? I kdyz to je asi taky toastovac.
Odpovědět
nepomlouvejte halti :-p - vite, jak jsem za ni rada! To vite, ze jsem se snazila jji to odnaucit, ale je to dynamo, nepodarilo se. Mela jsem furt sedrenou ruku, jak se mi voditko drelo o prstynky - jeste doted tam mam u snubaku tvrdou kuzi :-| Kdyz je to trubka, tak mi je jedno, jestli ji to vadi -- je to lepsi i pro ni, protoze me tim tahanim kazdou prochazku nas.rala. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mia, Teny taha na obojku, to funi jak lokomotiva. V ksirech to jde, ale mame ty polstrovany od Puppie, v tech paskovych by se asi taky skrtila. Oni yorci maji nejakou tu dychaci trubici tensi nebo co, tak vic funi.
Odpovědět
Profilova fotka
Fil - já když někoho s halti vidím, tak si nahlas brblám a hudruju, aby mě slyšel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak náš Jack russell teriér už je vybraný, zamluvený a jmenuje se Barney. Fotku mám v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky co je to halti? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě teď před pár minutami halti objednala.... :-N máme sice polstrovaný kšírky, ale pokud jdeme směrem k doktorce nebo k mámě, tak se tak těší, že to nejde... a u silnice taky tahá a mám hrůzu, že se jednou přetrhne vodítko a budeme bez lásky naší |-|
Odpovědět
nevestapetulka: jo jack russel, ja zapomnela. Je to zlaticko x-) sari: nelibi se ji to, ale tim, ze ji to nuti zpomalit, tak za to ani nemusim tahat a tak ji to nikde nedre nebo tak neco. Furt lepsi nez aby se porad skrtila na voditku a ja nadavala a za rohem to ze vzteku otocila domu ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://spokojenypes.cz/nylonova-vodit...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simush jak to vi kam dete? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mia - ona ví vždyck\ všechno, na jak dlouho si zařídila mlíko, aby nemusela pod nůž? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.hafani.cz/ohlavka-halti-ve... ]-( Fil - já vím, ale když to někdo vidí a psisku, tak okamžitě ví, že má páníčka, který selhal, a timhle psa trápí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to vodítko mám objednáno taky sári :-) tak jsem třeba selhala, ale beru to jako další výchovnou pomůcku, neberu to jako, že bude ohlávku mít do smrti... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Že to těm vašim holčičkám děláte :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sári - no to mě mrzí, že to bereš takhle, ale dosud všechno, co jsme zkusili selhalo a nakonec tahala na vodítku zase a u té silnice se mi opravdu pokaždé sevře srdce, když se snaží skočit pod kola, prostě mám hrůzu, že jednou se jí to povede a co potom? |-|
Odpovědět
sari: no jo :-p ted se teda desne trapi, protoze jsem varila a nedala ji ...
Odpovědět
Profilova fotka
fil - no jsem ráda, že tu je aspo%n někdo, kdo to pochopí vzhledem k temperamentu a povaze psa =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fil - ty jsi hotová tyranka :-D Ani jsem vám dneska neřekla co se stalo..teda spíš co se stalo málem jedný debilní řidičce :-N
Odpovědět
cos ji provedla ty ridicce?
Odpovědět
Profilova fotka
a co? já už mám čas jít chrápat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sim když dokáže poslouchat takovej magor divokej jako naše Sára, tak Joyinka určitě ;-) :-D Jo a problém s těma halti je, že si páníček na používání zvykne a pes chodí celej život jako pošuston ovázanej :-|
Odpovědět
to se spatne obhajuje - skrceni na voditku je taky trapeni, navic nebezpecny si myslim - vzdyt muze na neco najednou vystartovat a poranit si to tam uvnitr v krku ne! Vim, ze je to moje selhani, ze se mi to nepodarilo ji naucit. Ale ted konecne nejsem na kazdy prochazce nabrousena a je o hodne ovladatelnejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, bude v tv Mama a tata...dnes to bude stat za to dle ukazek. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sári - u silnice jsme to tedy asi opravdu nezvládli, nejsme schopni ji naučit, aby nezkoušela kamikadze |-| jdeme spinkat, papááá
Odpovědět
Profilova fotka
no málem jsem si rozdrtila ruku, jak jsem jí švihla pěstí do okýnka |-| :-N
Odpovědět
jdu jeste varit puding na snidani, ale bude to pokus z kukuricnyho mlecnyho napoje misto mlika kvuli ty moji diete, doufam, ze to zhoustne a povede se :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda halti taky nerada, ale tím jsem tady už známá :-D Podle mě jde pes naučit i jinak než pomůckama. Stačí komunikace pána se psem. Ale je pravda, že pokud se to neučí hned od začátku ( a já u svýho prvního pejska taky nebyla schopná pochopit, co se má), tak je to potom hodně težky. Ale jde to trpělivostí a klidem absolutně v pohodě. A lepší jsou podle mě ty kšíry, co má teď nově Victoria v Buď já nebo pes. Ale odnaučit to jde, chce to čas a cvičit a cvičit. Vždyť u nás by taky nikdo se Sárou neodhadoval, že bude po poli běhat jednou navolno a taky běhá. ( i když jednodušší je cvičit nevychovanýho psa než bojácnýho). Sári, co ti provedla? :-N Ten toust si dělám v toustovači, ne topinkovači. A to druhy je 3% tuku nějakej welnes salám (nechci slyšet co tam všechno je :-D ). Sim, brou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?