Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
to nemusis lizat, staci skrabat drapkama, udelat si par znacek, alespon kolem dveri ... to je zabava ne? :-N Nejakej starej nabytek na okousani tam nemate?
Odpovědět
Profilova fotka
Mio jdi si kousat do piňdoura :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte holky! Sari: :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no to je napad! :-D to zarucene zabere. I kdyz lepsi je nekousat ...
Odpovědět
Profilova fotka
Veroušku - ahoj x-) Vše už OK? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, ale jo...i kdyz vdavat se mi jeste porad nejak nechce...o miminech ani nemluve |-| :-N :-N
Odpovědět
veru: je ty jeste nejsi vdana? Ja myslela ze jo :-N :-D .... jak nechce vdavat? Neco mi uniklo? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
a musim Vam rict, jaky jsem debil..sypu si popel na hlavu :-S Vcera jsem zjistila, ze jsem pri tom zku.venem stehovani nestastnou nahodou vyhodila sadu nerezovych mis a nadobi z toho jedna misa byla prvni nadobi co jsme si s N. koupili :-( Mela jsem z toho depku, a vlastne jeste docela mam. taky jsem vyhodila takovy ten rucni slehac na bilky..nejde tady koupit :-( :-(
Odpovědět
veru: Chapu, jak to zamrzi, zvlast, kdyz to ma vyznam. Na druhou stranu - jsou to "jenom" veci ...
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, my zijeme na psi knizku ;-) :-N nic Ti neuniklo, jen jsem se docasne zblaznila :-) snad to brzo prejde
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, presne tak :-) N. me takhle taky utesoval...material things :-N Ale nema cenu plakat nad rozlitym mlikem, ze?? :-N Nejhorsi na tom je, ze kdyz jsem to davala do toho pytle tak jsem si rikala, jestli se to vyhodi, tak me asi klepne... Uz se nam totiz neco podobneho stalo ve Skotsku, kdyz jsem takhle malem vyhodila obuv za 300 liber :-S Uz to bylo i v popelnici, ale nastesti jsme si vzpomneli, zavolali majitelce chaty a ta to vytahla... Nepoucitelna :-( ]-( ]-(
Odpovědět
=-) furt to nechapu, ale tak snad to prejde teda :-N ...
Odpovědět
Článek se načítá
ja jsem taky hrozne litostiva, Zrovna pred par dny jsem si koupila tricko, co je mi maly a nejsem si jista, jestli mi ho vymeni, kdyz jsem ustrihla ty listecky ... Sice je to neco jinyho, ale ten pocit chapu |-| .
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem na sebe spis na.rana ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sari, ty jsi cislo. fil, ja si teda steak rada dam, ale k tomu tu zeleninku.
Odpovědět
Profilova fotka
jejda to tu ozilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ver - už nic nenaděláš ;-) kde je Mia? Že by? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari nemam :-N :-D a navic to by zabralo jedine kdyby se nudil m :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co Mia? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy prasácí :-D Já myslela piňdoura, jako žužlá Sárinka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja zuzlam flasku vina, to celkem zabira :-N :-D
Odpovědět
mia: I do it my way . co? :-D Mi melo byt jasny, co by na tebe nejvic zabralo ...
Odpovědět
Profilova fotka
fil I alway do it my way :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pit se musi ;-) Jsem si zrovna ale dneska rikala, jestli nepiju nejak moc :-. O vikendu tak 2 flasky vina, pak vbecer G&T, v praci kazdy den neco...v so jsme po praci slavili konec tydne tak, ze mi v ne bylo pekne blbe |-| a to jsem nemixovala, nepanakovala a pila jen sampus :-S Asi si zacnu pocitat units :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ver aspoň máš výmluvu proč mimčo neee :-D
Odpovědět
ja ted nepiju skoro vubec, i kdyz o vikendu jsme si flasku dali. Ja, jak starnu, tak po prvni sklenicce spis usinam, at jsem doma nebo venku :-N ....
Odpovědět
Profilova fotka
veru radsi nepocitej, ja to pro jistotu nedelam :-D :-D :-D sari jasne, vsem rekne ze nemuze mit mimino protoze chlasta :-D to se urcite ujme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no :-N =-) :-D se vám divim, já nechlastám vůbec a víno mi nechutná :-N
Odpovědět
:-D to jo. Na vsem je potreba hledat neco pozitivniho. Pristi vikend jdeme tancovat, doufam, ze to vydrzim a ze bude dobra parta, znam tam jen jeden par, co jsem videla jednou v zivote. Navic jsou to vsechno lidi starsi nez ja a bohuzel casto mi prijde, ze jak mame rozdiln zivoty, ze si pak s nima nemam o cem povidat a jsem tam tak trochu navic .... :-|
Odpovědět
manzel zkupuje jedno zdejsi malovinarstvi :-D . On je takovy, ze ma rad "ty sve" veci a musi to mit furt stejne - seda si vzdycky ke stejnymu stolu (k "jeho" stolu), parkuje na stejnym miste, ma oblibene obchody, kterym dela nejvetsi ksefty :-N ... trochu uchynejl, ale jinak je fajn :-D ... Takze mi mave vzdycky zasobicku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?