Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ale jak to udelate at si ty kalhotky v noci nestahne? Porad se lize.... Holky, muzete se na nekoho na FB divat i kdyz FB nemate??
Odpovědět
ty jo, lasaaně, ty bych si dala x-) . Ja jsem taky varila v noci do zasoby. Dneska jsem nejaka mrva, takze dobrou. Posledni dobou vas nejak nestiham, ale sleduju to tu, to jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak v tomhle jsem rada ze holky jsou kastrovany, jeste tohle resit to uz by me skrablo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ver - myslim, že to nejde. ;-) Jo a nech jí se chvilku lízat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver, ona si je nesundá...spíš líže i přes ně...ty na sucháče jsou na nic, to je taková nouzovka, ale máme i tyto a ty drží jak přibitý, i když v nich vypadá divně (máme ty modré): http://spokojenypes.cz/kalhotky-puppi...
Odpovědět
Profilova fotka
ver, pokud nemá dobré zabezpečení, tak to jde: Na hlavní stránce dole je: Najít přátele, tak na to klepneš a pak tam je možnost vyhledávání lidí. Někdo to zamčené má a někdo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
to je sranda s tema plinama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, diky :-) Sari, ja ty kalhotky chtela jen do postele, uz me nebavi kazdy den prat...ale samozrejme si je stahla 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Petrus ale aby tě to tam pustilo, tak se musíš nějak přihlásit, ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari jestli mas ucet na facebooku tak staci aby si te petu pridala jako pritele a muzes koukat v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
jak účet?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ja nechci mit svuj ucet :-) ja se chci "jen" na nekoho podivat...ale vypada to, ze to ma zamcene :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dyť to řikám...bez přihlášení to nejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo Sari jde to, nekdo to zamcene nema ;-) ale v mem pripade je to jen dobre...lepsi nevidet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
copak? to vokouknu a dm ti vědět :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari no nemusis byt na facebooku a muzes koukat ale jenom na alba ktery nejsou zamceny, pokud zamceny jsou tak si muis udelat ucet ( prihlaseni) a byt pridana na to urcitiy album aby jsi mohla koukat
Odpovědět
Profilova fotka
ty to nějak znáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono jde vyhledávat i bez přihlášení, ale neukáže to všechny lidi...když se odhlásím a napíšu své příjmení, tak mi to vyhodí cca 6lidí a mně třeba ne. Sari, někteří lidé to zamčené nemají, takže si v klidu může prohlídnout jejich fotky i zdi. mia, však my tam se sarinkou na sebe už dávno koukáme. ;-) My plíny nemáme...stačí nám slipová vložtička. ;-) Já fakt nechápu...ten můj chlap si musí na každém tričku udělat hned dírku a vždy na stejném místě. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, Peta ma urcite super fotky, ale ja chci videt nekoho z moji dovolene... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
dyť sem říkala, že to vokouknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari jasne ja znam vsecko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vidim vidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pozooooooooooooooooooooooooooooooor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
20 000 - hurááááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bouchejte šampus a jahodový mlíka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám teda fotky nic moc, on ten stoletý foťák už je fakt nic moc, ale zas do toho sněhu... :-D sari, jaký mlíka??? 8-) Tak žádnýho blázna, co by mi ty sněhulky na ebay koupil jsem nesplašila. :-S Jooo sari, mamka byla dnes v Nicu a chlupatý Olangy měli jen hnědý 37, bílé 38 a 41...jako já mám 38, ale prý u nich to chce větší, tak asi nic. A nějak si v tom kšeftě nevšimli, že už je pomalu jaro, protože za ně chtějí pořád 4,5 tácku. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no šampus pro vás a mlíko pro JÁ :-D :-D :-D Tak to už snad nikdo teď nekoupí, co? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vochechule moje x-) jdu si číst, takže dobrouuu :-) Mio kdy teda fičíš? Se ptám po desátý, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peťu fotky jsou krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari my co to tahneme na 40 000 se nevrusujeme :-D :-D :-D v patek rano, povezou me tchanovci, manzel nema cas, no ja vim no, mazanek ale co clovek nadela ze :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?