Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
sari ale ty jsi nepiskala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi měkouš sári :-D :-D U nás začíná smrdět psinou vždycky Káťa. Miška nesmrdí, ale místo bílé je šedej. A zbytek pejsků mi taky nesmrdí. Ale paní je vždycky strašně krásně navoní a dává jim výžu kůže na srst a oni jsou pak strašně heboučcí. Nevím, co jim to dává, takovou kapku, kterou jim vetře do kůže. A taky mi je pořádně vyčeše a zbaví popř. nějakých cuchánků. A hlavně vytrhá ty ouška.
Odpovědět
Profilova fotka
zlatý hladokosrstý :-D Ali máš nějakýho hladkýho? =-) co čteš? já pořád to Vzpomínáš si? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my mame tri hladkosrsty a stejne je s nima prace jak na kostele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hladkýho nemám, jen chlupatce chlupaty :-) Já čtu pořád to Bez dcerky neodejdu. Je to jakymsi malym písmem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahááááá, tak proto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja musim vymyslet kam na dovolenou, nekdo nejakej napad? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my někam spolu jedeme? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim jak ty ale ja musim na dovolenou s m a nestihla jsem domluvit nikoho aby jel s nama na barak a dva tejdny sama s m tam nebudu ani za nic, tak vymejslim kam jinam by jsme vyrazili :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dáš přednost m přede mnou, jo? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musim, on caluje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja si muzu dovolit leda tak vylet k nasim na dvorek :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to teda jo, no :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hééj, jdu spát. :-) Mijuš, dvorek je dobrá varianta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrouuuu ty salůůůůnářko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alli ani ne :-N dobrou alenko
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik at delam co delam tak se mi nedari nemit bordel na lince v kuchyni 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
bordelářko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaaaa? no ja tady nejsem ten kdo dela bordel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ti raubiri jasou kvitka, ja jim sla ze zahrady vysbirat vsechny hracky ze to rano vyperu a taky kvuli tem slimakum a dala jsem to na hromadu v pradelne a bhem jedne minuty co jsem venku sbirala kokino jsou hracky po celym baraku :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To znám..já jsem Sárince vyházela zase všechny hračky vyvětrat na terasu a hned se řítila a nosila si je domů....se bála, že je vyhazuju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aby se jim nahodou neco nestalo ze :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik uz zas nemame venku jediny fungujici svetlo, me uz tenhle barak pekne sere, nic tu nefunguje, m vecne v prdeli 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
sim tě neumíš vyměnit žárovku či co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
normalni jo ale tohle je nejaka spesl, je to takova tenounka tycinka na kterou se nesmi sahat a navic kdyz 8-( se vymeni blbe tak se muzes u toho spalit, a navic se tam musi po zebriku, nahradni asi ani nemam a plus tyhle nevydrzi dlouho, uz jsem m rikala ze musime vymenit vsechny svetla venkovni za jinaci druh, tydle stupidni zarovky uz me stvou to je desna onanie, mame venku 4 velky svetla a nefunguje ani jedno 8-( tchan ma super svetla, fungujou vyborne, vymet zarovku zvladne i tchyne a navic se i otaci po smeu kam jdes jenomze ty neco stoji a muj lakomec nechtel zaplatit, i kdyz po pravde na jedne veceri s kumpanama zaplati vic nez by staly ty svetla 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
onanie :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak solární :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu do vany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec. Tak jsem dala Tenuli cistici pamlsek a furt ho jen nosila sem a tam, tak jsem vzala plysove prasatko jakoze ji ho chce spapat a hned se do nej pustila. A pak ji prasatko jeste trosku zlobilo, ze ji ho jako chce vzit. Mia, my taky s dovolenou porad nevime, ale u nas to nebude zadna extra exotika jak u vas. Alll, ta kapka bude nejaky olej...dava se casto norkovy. Ja to ale uz nedavam od te doby, co je ostrihana, davam jen sampon a kondicioner. Sari, a jaka ta zmrzka byla?
Odpovědět
Profilova fotka
Petu člověče ani nevim..nějaká zelená :-) To u nás nehrozí, že by něco leželo dýl než se to dotkne podlahy a je to k jídlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde je včera a dneska Verunka? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?