Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
ja mam jasno, rano vytahnu zelenej rendlicek a jdu varit kasicku, ale musim na to konecne prijit, co delam spatne. Zatim se mi jeste nepovedla ;-( , takze jsem tam nakonec vzdycky nasypala zarucenou pohankovou nebo ovesnou kasi.
Odpovědět
Profilova fotka
Fil jak jí děláš? jo a babánek :-D :-D :-D sice nevim co to je, ale může bejt dobrej :-D :-D :-D Hele Mio a víš co tady máme výbornýho ještě? hermelínovej salát..ale luxus x-) a takový ty poctivý chlebíčky, co se rozpadají v tlamce...se šunčičkou.
Odpovědět
mia: naprosto te chapu :-D. I kdyz na rusky vejce jsem si jeste netroufla. Salam si kupuje vazne vyjimecne, a kdyz tak treba ctyri kolecka jenom, to na me ty babci u vydeje cuci jak na mag.ra :-N , ale u nasich ho trosku nenapadne odkrajuju ... :-p Jinak jsem ve stravovani divna :-D . na tom plese byl treba raut (fakticky! :-D ) a ja jsem jim tam z tech oblozenych mis vybrala oblohu akorat :-N a jedno kolecko salamu a nejaky syr.
Odpovědět
Profilova fotka
Fil -to si divná :-D salám miluju křemešník x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alenka nás ráno zabije, jak bude v práci slintat :-D :-D :-D Kde je Verunka? čekám na fotky :-)
Odpovědět
jee, ale kus. Bananek samozrejme. Ta kase se mi furt nedari. Mam nejakou krupicku v krabici s mysi na obrazku, dam to do malyho hrnecku, zaleju horkou vodou, nejakou dobu pockam (10 min?), uvarim mleko a vliju to do toho. A ma to hnusnou chut :-( Bud mam blbou krupicku, nebo to delam spatne. Nevis?
Odpovědět
Profilova fotka
a moje slabost je, jak jsem už psala ten Haagen dazs x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fil to je jednoduchy, nechas varit mliko, az je horky ale ne varici tak tam nasypes krupici, no zalezi na tom kolik mas mlika, proste naberes do hrsti a sypes, a michas a michas, asi tak pet minut, mozn chilicku dyl, musi to byt porad tekuty, jak to prezenes tak s tim muzes kachlikovat prijezdovou cestu, a varit tak dlouho az ta krupice nabobtna, myslim ze dyl nez 10 minut urcite ne ani to ne ja to nikdy nepocitala ale kdyz jsem si ji delal ke snidani tak jsem dala zhruba salek mlika, az bylo horky tak jsem tam hodila hrst krupice, musis to michat porad, no a potom jsem pridavala podle potreby ale pis ne, jak jsem videla ze krupice je nabobtnana, jakoby pruhledna tak jsem to vypla,heled pet minut max, desne jednoduchy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíši Fil ty hotentote..jak to vaříš kaši? :-D Do hrnce nalej studený mléko, pořád míchej, až začne malinko vařit, přidej krupičku ( rovnou z pytlíku sypat) a popřídně oslaď cukrem, a chvilku povař. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari no tak Haaaaaaaaaaaaaaaaagen dazs to je lahoda, ovsem silne predrazena :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm to jo :-| sem ulovila v akci v Bille za 119,- x-) ale kokos nikde není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fil ty tu kaši už vaříš ne? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jsem to varila, jak rikate, ale asi ne tak dlouho a kdyz se to nedarilo, tak mi mama poradila tenhle postup, ale ten se mi taky nedari. No tak uvidim zitra :-N Mozna mam jen vazne blbou krupici ....
Odpovědět
Profilova fotka
normálně dětskou krupičku ;-) ale tu vodu nikam ;-)
Odpovědět
jsem hledala strasne vystiznou pisnicku od Bratri Ebenu o komunistickych chlebickach. Nasla jsem text akorat, ale je vazne vtipna - osem z textu to neni ono. (http://www.lyrics.jirpa.cz/M/Marek_Eb... )
Odpovědět
Profilova fotka
sari to me fascinuje, kokos vsichni milujou a shani a nikdo to neprodava, to je ale divny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jakou vodu? normalni krupici, smarja co ti na tom nejde? :-N jako kdyz to uvarim ja tak uz kdokoliv i orangutan :-N
Odpovědět
Profilova fotka
si zrovna řikám :-D
Odpovědět
ale to vazne neslo :-N no vazne!! Delala jsem to jak pisete, podle navodu a melo to takovou pachut divnou. Ja jsem teda strasna kucharka, jsem schopna zkazit i instantni pudink :-N ... (jo a kdyz uz pisu o Ebenech . tuhle znate (Houston) ? To je bomba :-D http://www.youtube.com/watch?v=Utfgdx... )
Odpovědět
to mi radila maminka, zalejt malicko horkou vodou a poskat az to nabobtna a pak teprve vlit do mlika. A kdyz to rikala maminka ... by me nenapadlo o tom pochybovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kravina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je ale slusna kravina :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jdu chrrrrrrrrr....tak pa zítra :-)
Odpovědět
zdar, ja uz taky hopkam spat
Odpovědět
Profilova fotka
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi byly ještě nutně čůrat :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko :-D Teda, ještě že jsem si koupila kokosovou Fidorku. Jinak bych tady poslintala všechno vokolo :-D Sári, rezrvly mám toto http://www.knihkupectvi-sova.cz/jacki... a toto http://daemon.cz/kniha/12068/meyer-st... . A včera jsem šla spát až v půl 11 normálka, páč ta knížka byla jakási zaujímavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brýýýýýý ráno :-S asi mám teplůtku :-| a to mě dneska čeká kolečko:finančák, sociálka, zdravotní :-S Jdu ještě do pelíšku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda. Kdo to ma cist? Kaslu na to. Dobre rano. V noci tu byl pekny saigon: vanice, vitr, bourka. Tak Teny spinkala s nama v posteli. Dnes jdeme k vetovi snad me nesprdne za ty vysazena antibiotika. Jeste ji musim vykoupat a jdu pokracovt ve velkem pradle po horach, praci mam nastesti naplanovanou az na odpoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
Na Milence se těšim x-) ale ten Hostitel..to mě neláká vůůůbec :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?