Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
no vidite. By to chtelo nejaky poradny grilovani uz konecne, co? ;-) Akorat teda nevim, co si ugriluju s tou dietou - asi cuketu nebo co :-D :-D Ale je teda pekne, ovsem zene se sem zase bourka. Vcera jsme byli na prochazce uplne sami, protoze byli vsichni zalezli pred tou bourkou, ktera ale prisla az v noci, takze jsme si behali dokonci i po ulici na volno. Vetsinou ji tam nepoustim, ale vcera to byla vyjimka, kdyz tam bylo liduprazdno. alll: to je teda navsteva. Uz vysmahli? :-N No, ja taky vetsinou Dasu zaviram, kdyz se t objevi nasi. Nesnasim ty jejich kecy. Zvlast tata je ten typ, co strasne rad rozdava rady. A to samozrejme i o vecehc, o kterych vi totalni prd. Ale oni se m skoro nejezdi ... No dneska Dasa skocila na jednu holku, co ke mne chodi na aj, a docela ji poskrabala =-) , tak doufam, ze se nebude chlubit doma =-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nas je pocasi pekne na houby, zas prsi, jeste ze jsem aspon stihla vyplet plevel odpoledne 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
už vysmahli :-D Mijuš, nechci se chlubit, ale tady je nádherně a teď momentálně 27° x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik, me uz to anglicky pocasi sere 8-( ja bych jeste tak potrebovala neco na te zahrade udelat a nemuzu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdáááááár jsem doma :-) Jdeme se Sáričku na prochajdu, tak pak jsem tu :-) Jo a ta krev a moč jsou OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari to je vyborny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem volala kámošce, protože ten krk natíká rychlostí světla a prej mám jít hned k doktorce, že mně měli dát prášky hned a ne až po měsíci. Že se mi ty krevní testy změní a že se to musí řešit hned. Takže zítra zase k doktorce. Doufám, že tam bude. A říkala, že mi to může otýct taky tak, že se mi bude blbě dýchat. Už teď tam mám pneumatiku od silničního kola a tlačí to :-(
Odpovědět
Profilova fotka
allousku jejda :-( nechces radsi na pohotovost? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já volala té kámošce, jestli to vydrží těch 14 dní, abych nebyla za simulanta :-N A taky jsem se milionkrát ptala, jestli nebudu jak trubka, když tam přijdu hned. Tak říkala, ať neblbnu. Že to natíká do rozměrů, kdy to zavazí dýchacím cestám a abych neskončila na operaci bez štítky :-( Ale fakt to jede hrozně rychle =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alli rozhodne kdyz ti natika krk tak je to vazny a nejsi zadna simulantka
Odpovědět
Profilova fotka
ale víš jak, já jsem prostě debil, aby mi neřekli, že je to normální a tak :-N Proto jsem volala té kámošce, aby mi řekla, jestli je to normální :-N Ale ještě dneska se mi střídaly strany krku a teď mám celej krk opneumatikovanej :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Al - ty volíku běž radši na pohotovost :-( Leduj to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska za mnou přišla do práce známá a pořídila si naháče :-N Však víte, ne? :-D Já a tyhle miniatury :-D Ale ta holčička byla fakt milá a tělíčko jak šmirglík :-D Akorát jsem si s ní hrála, a jak jsem jí poplácávala po hrudníčku, tak jsem jí málem odpinkla..jak jsem zvyklá na ten Sárinky hrudník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám ledovat krk? =-) Už teď cítím jakoby angínu, ještě ten led :-N Jako fakt to pomůže nebo mi jen umrzne hlava? :-N :-D Chudák malej nahatej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no umrzne, upadne..a je vyléčeno :-D :-D :-D Ne fakt na to dej aspoň chladnej obklad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ale hlavu mám v pohodě. :-D :-D Tak dám, pokud to pomůže tak budu ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi si jistá ? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alousi di na tu pohovost, oteklej krk neni zadna sranda ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, zase tak moc jistá si nejsem :-D :-D :-D Mijuško, já jsem hrozně too, nerada mám doktory a tak :-N To určo do zítřka vydrží. Vždyť já ani nechtěla jet na pohotovost, když jsem měla tu slinivku. Jsem tu seděla, brečela bolestí a srkala jedlou sodu :-N pak mě teda odvezli na tu pohotovost a zjistili mi tu slinivku. Ale zjistila jsem (teda přečetla si), že tam jezdí i lidi, co to maj horší a už z té bolesti třeba omdlí a tak, takže jsem vlastně byla borec. :-D Teď jedině že by mi to oteklo tak, že bych nemohla dýchat a to asi neoteče, bysem teda řek. Já se vždycky hrozně bojím, že mě pošlou domů jako simulantku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Al - o toho tam jsou ;-) radši 2x zbytečně, než jednou pozdě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ode dneška mi vykejte :-D Jak jsme bli na tý veterině, tak apolupracuje ta naše známá s Herčíkem a pomáhá mu psát další knížku...a byla tam paní fotografka a fotila nás se Sárinkou :-) :-D Takže pak Vám tu knihu ráda podepíšu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, ale stejně to určitě není tak akutní, tak do zítřka to bude dobry. Jsem měla čekat 14 dní.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby jsi cítila, že se ti nedostává vzduchu :-D ..tak šupajdi, jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prdlajs, z vás budou hvězdy x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vole :-D :-D :-D tak jo, kdybych se náhodou dusila, tak vzbudím m a pojedem (všímáte? Ani řídit bych nehodlala) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak to, že ještě nechrrr? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alli tak jo ale az nebudes dejchat tak 4 minuty tak fakt jedte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, nějak jsem vzhůru či co, se mi ani nechce spát :-N Co kdybych třeba zaspala do dušení se nebo tak :-D :-D A hlavně musím hrát jednu hru a chybí mi 4 bodíky do dalšího kola :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok, vezmu si stopky a budu to stopovat :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?