Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 tak jsem najezena, tak seminar byl super, Cesar je prtavej ale srandista jak hrom, kdyz predvadel scenky jak se lidi snazi vyhovavat psi tak jsem u toho tak hykala ze i kouknul kdo se tam davi emoticon emoticon Vysvetloval ze rozumi psum hlavne proto ze vyrostl v meiku na farme kde vztah ke zviratum byl upln prirozenej a jinej nez v zapadnim svete, a jakej mel sok kdyz emigroval do usa a zjistil ze pes sedi u stolu, mantka rodu varila pro psa a manzel s deckama cekali az se naji pes emoticon emoticon a jak vodil psi ve velkych skupinach bez voditka kdyz se to nesmelo a prej " ja byl ilegalni, ti psi byli ilegalni a tak jsme si rozumeli" emoticon emoticon potom predvadela jak lidi na psi mluvi kdy neco provedou nebo kdyz neco po nich chteji aby udelali a hral taky ty psi, no teda komedoska jak svina, samozrejme vsechno co delame taky emoticon emoticon ale vice mene zadny konkretni rady ale spis vysvetloval jak psi vidi nas jak mysle vidime my je, jak se chovat a zmenit sami sebe, ze zvirata nikdy nenasledujou nervozniho nebo rozhozenyho nebo nastvanyho vudce, ze to delaji jenom lidi, ze kazdy zvire vyciti na dalku jak se clovek citi, v jake je nalade a nervozni energii odmitaji a ignorujou, v nekterych pripadech treba ve smecce i napadaji a vypuzuji ze smecky, ze dokonce i slepce kdyz yciti nervozniho nebo ustrasenyho cloveka tak jde po nem emoticon
10. bře 2010 v 10:27  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 vykladal historku o jedne klientce ktere pomahal a to jsem byla uplne odvarena: baba mela vzdycky jenom kocky ale sledovala Cesaruv program a rekla si ze ted uz muze mit psa kdyz to vsechno zna z tv, nabehla do utulku a hned si vybrala rotvajlera, toho nejustrasenejsiho v rohu, vyslechla si silenou historku o tom co se mu stalo a hladce vyignorovala vsechny Cesarovy rady pro adopci psa, drapla psa do naruci, narvala ho do auta a hura domu, po ceste zatelefonovala vsem kamaradu at se prijodu podivat a rekla jim tu hruznou historku jeho zivota. No a v tom zacal predvadet kocku ktera mezitim cekala doma, lezel na gauci a hral tak i mistr Bean by zarlil emoticon emoticon emoticon no mila kocka citila ze uz se anicka blizi domu a ze ma sebou nekoho novyho, takze se s ledovym klidem pomalu presunula ke dverim, sedla si cekala, jakmile se dvere otevrely, pes strcil hlavu do dveri a panicka prohlasila: to je tvoj nova setricka: kocka bhem sekundy psa hned skrabla pres celej ksicht, pak mu razne vysvetlila ze gauc je jji, okno je jeji a vsechno ostatni taky emoticon emoticon potom se k nim nahrnuli vsichni ti jeji znamy kteri se citili spatne protoze mysleli na to co se mu stalo, takze pes zmatenej jako lentilka a od te doby poslouchal jenom tu kocku emoticon emoticon emoticon na panicku totalne kaslal a delal jenom co chtela ta kocka, kdyz panicka otevrela dvere tak pes proltnul ven tak rchle ze ji malem porazil ale kdyz byla u dveri kocka tak byl pes v rohu ani se na dvere nepodival, takze voalal cesarvi tak ji pomuze, ze je ps nevdecnej, ze ona ho zachranila a on na ni prdi emoticon emoticon
10. bře 2010 v 10:36  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 a kdyz ukazoval fotku Obamy jak ho jeho pes Bo taha za sebou jak kus hadru tak to uz jsme byli na zemi, pak prohlasil: Oprah ktera vlastni pulku sveta nedokaze vyvencit civavu emoticon emoticon emoticon emoticon
10. bře 2010 v 10:42  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Kurňa, umět anglicky, tak klidně na takovej seminář poletím někam pryč emoticon emoticon emoticon
10. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Ale má pravdu. Nejhorší je, když je páneček nervní třeba z návštěvy tchýně a chce, aby pes nadšeně reagoval. Jasně, že na tchýni bude taky nerudnej. A pro mě je hrozny, když třeba jdeme a já mám nerva, že se něco děje, tak se cítit v poho. Nebo když přijedu nasraná, tak to nedávat moc najevo. Ale učím se. Dokonce zvládám už i to, že když pes něco dělá, cítit se fakt naštvaně a stačí pohled a jakmile poslechne, zase rychle super nálada. Párkrát už se mi to povedlo. Ale furt ještě nejsem dokonalá. Mluvit můžu mile jak chci, ale ten pes stejně cítí, že jsem nasranec. emoticon

Sári, kakajíčko, jo? Já teda kafe s mlíkem nepiju, jen s tou sušenou smetanou.
10. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jo jo presne to byl jeho hlavni point, proste pokud je clovek rozhozenej tak ho neposlechne
a ty historky a priklay co vykladal a predvadel, ja se chlamu jeste ted emoticon emoticon a mel tam kameramana co klecel na zemi a on hral na tu kameru takze jsme to mohli videt z pohledu toho psa, hruza emoticon emoticon kdyz se k nem hrne cizi clovek: jeziiiiiiiiiiiiiisi to je ale klaaaaaaaasnej lejsek, a ty ooooooooooouska a tencumaaaaaaacek, a tutu tutu tutut emoticon emoticon u toho to skoro jeci a poskakuje u toho a potom se na chudaka vrhne emoticon emoticon

no samozrejme ze ps zacne jancit, litat okolo delat bordel, vrhne se navsteve na nohu a zacne prirazet a jeste vrci, do toho navsteva jeci at ji necha a skube nohou a majitel rve psa z navstevy a jeci nech toho, nech toho emoticon emoticon emoticon potom predvedl toho psa znovu: prirazi na navstev a: nenecham toho, ona si zacala emoticon emoticon emoticon
no a kdyz psa uklidni tak na nej mluvi: styd se, jsi normalni? to se dela? mel by jsi se stydet takhle se chovat k teticce emoticon emoticon a pes sedi, zmatenej jak lentilka a rika si: magori emoticon emoticon emoticon emoticon
10. bře 2010 ve 13:07  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 teda kdybych umela ridit tak prisaham ze na nej jdu dneska znova emoticon emoticon emoticon
10. bře 2010 ve 13:09  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 to věřím. Tohle já vždycky taky říkám lidem, co se nahrnou k Sáře a začnou jí omatlávat hlavičku, že ona z toho nemá zrovna dvakrát velky potěšení, protože jsou hrozně velcí a ještě zvedaj ruce tak, že je ona nevidí. Jako koukaj na mě jak na debila, ale když poslechnou, tak je vidět na Sáře úplně jinej přístup. Už několik kamarádek otlapkávala, ať jako šimraj emoticon
10. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Tak u nás je všechno jinak emoticon

Když jsem na nervy, tak Sára poslouchá jako hodinky, protože má strach, aby taky něco nepo.rala emoticon a když se kní někdo hrně hladit po hlavě, tak nejšťastnější na světě emoticon emoticon
10. bře 2010 ve 13:24  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 no jo, to zbytek děcek taky. Ale jde o to, že bojavej pes všechno vnímá moc intenzivně. Rekognoskuje terén, aby věděla co a jak se děje mnohem pečlivěji než pes, co je absolutně v poho a nějakej zvuk mu je fakt putna. Dneska jdeme se Sárou k vetovi, tak mi držte pěsti, ať tam dojde a nemusím ji nosit. emoticon
10. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Al to jo u bojánka jako je tvoje Sárinka emoticon emoticon
10. bře 2010 ve 13:29  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Zatim zdááááár jdu makat emoticon
10. bře 2010 ve 13:32  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Jo a Ali co ty " blondýny"?
10. bře 2010 ve 13:35  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 kurňa věnujte se mi emoticon

A kde se fláká Fil a Rubi a Fris a Sim? emoticon
Kdy se vrací Verunka a Petruš? emoticon

Mio jakej obraz se ptám emoticon
10. bře 2010 ve 13:41  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 a máte to! emoticon
10. bře 2010 ve 13:42  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 sari jsem prebirala ty obrazy, zrovna je dovezli emoticon hodim fotky
10. bře 2010 ve 14:00  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jsem byla na cestě z práce domů. Chlap ani nezatopil, tak jsem zatopila, vysála a umyla země a teď mám 15 min oddych, než pojedu se Sárou. I když vlastně ne, páč to musím nachystat a ještě je vyvenčit.

Sári, ty blondýny teda totál blbost. Fakt ztráta času. Příběhy byly absolutně o ničem, nic se nikdy nestalo. emoticon
10. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 se neflakam, jsem spala, pracovala jsem do peti a pak vstavala asi na petkrat. A do toho me ejste z rymy boli oko emoticon to je den ...
mia: jsem videla par tech jeho scenek na youtube, on ma vazne talent emoticon A nejaky dotazy probehly?
10. bře 2010 v 16:37  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 no tak cast na dotazy byla dost zklamani, on si nejdriv sedl na okraj podia a tak hlaste se co chcete vedet tak jsme se hlasili, jeden se stihla zeptat a najednou se zezadu vynorila baba s otazkama co jsme tam psali ze uz prej vybrali dopredu, dokonce i cesar vypadal prekvapene, jmenovite vyvolala tri zensky, jeden dotaz horsi nez druhej, zvanili donekoncna a tim to skoncilo, 4 pitomy dotazy a hromada lidi zaplatila spoustu penez aby s nim mohli mluvit emoticon
10. bře 2010 v 17:03  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 emoticon hmm, to je teda k nastvani. Nereknu, kdyby alespon demoraticky losoval dotazy, nebo tak neco, ale ze nejaky zensky za oponou si vyberou svy kamosky (buh vi..) .... emoticon Jsem si jista, ze tam spousta lidi mela dost podstatny a podnetny problemy k probrani ...
Ja jdu nasim radeji nakoupit. Prijela jsem vcera, vyhazela tri bochniky chleba do kose a od ty doby jedu na jogurtech a zapomenutejch susenkach emoticon ...
10. bře 2010 v 17:10  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak jsme tu, Sárinka vyfasovala prášky na zánět či co a pak budeme pokračovat s Alavisem, jestli se to zlepší. A došly jsme tam po svých. Žádny nošení. I když těch 10m nám trvalo malinko dýl emoticon Se furt zastavovala a šel kolem nááááááádhernej ridgeback emoticon tak se se Sárinkou hned kamošil, ale ona pozorovala páničky a klepala se. Před veterinou zrovna nastupovala nějaká paní do auta a Sára uviděla bezpečí auta a hnala se k paní dovnitř emoticon No a došly jsme i k veterináři ke stolku. A pak zase ven. Opět s přestávkama, ale byla hrozně šikovná. A ty prášky, co nám dal, baští samotny a chutnaj jí emoticon
10. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
 zdar babenyemoticon

u nás je to tak jak u sári, čím to bude?.-)
jakmile je u nás návštěva, tak se hrne, jen aby si jí všímali a hladili a když jsem nervní nebo nešťastná, tak poslouchá na slovo a ve vteřině emoticon
10. bře 2010 v 17:30  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
 alll, sári: uuuu, hoky, 10-ti vteřinová ukázka ze Zatmění emoticon emoticon emoticon
http://intoxicated.cz/index.php?subaction=showfull&id=1268230463&archive=&start_from=&ucat=16&
10. bře 2010 v 17:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sim emoticon A ve čtvrtek prý má být trailer. 90 sekundovej emoticon
10. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 fil no na nasrani to bylo a hlavne dost ocividny, za prve cesar vypadal prekvapene, za druhe vsechny zensky a stejnyho veku jako zenska co je vybirala, a otazky uplne debilni jako by nevedeli na co se zeptat a jedna se ho zeptala jestli si ji veme za zenu v prubehu toho kdyz se ji snazil neco vysvetlit, jinak otazky: kdyz na dedine tlacim kocarek a bezi ke me pes bez voditka co mam delat? ( jako pokud to neni zabijak s penou u huby tak nevidim duvod proc by mela cokoliv delat) zadna odpoved se ji nelibila a zvanila dal, dalsi otazka: jake plemeno psa si mame poridit? ( jezisi za prve asi deset minut pred tim vysvetloval ze nezalezi na plemenu ale na energii jednotlivce) a ze toho pejska chteji do pecovatelskyho ustavu jako zabavu pro chovance ( chudak pejsek) a ze ji ho nechteli v utulku dat ze tam pejsek nepatri, jako co ji na to mel rict? ocividne je moc slusnej ji odpovedet pravdu, dalsi otazka: vzala jsem si psa z utulku, je to silak obranar, civicme ho jako obranare ale nema rad meho syna, cesar ji slusne odpovedel ze neni takovej odbornik na psi jak si mysli, ze takovej pes neni o rodiny a ze zalezi na tom jak se jeji syn citi a jak ma rad toho psa a ze to spis vypada ze jeji syn se toho psa boji a ze ten pes to citi, misto aby rekla dekuju zvanila dal, ja mela sto chuti zacit jecet kdyz rekli ze dost otazek emoticon emoticon
10. bře 2010 v 19:23  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Zdááár jsem doma emoticon

jdu papat, pak dočtu emoticon
10. bře 2010 ve 20:35  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Brou chuť prej. Než dočteš, tak už budu chrápinkat emoticon
10. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 sem tuuuuu emoticon
10. bře 2010 ve 20:44  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 emoticon mia , vsak on si to s nima potom urcite vyrika, ale vam uz to ted nepomuze ani tem ostatnim ucastnikum emoticon . Ale je dobre, ze jim dokazal odpovedet i na takovy kraviny emoticon. Obcas to jsou tak absurdni veci, na co se lidi ptaji, ze na to snad ani neni poradna odpoved ...
Ja nastesti zatim nemam co cist, jinak bych cetla furt a nedelala nic jinyho.
10. bře 2010 ve 20:47  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak jako jdu spáti emoticon Takže brouí emoticon
10. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš