Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
petrus: ja bych byt tebou do toho sla. Neni to zas az tak slozitej zakrok ne? Urcite je to jen v lokalni anestzii, nebo ne? Je fakt, ze pak nejaky cas musis nosit neco na stazeni, ale tak budes mit chvili satky treba ... Zjistvalas kolik to stoji? Je fakt, ze ta tmava barva, co mam vypada na mne vyborne. proste to pasuje. Ale o te zrzave uz premyslim dlouho, na chvili bych to zkusila a kdyby to nebylo ono, dam zpet tu tmavou, nebo treba jeste vyzkousim tu cervenou. Chci zmenu, a myslim, ze se zrzava hodi k me povaze - ne ze bych byla nejaka divoka, to ne :-D , spis mam rada barvy (hodne barev :-p ) a nevsedni veci. Hrozne nerada splyvam s davem. Ne ze bych chtela byt stredem pozornosti - to ani omylem, ale mam rada originalitu. Pripadam si vseobecne "proste jina" ... :-D sarinka: ale vzdyt kdyz mas svetlou plet, tak blond by mela jit ne? Takova ta uplne svetla, jak Merlin Monroe ne?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky zima a už jsem měla i zářivě červenou, pak jsem do toho dala černý melíry, pak to postupně podbarvovala a nakonec jsem skončila celá černá :-D :-D zrovna koukám na http://www.csfd.cz/film/155066-nekdo-... to zbožňuju a smažím palačinky a pes stojí mezi dveřma kuchyně a čumí :-D :-D
Odpovědět
v neposledni rade se budu hodit ke psovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vy s Petruš máte výhodu, že máte světlý kukadla, ale blond vypadá nejlíp pro léto :-)
Odpovědět
jee palacinky, na tom jsem zavisla :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sári Ď. :-D Já si jinou ani představit neumím. Fil, přinejhorším se to na tmavo dá vždycky stáhnout. Horší, kdybys byla blond, hodila tmavou a pak to stahovala. To bys byla jak tutánek :-D
Odpovědět
resp. bych byla stejne zrzava ne? :-p nebo mozna zelena nebo tak neco :-D . To mi prisla jednou jedna holcina na aj se zelenejma vlasama - ze se jim to nejak nepovedlo :-D chudinka, asi se ji na to ptalo uz tisic lidi, tak byla z toho nestastna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fil, ja bych sla spis do nejake mahagonove nebo fialove. Ja tu zrz moc nemusim. Usi stoji asi 12tisic. Pry to u dospelych hrozne boli to hojeni. Doma me vsichni odrazuji, ze 30let jsem zila bez toho, tak to pujde i dal. Ale ja bych asi fakt chtela.
Odpovědět
petrus: mahagon uz jsem mela - nic moc. Tmavsi mi slusi vic. Ja znam to prisivani jen od deti - muj bratr to mel asi v osmi a nebylo to nic strasnyho. radeji bych se ale zeptala doktora, jestli to vazne boli u dospelych - vis co - muze to byt jen nejaka povera ala ůjedna pani povidala". I kdyz ta cena je docela velka ... ale je to na tobe a na tom, jak moc ti to vadi. Treba Frühlingova ma taky odstaty usi a stejne je to kocka, i kdyz bez by byla jeste hezci ...
Odpovědět
Profilova fotka
fil - taky už finišuju, už se budou palačinky servírovat :-D nějaký sem hodím, hoooooop :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fialovou. Ja to cely zivot maskuju mikadama a tak, protoze culik je proste hruza, i kdyz ja mam odstaty jen jedno a pry to neni tak hrozny, ale mne to proste vadi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tmava barva, kdyz se odbarvi, tak je ORANZOVA. Teda konkertne cerna.
Odpovědět
Článek se načítá
sim: mnami, bych si fakt dala, ale tady v tyhle kavarne rozhodne nemuzu. To jsem udelala jednou a prinesli mi takovou tu hnusnou tlustou, ohratou palacinku z lahudek, no hnus velebnosti ... budu muset domu, delat veceri. Dneska mame uplne vyjimecne nejaky hovezi, protze jsem ho na ten tatarak koupila moc. Delam to poprvy v zivote, tak snad to bude k jidlu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Tady bylo dneska nadherne, fakt krasny prvni jarni den x-) Sli jsme na prochajdu a pak jsme zcela neplanovane stravili 3 hodiny praci na zahrade...potrebovalo to hodne prosekat, ale myslim, ze to ve finale bude vypadat nadherne x-) Uplne jde citit jaro ve vzduchu a je krasny zapad slunce x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem ted docetla posledni stranku...podivala jsem se Vam i do alb =-) Peti: nejak nikde nevidim Tve usi, ale moc Ti to slusi...nic bych nemenila a btw mas moc sikovneho manzela ;-) moc Vam to spolu slusi :-) Radus: taky si myslim, ze by Ti zrzava slusela...ja jsem taky beloba a mam pihy a zelonomodre oci...podle svetla ;-) mela jsem uz uplne vsechny barvy vlasu a vzdycky se vracim k zrzave a blond ;-) Blond mi asi slusi nejvic, ale po case me vzdycky zacne vytacet status blondyny :-S Ted jsem blondata uplne, diky slunci a mori... Byt Tebou tak do toho jdu ;-) Taky Vam to na fotkach s m moc slusi x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak copak je to tady za bordel? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde mám palačinků ? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sari x-) Ja ted dojedla rizek..ale muzes mit brambor a salat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Verunko x-) hop sem s tim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi zase odjela maminka :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, mne taky maminka dodneska chybi, ale uz jsem se s tim nejak naucila zit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verunko ty nemáš maminku? :-( Holky viděly jste kdo včera vyhrál Miss? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo Sari, ale je v CR :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych si palacinku teda nedala. Babicka upekla kolacky a ted by to tak chtelo pavi perko, jak jsem prezrana. ver, dekuji za pochvalu sebe i manzela. Ousko mam samo schovane. :-D sari, videla jsem ve zpravach. No aspon nema tak debilni hlas, jak jeji predchudkyne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to vzdycky hrozne prozivan prvni tyden po odjezdu...hotove slzave udoli :-S Ale pak uz je to ok a travim hoooodne casu na telefonu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste? :-( Alouškůůůůůůůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
Tady. Kde vy jste?
Odpovědět
Profilova fotka
no tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari, ze te napada se ptat po alll po 21h?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?