Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Co jsi nakonec koupila Teny na ty narozky? Gim ma za 14 dni 2 roky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a bylo nadherne, teplicko, ale nesvitilo slunko jak vcera...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, to zas byl vecer :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar :-) Povidej, prehanej... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No vy jste ale 8-( :-D Tak ja vypinam a jdu se jeste ucit :-| Dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver, koupili jsme pelisek a samo mlsky jerky.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem jenom potrebovala dotankovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky asi si vezmem tu holcicku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mijuš x-) x-) x-) x-) x-) Bré ráno. Tady je opět nádherně. Zase jako včera. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, to je krasny den. Muz chtel jit na kolo a ja na brusle, ale nejak me ze vcerejska porad boli nohy, tak se musim nejak vykroutit. A vecer narozeninova grilovacka, jeee. Tesim se na Bobicka, je s nasima na chalupe a zas honi sousedovic kotata. Mia, teda to bude smecka..., ale je krasna a od vas to je jeste krasnejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Alli - tak to tys nam ukradla slunicko =-) Tady je tma jak v noci :-( Mius - takhle vas nikdy nedozenem, kdyz furt se furt rozrustate :-N My uz mame datum, kdy si muzem dojet pro princeznu - 19. cervna ... jsem to ukecala o den 8-) Tady jsou nejaky novy fotky .. strasne rychle nam roste http://www.poussin.estranky.cz/fotoal...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rubi, ta teda vyrostla :-o ale je nádherná x-) No, nás už Mijuša dohnala. Teda teda. A na jaře se mamka stěhuje a bude nás o jeden kus míň a hned o jeden víc, tak na tom budeme stejně :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
All- kdopak vam pribude? Kdyz jsme volali tchyni, ze nas bude o jednoho vic, tak s nama dva dny nemluvila, protoze to pochopila, jakoze bude mimino a nasralo ji, ze bude dalsi pes a pro mimi tudiz nebude misto :-D Ale to asi vsechny znate, ne ? :-N Tchyne jsou vsude stejny
Odpovědět
Profilova fotka
Diky za pochvalu ... uz se na ni moc tesime x-)
Odpovědět
Profilova fotka
rubi, budeme si kupovat ridgebacka, jakmile se nám tu utvoří prostor. :-) Chtěla bych si ho koupit hned, ale mamka zatrhla dalšího psa, takže musím počkat, až se odstěhuje a pak hurá x-) to znám taky. Když jsme si s m povídali o tom rr, tak mamka myslela, že se bavíme o miminku a ono to bylo psí miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jeste to neni jisty, mame problem s mistem v aute tak ted debatujem =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo tchanovci taky jak vidi dalsiho psa tak tim padem hnd zaroven vidi min mista pro decko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi holcicka je nadherna x-)
Odpovědět
miuš x-) x-) zkusíte si ji vzít? Určitě se jí bude u vás líbit, i kdyby jí Noel skákal po zádech :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
g no prave nevim, premyslime o tom ale fakt nevim, kdyz tak o tom rozjimame za strizliva tak to ma svoje mouchy :-D :-D :-D
Odpovědět
jo ahááá, vy jste to rozebírali včera večer, už to chápu :-D :-D A mluvili jste o tom už s Johnem?
Odpovědět
Profilova fotka
ty hele m dela mrtvyho brouka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Alli - to chapu, Ridgeback prece jen zabere trochu vic mista :-D Mia - a m by si nechtel nahodou koupit vetsi auto? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rubi uz mame Range Rovera :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mijuš, dva na sedačky, dva do kurfu a pak si můžete pořídit časem i pátýho nebo rovnou přívěs ;-) no, o místo ani moc nejde, spíš o to, že dokud žijeme s mamkou ve stejnym baráku, tak nechce pátýho pejska. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alli m na zadnim sedadle uz zadnej chlupatej zadek nechce rikal :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pche, :-p no, tak přívěs :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a nebo takovy to auto na kone :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, tak ted snad jedine koupit autobus :-D Alli anebo porad doufa, ze misto patyho psa bude vnouce :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?