Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, četlas toto? http://www.databazeknih.cz/knihy/deni... boží. Ještě teda nejsem na konci. Zatím v půlce. Ale stojí to za přečtení
Odpovědět
Profilova fotka
si mě fakt pobavila :-D :-D :-D :-D holky mě je strašně líto, že jste tak daleko :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nečetla Alenko..pěkný?
Odpovědět
Profilova fotka
Ani mi nemluv. Ale můžeme být rády, že jsme aspoň v ČR, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jenom z jedinýho důvodu..že tady autem nejezdí Mijušák :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, boží. Stojí to za přečtení. ;-) Víš kolikrát už jsem uvažovala nad scukancem? Akorát teda musím počkat, než mamka dostaví a pak vás pozvu všechny na kolaudačku. I s chlupáčkama x-) (doufám, že aspoň jedna by přišla =-) :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
jsem v super skupině :-D Proč jsi tak krásny a chytrý..? Jo aha, ty jsi z Plzně..! =D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to je fakt. Postrach silnic, chodců, řidičů a čeho všeho možnýho ještě. Onehdá jsem potkala řidiče, co mi brejlil dálkovýma, tak jsem měla nutkání mávat na Mijušu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) Já si nikoho k tělu nepouštím, nerada se družim..ae vás mám v srdci, ani vás neznám osobně x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já viděla :-D :-D :-D Nedej bože aby ses stěhovala, co? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
o čem to je?
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takže tu budeš jen po webkameře? =-) Hele a Sárinku nám sem půjčíš? =-) :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale tak jsem to nemyslela...jako, že s váma ráda x-) Ale jinak ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ženská na vozíku, manžel debil žárlivej, prostě cvok a ona našla jeho deník a teď si ho čte. A vidí různy situace z jeho úhlu pohledu, což stojí fakt za to.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak to jsem si odfukla :-) Já popravdě mám někdy pocit, že mi rozumíte jen vy tady. Je to někdy fakt naprd, páč dopo spíte a kecáte, když spím já :-D Já se teda družím ráda, ale nějak nemám okolo sebe moc podobných praštěnců. Všichni, kdo mě znají, mě znají pod člověkem, co je ujetej na psy(chápej jako že mám větší počet a mám je doma a v posteli). :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ste sprostaci :-D :-D :-D :-D sari ja pokud nejsem na hadry tak taky nerada kdyz mam lidi blizko, nedej boze aby na me sahali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sahali :-D :-D :-D Tak to já taky nerada. Já jsem jen děsně ukecanej člověk a moc ráda si povídám s jinýma. A zbožňuju návštěvy, ale jen takovy, kdy přijde jedna kamoška a můžem kecat o blbostech až do rána a u toho samo popíjet. Jak jinak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zítra mi přijede ségra. Konečně. Teda spíš pro ni pojedu. Takže bych měla něco málo zkulturnit. Aspoň koupelku, když už nic :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale všeobecně mě karádky dost zklamaly, a mám rodinu a šmytec, a nikoho si domů a do srdce nepouštím..ale Vás bych tam pustila ráda. x-) Když bych někmu řekla, že mý nejmilejší kámošky jsou tady, tak budu za mogora :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nesahat, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já to taky moc nereferuju, páč by mě už asi zavřeli. :-D Psí magorka a ještě nejlepší lidi, co zná, nikdy neslyšela a jen si píšou po netu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kurňa a já si na Miu vždycky chtěla šáhnout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ajajaj. Můj manžel ma analfabetního bráchu :-N Kouká na "kombek", chodí do "školi", když mu napíšu, ať se má, tak odpoví "ti taki" a momentálně má "výkent" :-N A to má prosím jednu dvojku a samy jedničky
Odpovědět
Profilova fotka
Alll - x-) x-) x-) Já takýýýýý...Mia Mia Mia Mia šahat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja desne nesnasim taky ty nooricky osahavace co si chtej vehementne podavat ruku ( buhvi kde ta pracka pred tim byla) a objimat se a davat ruce kolem ramen a poplacavat po zadech a vseobecne prose na cloveka furt sahaji a uplne silim kdyz mi nekdo leze do osobniho prostoru :-D a v uk je uuuuuuchatnej zvyk, oni se furt olibavaji, no jako od nejblizsich to jeste preziju ale jak se po me sape nkdo jinaj tak uplne silim, nosim sebou antibakterialni ubrousky a jak mi nekdo poda ruku tak se hned drhnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alli treba se snazi byt extravagantni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo a už nepřijde, páč se lekne, že jí budeme zasahovat do osobního prostoru. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kruciš, jsem to poslala mírně později. A beztak tam mělo být lekla :-D Já dost dobře nechápu olóbávání na tváře s úplně neznámým člověkem. :-S Fují.
Odpovědět
Profilova fotka
Co já budu jen večeřet? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alli ted jsi to vystihla dokonale, fujiiiiiiii :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?