Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
chudinka malej :-( :-( Proto máme kšíry do auta a jezdíme připoutaní. Ale ono to asi kolikrát stejně nepomůže. :-( Kamarádce teď auto srazilo kočičku. Hned jsem si vzpomněla na toho svýho miláčka sraženýho :-( A konec smutnění. Sárinka byla šikovná, že to zvládla a neranila ji mrtvice. Taky opíchávat tolik nožiček... Je to holka statečná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, dneska se mi o tobě zdálo. Dělali s tebou rozhovor a tys byla ředitelka čehosi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Tenule je v aute taky pripoutana, a kdyz byla mala, tak jezdila v prepravce, ale to se ty ksiry jeste snad neprodavaly. Musim letet, zatim.
Odpovědět
ty jo. co se deje, ze tu nikdo neni a od vcerejska jste nepopsaly ani stranku? :-. Ja jdu do sprchy a hura do prace. Venku je pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem chrapala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aalousi :-D :-D :-D reditelka zemekoule :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alouši - vole :-D :-D :-D Mia - vůl č. 2 :-D :-D :-D :-D Jo a ten pejsek byl taky připoutanej :-( Lásky večer zdarec, dneska mám den otevřených futer...mám toho strašně, takže pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari jaaaaaaak vul c.2? jaaaa sem dycky zasadne c.1 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mijouši, já se s tebou o to první volství podělím :-D :-D Jinak teď čtu zajímavou knížku "Jak zabít manžela a další šikovné rady pro domácnost" :-D Sári, zavři futra a pojď s náma vyplkávat :-D Tady je hicen pecen, doufám, že jak přijedu domů, tak se nezatáhne =-)
Odpovědět
jsem si rano rikala: dobry, vidim mraky, a jak jsem vstala, tak uz zadny enebyly ... no neva, to slunicko uz bylo dlouho potreba.
Odpovědět
Profilova fotka
fil, já měla sluníčkovej absťák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
allousi to zni jako zajimava knizka a uzitecna, co pisou? detaily :-D
Odpovědět
Článek se načítá
taky jsem se vcera placla na lavicku a nahrejvala se, i kdyz to normalne nedelam, protoze se spalim behem peti minut, ale vcera jsem neodolala, bylo uz k veceru, takze teplota prijemna. Ale psa jsem prochazkou lehce odrovnala tim vedrem. (coz neznamena, ze by byla nejak polomrtva, ale jen ze jednou konecne po prochazce taky usla ...)
Odpovědět
Profilova fotka
mijuš, zatím jsem na začátku, ale vcelku zajímavy postřehy např. "kde je vůle, tam v ní chci být napsaná" nebo "žena po porodu má uvolněny svěrače - jo, taky jsem se smála, až mi tekly slzy po nohách" apod. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fil tady prsi, uz zase ]-( alli tak to je dost dobry :-D :-D :-D tak zas prihod neco az pokrocis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, tam je dost dobrých hlášek :-D :-D Tak já jedu z práce domů. Už je koukám hodin :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych mela nejakou praci udelat ale nechce se mi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smarja v anglii zacaly lisky napadat lidi a psy a kocky a ted dokonce jedna vlezla do baraku a malem roztrhala dve miminka v postylkach, zachranili je na posledni chvily, jsou v nemocnici =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted se bojim vypustit raubire ven na zahradu =-) prej se neboji ani lidi ani velkejch psu a lidi =-) no uchvatny 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, u nás se vždycky říkalo, že lišky, co se nebojí, mají vzteklinu. To je drsny, když takhle chodí.
Odpovědět
ty jo, s tema liskama to je teda strasny =-) , zvlast s tema mimcama :-. . Jezis ja se musim nejak probudit, nebo usnu uprostred vyucovani ]-( . Akorat ze nevim jak, kdyz nesmim kafe a caj na me nefunguje, protoze me uspava, kdyz jsem unavena.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar, nutne potrebuju zpatky svoje auto nebo asi spacham sebevrazdu...jsem mela mokrou i hlavu po ceste zpatky z prace. Ja chci klimatizaciiiiiii! Snad zitra bude. Jsem si chtela jit dnes koupit nejake veci do Olympie, ale jedine pokud me muz odveze. To je fakt na masli. Ja myslela, ze lisky uz nemaji vzteklinu, ze proto se upousti od te vakcinace.
Odpovědět
Profilova fotka
to neni vzteklinou ale proste se adaptovali, zvykly si a neboji se, to uz nejsou divoky lisky ale mestsky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
novy díly Buď já nebo pes x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alli tady ted zacali davat stary dily :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alli x-) http://positively.com/
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) jůůůůůů
Odpovědět
co to je, to je to Bud ja nebo pes, nebo co??
Odpovědět
Profilova fotka
fil, jj. To je ta, z toho pořadu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?