Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chci taky hezkej den :-) |-| Sarinko, dobrou x-) A sekam a budu sekat dobrotu, slibuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Peti a Mia, kde jste? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja lezela, jsem zas otekla, a nerikejte mi Dolly, dyt je desna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mijoušku dyť víš jak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebavte se tu, já jsem pak zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi to líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar, my jsme meli vecer story jak prase, zitra povykladam. Jsem dead a boli me hlava. Papa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mius, to ja bych nikdy nerekla =-) ;-) Dolly je jeste horsi nez ta Alicia, na kterou jsem Ti jednou posilala ten link :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda dobrou, Peti :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
všechno vidim :-D Petu - :-( Veru - hele hele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele hele musis uznat ze ta je fakt hrozna :-) :-D :-D A uz jdi spat at se zitra muzes plne venovat mamince x-) Popisuju ted ty fotky...to je kraaaasaaa x-) x-) Zitra to tu snad uz hodim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dobrou noc ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kontrola :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, ty jsi špión :-D A bré ráno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja mam zas migrenu uz 2.den. Takze vcera jsme se s manzelem sli ostrihat ke kamosce domu. Zazvonime a ona, ze nam jde otevrit. A samo, ze si zabouchla klice. Tak stala venku jen v teplakach a pantoflich. Jsem teda navrhla zavolat zamecnika, ale nechtela. Tak jsme se pak dopidili, ze muj muz zna jednu holku, co ma tel.na jeji spolubydlici, ktera jela k rodicum. Takze jsme ji volali, ale nezvedala to, tak jsme sli do hospody. Pak se nam ozvala, byla cvicit, dala nam to cislo a my vyrazili asi ve 21,30 do Znojma. Takze takovy nocni vylet. A bez vecere. Domu jsme dorazili hladovi a utahani a neostrihani. :-D Takze i takto se da travit necekane stredecni vecer. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec :-D sarino tak kdyz tak treba Pamela to jeste snesu ale takova skatule jako Dolly? :-N dneska pujdu k doktorovi a uvidim kozenky bez tuny naplasti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš, tak to je fakt krásnej večer :-D Mijuš, zdarec. Tak pak dej vědět, co u doktora :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mia, no jestli budeš prudit, že jsou malý, tak pro mně si Dominika nebo jak se jmenuje ta celebrita, co je celebritou díky prsům a jinak ničemu. :-D :-D :-D alll, no hlavně nevím, kdy se jako půjdu teď ostříhat? ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ne "si", ale "jsi". :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdáááááár, nebrečely jste tu po mně? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm vidim, že vyloženě jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( mně tak chyběla Sárinka ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tož teď jsem zase něco zmastila. Jsem si myslela, jak nedokážu přeinstalovat notebook a ono fakt nedokážu. Nejdřív se mi to seklo, pak vyplo, tak jsem se na to vyprdla :-D Bude muset přijet brácha a udělat mi to
Odpovědět
Profilova fotka
Aloušku ještě, že Tě mám x-) x-) :-D Vy ostatní se styďte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak, styďte se :-D Za chvilku jedu pro špunty, Káťa s Mímou jsou na šmiku a koupání. Budou zase kvášní x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A voňavoučký x-) co čteš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, Rozhodnutí. Stále a ještě dlouho budu. Včera jsem tu měla kámošku a zítra přijede sestřenka, takže nebude kdy číst. :-) Co ty? Že by pořád klub? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak si to uhádla? :-N =-) :-D Líbí se ti to?
Odpovědět
zdarek. tak co delate? Ja jsem dojedla vtipnou kasi, ale nejak nefunguje, asi to nebyla ta prava. Dasa me dneska dtve 8-( . Do odpoledne jsem lezela, bylo mi zle. A nemohla jsem ani vstat. A ta kaca furt skakala na dvere, skrabala do skla drapama apod. :-S A to jsem si myslela, ze chce na zachod, tak jsems e doplazila ke dverim, cekam, az se vycura a kdyz jsem otevrela ty dvere, tak ona tam ozirala drevo na topeni ... Tak jsem se na ni pak vyprdla. No musim se ted nejak probrat po tom oblbovaku a jit pracovat, ale ze by se mi chtelo :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
Fil - nezlob se na ní :-( je živá a chci si hrát a procházkovat :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?