Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja chytla dusty jak zase chlasta ze zachodu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrooo noc!
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobroooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mio ty psiska jsou šáhlý po Tobě :-D :-D :-D Petruš dyť víš, že ten hantec nesnášim ....vrchol je - lozit ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dovol :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu chrrrr...v neděli se ukážu, nechlastejte, a buďte tu hodný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aloušíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí je už Nový měsíc CZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari :-(
Odpovědět
Profilova fotka
copak zlato? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/18328-kasl... nechoooood :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsi hejbala s tim panáčkem, jak jsem to sem tudle dávala? :-D http://www.kfc.cz/index.php?sec=nabid...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo hejbala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobrýýý viď?Jak maká? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už fakt jdu :-( dobrouuuuuuu všem a hlavně Mijouškovi x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miousek jeste pinkat nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mijoušek jde chlastat, ne? Jak tě znám ... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale už fakt...zííííííííííííív...jdu......zííííííííííííííííííííív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miousek uz chlasta davno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak jinak :-D chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brrrrrrrrrrrrr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bré ráno x-) x-) x-) Mijouši, ty máš šáhlí psiska :-D :-D :-D Jedno pije ze záchodu, další žere cizí prášky, chčijou si po hlavách :-D :-D :-D Petruš, já se toho chlápka lekla :-N Tatum je teda hežčí x-) :-D Sári, vem si čuráčka s sebou na chajdu |-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brýýýýýýýýý ráno :-) Al - myslíš m? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vole :-D :-D :-D myslím šňůrku s čuráčkem na notebook :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den. Sari, co mas proti hantecu? Vzdyt je to krasny...aspon nejsme tuto a dyl. :-D alll, ja nevim, ale ten vas...sice svaly ma, ale je proste nejakej moc sladkej v ksichtiku, muj muz by rekl malovanej. Boli me nejak hlava a to mame jit dnes parit nekam do statlu, uff.
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, ja sem ospala, kurnik taky by se raubiri mohli naucit uklizet abych mohla pres den spat :-D
Odpovědět
ahoj. Jsem tu jen na skok, musim zas do prace, dnes mam natriskany den :-| . vecer mi po obliceji prelezla krysa a mam tam šrám od oka az an tvar ]-( - jsem se ji asi pripletla do zavodni drahy. ]-( Ja nevim, ze se musi odrazet ke skoku zrovna z moji hlavy .... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fil :-D :-D :-D noel ma novou zabavu, pribehne do loznice, odrazi se od dveri, skoci do sve postele a jede na ni jako na serfu pres celou mistnost :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdááááááááááááááááááár :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to čumíte, co? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?