Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
smarja, uz se zase nemuzu vlezt do vahovyho limitu s tastickou :-N sem zvedava jak to dostanu z toho pasu potom :-D :-D :-D by clovek neveril co vazi par hadriku :-D :-D
Odpovědět
kvůli tomu jsem si koupila v Londýně velkou kabelku,narvala jsem tam všecko oblečení,co jsem si tam koupila,kdyby mi náhodou ztratili kufr a do limitu jsem se vešla tak-tak.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ted prave velky pritucni mit nemuzu, nesmim nic tahat tezkyho :-| ale jinak to delam stejne ze co mam nejcennejsiho a dulezityho mam u sebe ve velkym prirucnim
Odpovědět
ach jo,tak opatrně..ale na letiště ti doufám někdo pomůže s kufrem,co?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo tatka mi to hodi na pas v brne a m na me bude cekat na stanstedu, akorat to zvednu z pasu pri priletu a pak to vemu na koleckach, to zvladnu nejak :-)
Odpovědět
hlavne opatrneeee.
Odpovědět
Tam je blbej ten rychlej přesun od letadla k pasovému a ke kufrům,ne že si něco uděláš.
Odpovědět
vis co - bez tebe neodletej .. mas casu tak na 3 hlaseni, az te budou volat .... a pak teda musis maknout ... :-N jinak neplati to, co jsme apsala predtim
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne klid, holky litam to uz nekolik let pravidelne ;-) me z toho m hrabne, tak porad mi posila emaily s autem co desne chce jestli se mi libi, tak jsem vybrala ktery a on ze si to ted nemuzem dovolit ze az pozdej, ted mi zas napsal jetli to vetsi auto teda chci, to je jak ve cvokhausu :-N
Odpovědět
no jo,ale teď musíš hlídat kozenky :-)
Odpovědět
chce abys ho premlouvala, at si ho koupi a mohl to potom na tebe svadet, ze si ho musel koupit kvuli tobe :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no nazdar tak jsem ted delala check-in online a je tam ze pokud ma clovek poradovy cislo nad 160 nebo kolik to bylo tak se ma pri prichodu hlasit na letisti, doufam ze nezabukovali ic lidi nez maji mist, to by me pekne nasralo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
snad ne! ]-( 8-( to by bylo teda vazne hnusny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou berunky, jdu chrrrrrrrrrrrrr :-) Mijoušku můj milovanej dolet oukej a hned se ohlaš x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ne tak je tam nad 190 a ja mam 176, ale nechapu proc, to normalne nikdy neni, tak snad by nic takovyho neudelali nikomu =-) sari dobrou, ja se jeste zitra ozvu :-)
Odpovědět
brou! si jeste asi najdu neco dobreho k snedku a pujdu az skonci film
Odpovědět
Profilova fotka
fris uz se mlada zabukovala? =-)
Odpovědět
uf. tak jeste, ze tak. Obavam se, ze je to mozny ale :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no prave v tom navalu co ted je to asi udelali :-(
Odpovědět
mijuš,tak jsem jí teď volala,a že je to tak,že kdo má číslo víc jak 190,musí tam být hodinu před tím,jak se uzavírá brána..no asi prodali víc letenek..ale vás se to netýká,vy jste v limitu.
Odpovědět
Profilova fotka
fris ty jo ale to teda je stesti jak hrom protoze ja se puvodne chtela zabukovat jako vzdycky az pred odjezdem z domu ( jak se jednou buknes tak uz se neda vymenit letenka) ale nudila jsem se a udelala jsem to nastesti ted =-)
Odpovědět
no panečku,ještě,žes to udělala =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo fakt stesti =-) mit tu neco tak se vozeru uz ted :-N
Odpovědět
liquéééééééééééére :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kurna kdyby tak byl nejakej likerek :-D
Odpovědět
jakto ze neco nemas "pro enjhorsi pripad" s sebou nekde v kabelce? :-N takovy ty maly flasticky ...
Odpovědět
Profilova fotka
nemam no :-N skoda, ale na letisti si koupim do letadla ;-) dam si nejakou tu tabletku a v letadle do sebe hodim liguere a potom me v londyne vynesou ven :-D
Odpovědět
no to radeji nedelej :-N . Ja jsem minule po tabletce s vinem dopadla dost blede. :-x jsem se neumyslne odrovnala :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
no dyt ja se chci odrovnat :-D
Odpovědět
tak, jak jsem to myslela ja, tak asi ne :-D .... jsem se vzpamatovavala asi dva dny ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?