Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
To zeli by asi na zdravo nejak slo, ale asi by melo divnou konzistenci. My tam davame mouku, masox a cukr, tak nevim, jak to nahradit zdravym. ;-)
Odpovědět
tak ja kdyz delam kure, tak mi z toho v tom pripade vetsinou vyjde slepice :-D . Jsme dnes jeli kolem nejakeho pozaru na louce mezi lesy :-| Tak doufam, ze se jim to podarilo uhasit, ale asi jo. nebyl vitr ... =-) No vidis ... jsem koupila malou hlavku zeli, protoze byla takova malinka hezounka x-) , ale ted teda nevim, co z toho bude. :-N Asi to narmu manzelovii, at si to zchroupe v praci ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to kure trosku podus a nedelej ho moc na prudko, to se ti pak zatahne. Jooo, to zeli teda varim ze sklenice, z cerstveho to neumim...to by asi trvalo.
Odpovědět
petrus: ja spis odolam. Ted zacina byt dobra zelenina, tak budem zeleninovat ... :-) Coz mi pripomina, ze musim rano sprdnout manzela, ze mi porad jeste nepripravil tu vanicku na bylinky a ony mi tam uz vsechny urcite z minulyho roku umrely |-| . Ale urcite je nakoupim a zasadim. Uz se hrozne tesim na cerstvou bazalku :-) - Ale lesos je asi nebudu vysevat a rovnou je koupim v kvetinaci ... minule mi totiz rostly cely leto a kdyz jsem je konecne mohla sklizet, tak pomalu zacalo mrznout :-|
Odpovědět
petrus: dik, urcite delam nekde chybu s tim kuretem.Ale na me musis pomaleji - takze mam to kure delat na mirnym plameni a pak podusit, kdyz zbela? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja na navsteve taky nemuzu number 2 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fil, nevim, zda jsem ta prava na rady, u nas vari manzel. Ale proste pozvolna nechat tu panev rozehrat, pak na vroucim oleji osmahnout to maso a kdyz uz mas pocit, ze je hotove, tak to jeste zakryt. A nebo si ho dopredu nalozit do oleje...i to kureci a pak bude urcite mekkoucke. Ja mela loni truhlik s bylinkama, koupene v kvetinacich. Nejvetsi kere byly oregano, toho bylo az moc a pak jsem odjela na dovcu a truhlik mi samo zdechl.
Odpovědět
aspon se mas na co tesit domu ne? :-p a uz to zase sklouzlo o pulnoci ke zradlu, to je hrozny :-D ..
Odpovědět
Profilova fotka
mia, na navsteve? to bych nesla, stejne jako treba v praci nebo restauraci. Jen doma, u rodicu a na dovolene v hotelu.
Odpovědět
tak jo.dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
Papa a dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, my ted mame chrestove obdobi, delame ho kazdy tyden tak 2x... Normalne yomu utrhnes spodek stonku a hodis do vody a povaris...bacha at nerozvaris ;-) No a pak to posolis morskou soli, das na to maslo a nastouhas parmazan a mnaaaaaaam :-) Tak to jime my ;-) N. si ted k tomu oblibil haloumi cheese, ale to kuratko zni taky dobre.... Jinak tema zachod a chlapi je fakt uzasne :-N Mia, N taky furt truni, ale ted uz je to lepsi jak mame 2 :-) Jen me stve, ze si zabira koupelnu zrovna kdyz se chci namalovat 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a ja teda taky dobrou :-) jdeme se divat na TV...
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs presne, doma, u rodicu a na haotelu na nasem pokoji, jinak nikde ani nic :-D veru to zni mnam to zkusim, hele ja si zasadila chrest a vyrost mi jeden krpatej hubenouckej a hoooodne dlouhej vyhonek a tim to zhaslo, no to sem cela ja :-N no nic, m mi silne ritualnim tancem naznacuje ze ON de spat, cimz se mysli samosebou ze mam jit taky, no nic, tak ja teda du no :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, kuře udělej tak, že ho osmahneš zbrudka, dolijež vodou, můžeš hodit kostku bujónu(ne celou)a necháš v tom povařit. Nebo je výýýborny, děláme kuřecí kapsy. Prso, do toho šunka, sýr, kukuřice, cibulka, zabalit, dát do zapékací mísy, pořádně dokořenit, zalít vodou, trochu másla, přiklopit a péct. Ne moc naprudko. To se ti nevysuší, neztuhne, prostě dokonaly x-) Nebo bys určo dokázala udělat zdravýho lososa. Jen trochu posolit, zabalit do alobalo, dát do trouby na 180 na půl hoďky a máš to. Ve vlastní šťávě a mňamotka. :-) Teda dnes je hnusně a prší a prší =-) A kámoška má tu svatbu, obřad venku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky tady je nejaka nova infekce ze slimaku na kterou muze pejsek umrit :-(
Odpovědět
ahojte...mijuš,no jo,umírá z toho na srdíčko,taky o tom vím a bojím se,slimáků máme plnou zahradu,bydlíme pod lesem :-| holky,tak jsem celou noc nespala,byly čarodejnice,my máme sousedku nejhorší klepnu z vesnice,která kdysi ukradla čokoládu v Jednotě,takže jí každý rok psali na silnici,že čokoláda,anebo namalovali straku...pokaždé volala ráno policajty a ti vyslýchali celé okolí...trapka..jasně,že zjistili,proč jí to tam píšou.No a dneska šli moc brzy,asi ve 2 hodiny,kráva na ně zavolala hlídku,šílený zátah,auta blikala,policajti s baterkama,děcka v šoku,dva vzali na stanici sepsat protokol.Jasně,že se to muselo umýt.Pak jezdila hlídka celou noc,pokaždé stálo auto před mojí ložnicí,pak byla šílená bouřka zase...mám oči jak Mr.Bean :-p
Odpovědět
:-D kluci namalovali jsem myslela..svinská gramatika,my máme všude měkkééééééééééééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidim, ze tento rok budeme muset s mamkou s tema jatkama proti slimakum pritvrdit.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrýýýý ráno :-) a co ten pes s tim slimákem musí udělat? =-) Však normální pes si ho nevšimne =-)
Odpovědět
sari,to je v tom slizu,co po nich zůstává...
Odpovědět
Profilova fotka
no a? ten pes to musí olíznout, ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Fris ty všechy měkké vám nezávidim :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Sári!!! Na co ty zase myslíš??? ]-( :-D :-D
Odpovědět
sari :-D :-D :-D přesně vím,jak to myslíš :-D :-D :-D :-D :-D no dyť žere trávu,nebo si nechá venku hračku,slimák ji oslizne a pes to vezme do tlamy..fuj,četla jsem to někde u veta v ordinaci :-p
Odpovědět
to naše pako je schopné slimáka snad i sežrat :-(
Odpovědět
jo,a je proti tomu očkování..ti červi se usadí v srdíčku a mají kolem 20cm.
Odpovědět
Profilova fotka
Týýý jo, Sára slimáky žere =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ty vole,mi neřikejte, že váš poes sežere slimáka? :-N =-) Doporučuju: občas nakrmit :-D :-D :-D a hračky na noc schovávat, bordelářky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chce si mě nějakej fešák přidat na FB a já ho neznám :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?