Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
neboj mam to vyzkouseny, musim byt mimo pokazdy kdyz letim jinak jsem naprosto hystericka :-N
Odpovědět
kurňa,sekl se mi net,musela jsem restartovat..ha,i dobrá irská whisky,nebo víno z Nového Zélandu by bodlo :-D . Holky,už nemůžu sedět,kříže bolí jak čert,,zítra ráno ještě nakouknu...už aby to letadlo přistávalo za kanálem ;-)..dobrou,hezké sny přeju :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
tak, hlavne, ze to mas zmakly a vis jak se uvest do "pohody" ;-) . Tak ja musim jit spat. Dobrou. At dobre doletis (a odletis :-p ) .
Odpovědět
fris: neni nad skromnost :-D .Ono kdyz je nejhur, tak i zelena bodne :-N ...
Odpovědět
fris: taky dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, bré ráno. Mijuš, přeju let, o kterym nebudeš vědět :-D a ať dobře doletíš a bez úhony. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brýýýýýý ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jsem ted prijela od doktora, zas mam dalsi antibiotika a na koze jodovou mast ktera stipe jak svina ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ježííííš, ty s tím teda máš trápení. A můžeš normálně odletět? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlasim po vikendu. Svatba byla uzasna a ja uz nikdy nechlastam, protoze nedeli jsem celou prospala, bylo mi desne, proste zabity den. Co tady new? Mia, letis teda nebo ne? Holky, kdo cistite zuby kartackem...je lepsi pasta od Virbacu nebo Orozyme?
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš, já v sobotu taky chlastala a pak jsem neděli proležela :-D Kartáčkem nečistím, tak nevím =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
letim dneska petruzs ale jsem z toho desne nervozni :-| jak to myslite jestli cistite kartackem? a cim jinym? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! Mius, to bude v pohode...uvidis ;-) Jinak nam predevcirem klekl laptop..je na vyhozeni :-| Takze ted mame jen jeden comp, jenze misto obrazovky pouzivame TV, takze to musime nejak poresit. Je fakt des, ze kdyz se neco ze.ere, tak vzdycky v tu nejhorsi dobu...od pristiho tydne mam 5 tydnu neplaceneho volna abych uz konecne dodelala tu skolu a nevim nevim, jak to zvladnu bez lapropu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mijuš, já dávám kousátka a jinak zuby nečistím. Děcka byli na laseru. On mi vet říkal, že bych stejně musela čistit každej den, protože se jim za 36 hod ten plak obnovuje a tím, že jedí tvrdy granule se jim ty zuby čistí. A hlavně naši maj zuby pěkny, takže ťuk, ťuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis ja si myslela, ze mluvite o pastach pro lidi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja radsi preventivne cistim, ale ne moc casto, jen jedenkrat do tydne. Mame pastu Dog a dent (nevim jestli je v CR) a pouzivam ten naprstkovy kartacek. Kousatka davam taky, vetsinou jeden dentastick denne a hodne si hrajeme na trhave s provazem :-) Zatim ma zoubky jak perlicky, tak to snad vydrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvam se za preklepy, tahle klavesnice je des bes ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak já jakožto člověk si čistím zuby kartáčkem :-D :-D A jednou jsem koupila kartáček a ten byl tak vobřovej, že ty jejich maly tlamičky protestovaly, tak jsem se na to vyprdla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nas kartacek je docela maly :-) ale i tak je to cisteni vzdycky hrozny boj...
Odpovědět
ahojte :-) :-) :-) :-) mijuš,už aby ti bylo líp. =-) hlásím,že to vypadá nadějně,na Stanstedu je let do Brna na ceduli,v Brně ho taky čekají,tak tfuj tfuj tfuj :-D ha,zuby...kavalírek má problémy,ale to je plemenem,přitom mu čistím pastou a kartáčkem,žere granule a ještě dostává každý den tu kost na zuby. borderák má kromě toho hračku,která čistí zuby,tak doufám,že to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
nam vet poradil cistit lidskym detskym kartackem na mlecny zuby a je to lepsi nez ta hruba hruza na pesany co jsme koupil v potrebach pro pejsky
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem jednou v TV videla program o jednom excentrickem blaznovi, byl fakt divny, transvestita a zvcsti asi magor :-) a ten si tam tak cistil po ranu zuby, v koupelce tam byli i jeho psi (myslim ze chrti) a jak si ten typek cistil ty zuby tak pritom rovnou vzal i zoubky svych milacku...stejnym kartackem =-) :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D furt lepší než Hrušínský ve Spalovači mrtvol,jak učesal stejným hřebínkem sebe,pak mrtvoly a pak celou rodinu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je tema teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fris, tak to si vubec nevzpominam :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kartacek na prst mame, ale to je na nas porad moc velky, tak mame jeste jeden klasicky, co je na jednom konci na vetsi pejsky a na druhem pidi. Ja cistim skoro kazdy den...se snazim dohnat to, co jsem predtim podcenila. Jinak ta pasta od Orozyme se nemusi pouzivat s kartackem, pry staci to jen natrit prstem, ale ja to davam na kartacek. A kdyz nestiham, tak ji dam enzymaticky platek od Virbac, to pry je nahrada, ale mozna to je jen tahani penez z lidi. Ale zas na druhou stranu po tom nema takovou zizen jako po ostatnich cisticich mlskach. Ale prekvapilo me, ze ten hnus se ji vicemene dela jen na hornich zubech. Fris, ty mensi plemena na to trpi mnohem vic.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si jenom na ty jejich tri huby nevycisteny vzpomenu a uz me chut letet domu prechazi :-D
Odpovědět
mijuš,postavíš je do řady a "ideš,cicáááááá" :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?