Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hostel miluju...červený drak je super :-) Petu kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si tady tak pekne sama pisu. Teny je tak hebounka po te nove kosmetice. Vybiram toho robota a uz mam vybrane 3, tak nevim, ktereho pak vyberu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hostel je fakt nechutnej a nelibi se mi ty blaboly o cr a sk. Ale zas tam je dobra muzika. Uz jsem si tu temnotu nasla. Shopaholici budou na hbo myslim 18.4. Ted tam davaj Nouzovy vychod, ta kravina uz skoncila.
Odpovědět
Profilova fotka
Nouzový východ je další kravina :-D Dobrou holky a pohlaďte za mně psičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja uz nemam silu neco sledovat, zamestnavaji me ty vysavace. Paa.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, my byli na Hostel v kine :-S ja vubec nevedela o cem to je, myslela jsem si, ze je to horor, ale N. na to chtel jit, protoze se to tocilo a odehrava v CR... Takze jsem byla samosebou pro... Musim rict, ze jsme neodesli, ale byl to asi jediny film, kdy jsem nad tim vazne uvazovala...stejne jsem ale pulku nevidela, bo jsem si zakryvala oci nebo borila hlavu do N. ramena... Fakt nechutne... Nejhorsi ale je, ze lidi ve svete ten film znaji a fakt si to ztotoznuji s CR 8-( jako treba ti nemecti instruktori na Maledivach :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ver, tak ja to vidim uplne stejne. Zmatek o nasem narode a bylo mi blbe...hlavne to oko me dostalo. Tak jsem prostudovala vysavace a pujdu asi spat. Asi koupim ten nejlevnejsi a bude.
Odpovědět
Profilova fotka
No, strejc to nakonec nebyl. Akorát nechápu, jak o tom ta ženská věděla dřív, než to bylo na netu. Hehe, mně se film Hadi v letadle líbil. :-N A Hostel mi právě tak nechutnej nepřišel. Taky jsme na tom byli v kině a já čekala, jak tam teda budou všichni odcházet a tak a nic. Jako nějaky scény tam byly, ale Saw se mi teda líbí víc. Jo a já včera šla spát v 20:46. Jako fakt spát. :-N Petruš, jaky roboty jsi vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
Alouši neumíš se rozloučit a ráno přivítat, či co? :-D Brýýýý ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar. A pockejte az se natoci Jorksiri v letadle a misto hadu budou z tech uloznych skrinek vyskakovat rozzureni stekajici jorci. :-D To by byl teprve bijak. Radsi Saw nez Hostel. Mne se treba libilo i Sin city a to fakt hodne. Sice krvak, ale uzasne natoceny. alll, tak bud nejakou tu Roombu, ale tam nevim jestli vzit s tou virtualni zdi a s programovanim nebo jen tu zakladni, takze jedna moznost. Pak to iclebo alfa plus, to dle testu vysava pry nejlip, ma to programovani, dalkovku, ale nema to tu zed a ani se to k tomu nenabizi. A pak Samsung model 8845, to ma vse. Ale to iclebo i Samsung stoji 11 a tolik jsme za to dat nechteli. Zas ta zed je mozna zbytecna, muzu zavrit dvere, ze.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám ráda Hostel i Saw a na všech dílech jsme byli s m v kině :-) Hady jsem neviděla :-D Tady je hnusně, co budete dělat? Já asi číst, koukat na dvd, spát, jíst, koukat na dvd, číst, vana, dobrůtky, koukat a dvd :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, ty máš teda program :-D :-D A teda dobré ráno. :-D Jsem byla navštívit kámošku s dvojčátkama a ještě tam byla návštěva miminka. No ty jojo. To je antikoncepce.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to brzo :-D co budeš dělat?Tak přijeď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pozdě, ale přeci :-D Kolik že to je hodinek? Jen asi 5, co? Tak jo, už jedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůůůůůůůůůů x-) x-) x-) :-D jo a ještě budeme hrát PS2 x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
PS2? =-) Co to je? Já teď koukám na toho chlapce
Odpovědět
Profilova fotka
playstationy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-D Hej, mě asi jebne. Dělaj vedle studnu a nám furt vyskakujou pojistky. Si pokaždý přetočím film a ono to vyskočí. To tady budu přetáčet ještě asi dlouho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to naštve :-| ale víš jak? Opakování matka moudrosti :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, taky pravda. Ale když to dělá člověk po třetí, tak už mu to leze krkem :-D m mi zase dělá kuřecí kapsy x-) miláček
Odpovědět
a co tam bylo za blbosti o CR v tom Hostelu napriklad? Ja jsem to nevidela, ani videt teda enchci :-N . jo - Dobry rano! My stejne pujdeme ven, jinak by nam to tu hafan zboril - zatim si sama hazi kosticku (vzdycky ji jakoby nahodu upadne nekde u me, abych ji ji mohla kopnout ....) A pak se asi vydam do mesta se ucit ... Mela jsem v planu se jit ucit i s Dasou nekam na zahradku, ale to pada :-S a uvnitr ji musim moc hlidat, to se neda .. Ale je teda vazne hnusne - rano jsem vstavala do tmy a od ty doby je furt jak v 9 vecer :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Al - ty se máš x-) My měli br. kaši s uzeným a zítra je kachnička :-) Fil - no brý ráno :-D Tak jděte s Dášenkou někam ven na lavičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe, tadyk svítí sluníčko :-N :-D Fil, jako docela hodně pravdy tam bylo. Hlavně o těch cikánech :-D
Odpovědět
ven si sednout nemuzeme, jak je pod mrakem, tak je pekna kosa! alll: jo - ze jsme rasisti? To uz jsem taky slysela v cizine ]-( . A moje kamaradka Nemka mi vypravela, jak ji maminka varovala, aby si poradne hlidala tasky a penize, az k nam pojede na nastevu :-N - to je stereotyp co? to jste jest nevedeli, ze vsichni Cesi kradou? :-D A pak mi jeste vypravel jiny nemecky kamarad, (i kdyz mi to pomalu zni jako nejaka putovni povidacka), ze kdyz byl malej, tak si myslel, ze Cesi jsou cerni (resp. tmavi). Tehdy se nedostal dal, nez do Chomutova na nakupy :-D ... takze pak byl prekvapeny, ze poznal tolik bilych Cechu :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
ne, cikáni tam kradli jak straky. Což je pravda pravdoucí
Odpovědět
jo tak ... No ja se musim priznat, ze mam takovy tik, ktery uz me nekolikrat pomohl a to, ze zbystrim, kdyz za mnou ve fronte, nebo pri nejakem cekani apod, nekdo takovy stoji a saham si co chvili na zip od batohu. Jsem jednou byla v Usti v obchodaku, prohlizela jsem si nejakou kosmetiku u stanku, pak me obklopil dav decek a kdyz jsem si automaticky sahla na batoh, tak se moje ruka potkala s rukou nejaky cikanky :-S . Normalne vyuzila ty decka, aby odvedly pozornost (a ze jich bylo :-p ) a chtela me okrast. Nasesti jsem mela utrzenej zip, takze ji to moc neslo. Jsem byla uplne v soku, otocila jsem se, a ona mela jeste furt ten muj zip v ruce. A jak jsem byla prekvapena, tak jsem se na nic nezmohla a ona urychlene vyklidila pole a i stema harantama zdrhla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ja teda nevim, ale dle meho si ti filmari mysli, ze jsme sto let za vopicema. Jako sice se to odehravalo v Blave, ale cr i sr je pro spoustu lidi v zahranici porad jedna zeme. A predstava, ze kazda holka da amikovi za par drinku a ze se tady jezdi ve volhach a v zigulicich, to byla fakt sila. Proti tomu ty cikansky decka byli nic. Tady padaly kroupy, ale maly. Uz se zacina trochu vycasovat. Manzel chce, abych mu uvarila rizoto, ale ja mam chut na twister.
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, já taky zbystřím, když vydím cikány. Jednou jsem u Makra skládala nákup, hodila kabelku na přední sedadlo, skládaly jsme s mamkou věci a najedou kouknu a u dvěří cikán, ruku na dvěřích, no já jsem se tak nas.ala, že jsem ho vyhodila a ještě jsem za ním volala, ať vypadne nebo něco uvidí. Nasedl do auta s asi dalšími šesti a šly krást dál. ]-( Ale jako s tím neuděláš nic. Když oznámíš pokus, tak je z tebe rasista. Mamka takhle stála na poště a malej cikán jí nadrzo strčil ruku do kabelky. Ona si toho všimla, vyhodila ho a on nešel. Stál u ní a rodiče číhali kousek. Když mu mamka řekla, ať nestrká ruku do její kabelky, tak se do ní ti cikáni pustili, že ne každej rom je zloděj a ať se vzpamatuje. Jako to je fakt na zabití. A kámošce ukradli bernskýho, vylepila plakáty, ozval se cikán, že jí psa vrátí za 10 táců, šla tam s policajtama, drapla psa a zdrhla. Mě vždycky berou čerti, když je vidím v televizi a oni si stěžujou, jak chudáci nic nemaj. ]-( ]-( Jako my už zaměstnávali tolik cikánů, že můžu říct "Všichni stejní"
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš, jako mně je to docela fuk, jestli si o nás myslí, že jsme zaostalí. Děláme si to sami, protože se k nám přistěhuje každá černá huba a kam vyjedeme, tak se krade. A všichni se stěžují na číňany a japonce. Jako ti sem přijedou, ale pracují. Nechcou po nás žádny prachy na dávkách.
Odpovědět
Profilova fotka
a nepletes si cinany a japonce nahodou s vietnamcama? Ti sice davky nechteji, ale umi akorat okradat stat na clu a sit falzifikaty. Jo a pestovat travu, takze to taky neni zadna vyhra. Japonci sem jezdi mozna tak akorat na vylety. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?