Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už jo :-N Petruš to je sranda, nebo pravda? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari, tady na beremese ty odkazy někdy nejdou...musí se to zkopírovat celé a zadat. Já jsem na ty rockovější typy a ne na ušáky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jo..ten jde :-) Já myslela, že jsou to ty dva počmáraný úchylácí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm spenatek se povedl, kdo mi prijde uklidit? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sari: http://foto.osobnosti.cz/benjamin-kow... mia, no já bych potřebovala uklidit tu pánev, co je ve dřezu od včerejška a vyhodit zdechlý kytky ve váze, ale nechám to na ráno. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nech si toho :-D podívej:http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=124489674248543&view=all#!/photo.php?pid=31365257&op=2&o=all&view=all&subj=124489674248543&aid=-1&oid=124489674248543&id=1384881341 http://www.facebook.com/photo_search.... http://www.facebook.com/group.php?gid... x-) x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smarja sari ty se z neho potentockujes :-D :-D :-D noel sezral meg antibiotika 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty sari a kdo to vůbec je? Jako fakt promiň, ale já si chci nechat přišít uši, ale proti tomuto fešákovi mám pocit, že žádný handicap nemám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia, asi ví, že jí nešmakujou, tak jí chtěl pomoct. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš - no malilililnko ty oušánka má :-D , ale to je jedno x-) Ježíši herec ne? Drahý Johne a tak :-D Mio podívala jsi se na ty fotky? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš-tam už se mi nelíbí, je jako nějaká smažka :-N :-D Prostě jsem na hezounky a nařachance, no :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mioto neni prdel :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no nebyla cela davka, jenom asi tretina co nechala pred tim, raubiri sou horsi kolikrat jak haranti :-D jo podivala, uz asi petkrat dneska :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari, ale tak já zas nejsem nějaký filmový fanda, tak nevím...tož sa ptám. :-D Já radši kluky s kérkama. 8-) Ale ten můj teda žádnou nemá, a neříkejte mu, že se mi Ben líbí...on už by pak se mnou nešel na další jejich koncert. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já zase ne :-p počmárance :-D No nevim Petruš, nechci žalovat, ale hlásit to musim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs m kerky esnasi a ja bych si tak jeste nechala neco vytetovat ale on nechce 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mio co by jsi chtěla? =-) Já až tady jednou za 100000000000 let nebude moje holčička :-( :-( :-( :-( :-( , tak si nechám jejím jméno nebo jenom "S" vytetovat na památku dozadu na krk pod vlasy :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty bláho budou dávat Zelenou míli....to nedám a zase budu hejkat jako blázen :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já moc nemusím ty nabouchance...buď jsem pro ně moc chytrá nebo málo atraktivní...prostě s takovými lidmi jsem nepřišla do kontaktu blíž nikdy. 8-) Já se chystám si kerku nechat odstranit, ale jako na chlapech se mi to líbí...pokud mají něco rozumnýho samo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari, já to viděla jednou a stačilo mi to...je to moc emotivní a depres.
Odpovědět
Profilova fotka
chtela jsem jeste pokerovat zada, mam jednu malou kerku a chtela jsem to nejak doplnit a chtela jsem nase inicialy protoze mame stejny ale m nechce no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Asi se půjdu chystat do betle...koukala jsem na netu na sluneční brýle, ale můj závěr je, že letos stejně nebudou potřeba, tak asi půjdu hají.
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš - ty je takovej blábol..nabouchanec = blbec ]-( Znám spousta nařachanců, co nejsou rozhodně nějaký paka ;-) Naopak tyhle lidi já obdivuju ( disciplína, dodržování určitýho životního stylu, výdrž, znalost anatomie atd.) A třeba ta kérka na chlapovi co je chcípák je strašný :-N Ale tvůj m je taky pořádný chlapisko, ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
betle - fuj, jenom to slyšim :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dávají Maléry pana účetního..to miluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu do vany, za chvilku jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co máš proti betli? Betle, betlička, betlémek...normálka...bys nás asi měla slyšet s mou nejkámoškou, když se bavíme, to je mazec. Já nevím, fakt s těmato lidma jsem nepřišla do styku...ti říkám, že buď jsem moc chytrá nebo MÁLO ATRAKTIVNÍ, nevím. :-D Můj muž je normální, nějaký sval má, ale i trošku bříško...on když sportuje, tak kolo nebo tak něco...do posilovny nechodí.
Odpovědět
Profilova fotka
malery pana ucetniho jsou bomba :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Betle - jako berle- berle -zlomená nožka - zlomená nožka -nemocnice - nemocnce- bolest - bolest = :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blbost, vy jste v těch Čechách vážně divní...vždyť ta čeština je tak krásná a těch výrazů. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?