Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš to vypadá dobře ;-) Sim - zdááááár x-) copak? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste beruny? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem v posteli, Teny mi truni na kline a cumime na Ordinaci. Muz vcera dojel od rodicu, nerekl mi snad ani 10 slov a uz je zas do zitra na sluzebce, chjo. Asi ho pekne ockovali.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmmm dobrý |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ňam mamina udělala výborný ondráše x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petruš, tak to je fakt na prd |-| Evidentně máš taky super tchánovce, co. mně m dneska udělal kuřátko. Mňamí x-) Ale ondráše bych si taky dala.
Odpovědět
Profilova fotka
Allli, kdyz i svagrova mi rika, ze me jejich mamka nemusi, tak to je hodne blby. Nevim, mozna jsem tak otresna...ale spis je tam problem jinde a muj muz to bohuzel nevidi a stavi se na jejich stranu casteji nez by mel. Jeeeda, ja mam hlad, ale dam si neco studenyho, stejne nemam chut.
Odpovědět
Profilova fotka
petruš, jsou to jeho rodiče. Holt s tím neuděláš nic. Buď jen ráda, že bydlíš tak daleko. Ono se to zase časem uklidní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to vim a tak drzim hubu a krok, ale dost me boli, kdyz muz plive na moje rodice, kteri bydli tady u nas. Ja vim, ze maji sve chyby, ale narozdil od tech jeho, nam dost casto pomuzou. Je to od nej docela sprosty a mne to opravdu boli.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak já hubu nedržim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě taky hubu moc nedržím. Ale ona mamka od m je taková hloupoučká, protože proti mě zbrojí docela hodně a vymýšlí si blbosti, ktery bych já nikdy neřekla. A m to ví. Třeba mu řekla, že mě požádala o laskavost a já jsem jí řekla, že nemám čas a ať jde do prdele. A protože m mě zná a ví, že bych to nikdy neřekla, tak jí to vrátil. Ale díky bohu za to. Protože některy tchýňky jsou vyčůrany a zbrojí nenápadně a manipulují. Moje naštěstí ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, ja uz taky nebudu. Tento vikend a narazka na mou mati me dorazily.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to ti řekl m?
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, to bylo na koho? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
na Petu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je logicky, ne, že jí to řekl. V dopise to asi nestálo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vole :-D :-D :-D jdi spát a nech povídat dospělý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale on mi to fakt napsal! Pres icq. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jo že? Jsem málem zapomněla. Tak zdár :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hahaha :-D :-D :-D čumíš alouši vid? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra :-p :-D :-D Já už jdu fakt spát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Allli, dobrou a at se ti nezda o tchyni, ale neco hezkyho. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, haluz, že? A teď budeš machřit, co? Tak kdo to má čut, já myslela, že takoví exoti, co si píšou přes icq, jsme jen my s m :-D Já radši pádím. Na takovy večerní řeči nějak nejsem zvyklá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radši jdi :-D čučim na Polreicha :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se jdu nacpat, brzy, ze.
Odpovědět
Profilova fotka
co bude dobrýho? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) ja chci taky ondrase... x-) x-) ale mame pekne po anglicku vajicko a slaninu na toustu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
nam nam x-) jo a ahoooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele neprovokuj jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo na to tvoje :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?