Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
ja jsem je nenosila nikdy predtim, ale zvykla jsem si behem pul roku/ roku a ted uz to nevnimam, i kdyz ho mam dost tlusty
Odpovědět
tak jdu balit, vysusit si hlavu a s pejskem na prochajdu a na vlak a ucit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já doma taky prstýnky nenosím jen ven. My máme zlato, takže už to docela je poznat, že jsme nějakou dobu svoji...možná, jak budeme mít 2. výročí, tak je nechám opravit, ale muž ho stejně v práci hned zrasuje. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pod, okolo, za kaminkama, vsude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja fakt potrebuju dve pracky, jedna nestiha :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, jsem koupila děckám sprej na zubní kámen, hned jsem je nastříkala, ti mi fakt děkujou :-D :-D Nejkrásnější zuby má Miška, je vidět, že furt žere :-D :-D Já nosím prstýnek pořád, máme bíly zlato s matnou úpravou, takže vypadají pořád dobře. A nosím pořád jak zásnubák tak snubák.
Odpovědět
Profilova fotka
skoda ze nejde mit zasnubni naramek nebo nahrdelnik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alll, tak ono je celkem jedno jestli máš matné nebo lesklé zlato...matné postupem času zleskne a lesklé zas zmatne, za pár let by vypadaly stejně. :-D Ale tak víc jak rok vypadají dobře. Já to nejvíc zrasovala o úchytky z hliníku v kuchyni. Ten sprej by mě zajímal... mia, nebo náušnice. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs jo jo nausnice by byly ideal :-D me by ten sprej taky zajimal =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si na tu veterinu musela zavolat sama, uz jsem byla nervni, meg je v poradku a za dve hodky ji vyzvednem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ještě nevím, jestli funguje, ale je to tento http://www.granulmania.cz/cz-detail-2... Tady je bouřka jak blázen. Hřmí, bleskuje, fakt humus :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak od tehle firmy jeden sprej mam ale ma jinej obal
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já přemýšlela, že vyzkouším toto: http://www.virbac.cz/vetaquadent.html
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš, tak přesně nad tím jsem taky uvažovala. :-) Podle mě je to lepší, než děsit pejsky nepříjemnou chutí spreje a stříkáním. Tak mi dneska zrušili spinn. Hned jsem se bookla na čtvrtek, s tím, že to většinou nebývá, protože tam nikdo nechodí a pak hned na podnělí. Pche a m mi dneska řekl, že jsem zhubla a fakt 2 kila (z 30 :-D co mám v plánu). A to o tom spinningu jen kecám :-D :-D A ještě se mi hůř hubne kvůli té štítce. Ten spinning je fakt účinej :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, ten Muk, to je mazec, jsem na základce se ségrou pořád poslouchala Shalom =-) jinak Manžel dneska převlékal peřiny a hádejte, kdo je stihl otestovat jako první? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jasně že Joy. Takovy privilegium jí nesmíš upírat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alll - my se museli tlemit, manžel to ustlal a jen na mě zavolal koukej, stál u tý postele a ta naše zrůda tlapku po tlapce vlezla pomalu na postel a ladně se natáhla přes čistou deku x-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alll, když zas tady ten Virbac je dost drahý a co když mi pak bude odmítat pít vodu z misky? :-D Já mám spinn zítra, ale u nás se to koná...je tam spíš nával a to jsme malé město přitom.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.granulmania.cz/cz-detail-2... co toto? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš, u nás je to 4x týdně, takže v ten čtvrtek už tam chodí málo lidí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to je ono. U nás je spinning celý pracovní týden (teď teda zrušili neděle, ty dřív taky byly) a jsou 2 lekce denně, v zimě byly 3, ale teď jdou lidi na kolo i ven. Tady je to asi moderní nějak nebo nevím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo. Tak u vás se sportuje víc než u nás :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdáááááár jsem doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsme doma s meginkou, je v poradku, ustrasena a unavena ale v poradku, ma cisty zoubky, jeden predni ji vytrhli ale bohuzel to ma chronicky takze budeme muset kazdej rok davat antibiotika a mozna i kazdej rok cistit zoubky u veterinare
Odpovědět
Profilova fotka
zdááááár, já taky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myšička :-( x-)
Odpovědět
ahojte :-) ..mijuš,uspali ji?Já musím s kavalírem,ale on má nemocné srdíčko,tak se bojím,aby se mi z té narkózy probral... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mijuš, chudinka malá :-( :-( Fris, na to se uspává. Ty jdeš jen na čištění? Protože to bys mohla zkusit jiny srandy. Já teď viděla jakejsi zob, co se zamíchá do granulí. Přemýšlela jsem, že to zkusím. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fris - tak inhalační ;-) Sim tak kdy jde? :-)
Odpovědět
já mám obavy,že mu jich pár vytrhnou...on už není nejmladší a ještě to srdíčko..nevím,jestli bych psychicky zvládla,kdyby se něco stalo..však víte :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?