Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
alll, tak my když někam jdeme, tak se většinou nechám od muže pozvat. :-D Tak jsem si právě objednala náušnice a ještě mám jedny v merku, ale nemůžu si vybrat. A ještě si chci koupit nový růžový Conversky, já jsem psycho. Hlavně, aby to Petr nezjistil...on je hrozně spořivý a já vše uvalím...prostě ideální pár. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu do města, a do knihovny, tak večír pa :-) A žádný nervy..prachy budou, my nebudeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už jste byly v kině na Alence? Musím na to ukecat manžela.
Odpovědět
Profilova fotka
Hej, tak je teplo a všude lítaj muchy. Už jsem si dvakrát vylívala muchu z vína ]-( Víno je nutnost po návštěvě spořky :-D :-D Petruš nebyla, ale kdo byl, tak si to moc chválil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně to hrají ve 3D a já na 3D ještě nebyla...tož dobrý důvod, ne? Bych asi měla nechat přezoout auto. Ale ještě mám nějaký dojeb**ný lak, tak to budu muset asi odstavit na reklamačku do servisu, to mám teda radost. Ještěže to nemusím platit! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Ali pij ;-) Za tu banku si to zaslouziz...je to fakt na pest ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, videla jsem tu fotku Teny...je fakt krasna x-) x-) nadherne nacesana x-) Jak casto ji potom doma ceses? My bychom meli alespon 2x tydne, ale nejak to zanedbavam |-| tak se ji pak delaji ty hrozne chuchvalce, ktere nejdou rozcesat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ver, ale Gim má klasickou srst...línací, ne? Tam to je možná totiž jinak. Snažím se česat každý den, ale někdy vynechám. Cucky se jí dělají v zimě z oblečků hlavně v podpaždíčkách. Ale jako hlavu s top knotem češeme i několikrát za den, protože se milostivá podrbe nebo radostí zavrtá a je jak strašidlo. Můžu ti doporučit nějaké kartáče a hřebeny...teď jsem radila v jiné diskuzi kamarádce...ale ona má taky yorka. A děkujeme moc za pochvalu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, už jsem se na to pití vyprdla. Teď si dávám kafe. Třetí mucha ve třetí skleničce ]-( Veru, vždyť knírači se necuchaj, ne? =-) Nám se cuchtá akorát Sára u uší, ale to za hodně dlouho, takže když jí to jednou za čas pročísnu, tak je to v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
alll, já měla za to, že knírači mají tvrdou srst a ta se necuchá tak jako ty řikáš. S yorkama to je děsný...je to jemnější jak moje vlasy.
Odpovědět
Profilova fotka
kniraci jsou nelinaci ;-) jeden z duvodu proc ji mame - Neil je astmatik...
Odpovědět
Profilova fotka
ahá, ale to i jorci a naše Kačenka jsou nelínací. Veru, to se cuchá asi jen u oušek, ne? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a taky alergik na kocky, psy, kone...na Gim ale vubec :-) Ty kartace a hrebeny vicemene mame (krome toho tociveho) ale mne prijde ze ty chuchvalce proste rozcesat nejde :-( kniraci maji drsnou srst, jako borderaci..atd, ale kdyz je od zacatku netrimujete a misto toho normalne oholite, tak je srst hebka...to jsme udelali my, takze Gim je jemnoucka, hedvabnoucka a zacuchana :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ne Ali u ousek teda vubec...jak sala Perus, tak nejvic v podpazdickach, pak nozky a hrud...no proste vsude krome knira, ktery ji teda pravidelne cesu ;-) Znami necesali a zacuchal se tak, ze ho museli v salonu ustrihnout!!!Nechcete videt, jak vypada knirac bez knira :-S :-D :-D Jak casto ceses kacenku TY? Kamoska cese ocasek kazdy den...ale musim teda rict, ze je luxusni x-) pestenejsi nez moje vlasy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
achoj, me bylo spatne tak jsem spala :-| uz je to trochu lepsi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mius, chce to caj se slivovici ;-) ta vleci vsechno :-) a taky se po ni dobre spi... Tady je uplne aprilove pocasi..chvilku prsi, tma jak v pytli a pak zase jak vymeteno a slunko sviti jak blazen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru tak po slivovici bych se zblila jak amina :-D tady je taky pocasi divny, chtela jsem jit sbirat kokina a najednou sprcha jak hrom ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem domáááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, tak zrovna Káťu s Miškou snad nečešu vůbec. Jen Sáru sem tam u oušek, ať se nezacuchá, ale ty dva vždycky nechám ostříhat jednou za měsíc a nikdy nejsou zacuchaní. A Matýska si češe mamka, ale taky jednou za uherák. Takže my máme necuchavy plemínka :-D Mijuš, tak běž chrnět. Vyprdni se na všechno a odpočiň si. Tady je počasí nádherny. celej den svítí sluníčko, byli jsme na procházce, Miška se zase zašpiňil jako obvykle.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska nějak brzo Sári =-) :-) Já se půjdu asi sprchnout či co. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak brzo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, z práce?
Odpovědět
Profilova fotka
kdo řikal, že jsem byla v práci? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co děláte?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-D Můj mozek :-N :-D Co sis pořídila v knihovně? Jsem vysprchnutá, tak hurá na špinavou práci-uklízení hovoušů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja celej den prospala tak ted dohanim co se da m se dneska vrati domu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jednu hroznou slaďárnu :-D Tyjo, tady bouří a prší :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady taky leje a ja z toho mam desnou radost protoze si spratci zase hrali s balonem u nasi prijezdovky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jakou slaďárnu? Mijuš, ráda dětičky, co? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady bylo celý den hezky. My koukali na film. ver, tak musíte česat častěji...jiný lék neznám. A ty cucky se nerozčesávají, ale bohužel vyčesávají. :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?