Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
alll, když já si lístek akorát donesu domů a pak ho stejně vyhodím. Maso bych dala na mrazák a pak by bylo pozdě. Teny je teda už zas vykoupaná, chjo. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, já ani nemrazím. Většinou prostě koupím a hned uvařím. Max následující den. Ale to už se mi stalo asi milionkrát. Chodili jsme do Alberta, ale tam jsem pořád kupovala zkaženy maso, tak jsme přesídlili do billy a teď se taky sakra zhoršili. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jak pokračuje kůže a srst? Lepší se to?
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeee venku je krasne, plot mam hotovej, zahrada celkem uklizena a pujdu jeste na chvilku nez prijde sousedka, ten cerstvej vzdch mi udelal nahodou dobre a je tam teplicko, prvni den za celou zimu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alll, měla dost hrozný celý hřbet od krku pomalu ke kořeni ocasu...ten krk už je ok, ale nad tím ocáskem má docela strupy pořád. Ale po té koupeli je to vždycky lepší. Prášky máme do soboty a v pátek jdeme na kontrolu. Jen nevím, co ty fleky...mělo to jakoby vypadané, ale ona se za ten týden zas ochlupila teda jakože jí to narostlo na delší délku, tak se to blbě posuzuje. My chodíme pro maso do řeznictví, co je v rámci Penny, ale my toho kupujeme vždycky víc, takže mrazák to jistí. Všimli jste si, že píšu kvůli sarince "mrazák"??? ;-) Jsem si někdě položila brýle a nemůžu je najít...tak píšu skoro po slepu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta stejnak pracuje, tak si toho nevšimne :-D :-D Chudina, takovi bebča. :-( Tohohle se blbě zbavuje. :-| Mijuš, závidím teplíčko. U nás bylo nádherně o víkendu. Teď sice svítí sluníčko, ale dost tam fouká, takže je zima :-|
Odpovědět
Profilova fotka
alll, to mě právě děsně s***. Tetin pes se s tím trápil několik let. Tak snad jsme to stihli včas zachytit.
Odpovědět
Profilova fotka
zdáár:-) petrus - to chápu že je to nepříjemný, Joy trpěla vyrážkama jako štěně a bylo to hrozný, měla to na bříšku a pacenkách a když jsme nebyli doma, tak si to rozdrbávala do krve... :-S ale když se vám to lepší, tak je to fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si zkusmo dejchla a mám 0,6 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak na zahrade mam pro dnesk hotovo a varim vecu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak m přivezl maso. Volala jsem mu, že jak pojede, tak ať ho koupí, protože já ho koupila v bille a bylo zkaženy, tak ať jede někam jinam. On jel do billy, koupil další 4 zkaženy a samo taky bez účtenky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alli :-N :-N :-N :-N chlap :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jo, jsem hned sedla a musela se pochlubit. A m "bobi, ty jsi naštvaná?" =-) :-N :-D Tak jasně že ne, to je spíš k chlámě :-D :-D :-D Akorát teda nebude kuře no. Budem baštit topinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
topinky jsou taky goooood :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to jsou a hlavně m mi je udělá :-D :-D :-D (aspoň doufám =-) :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééé, neudělá, my nemáme chleba. Krucipísek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho, u alousu budou k veceri psi granule pro vsechny :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Udělááá, jsem vysomrovala sobotní chleba :-D :-D :-D Ale teda je fakt, že tu je jen makovec pro m, co jsem dneska koupila a ještě tu byl jogurt, než jsem ho zblajzla. No, chudák malej. A jak byl pyšnej, že fakt dovezl maso a přesně takovy, jaky jsem chtěla(většinou doveze buď polovinu a nebo něco úplně jinýho :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ja poslala m na nakup jenom dvakrat a ani jednou nedovezl co jsem chtela a to byly velky nakupy, netrefil se ani do jedne veci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, u nás to bylo podobně. Třeba vem hrášek, on dovezl kapustu. Nebo vem kuřecí prsa a on dovezl stehna. A nebo jsem ho poslala pro 2 věci a on dovezl jednu :-D Ale už se zlepšil, jenže stejně se mu to často všechno nepovede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdáááááááááár jsem doma x-) maminka mi připravila borůvový mlíčko..ňam x-) dneska jsem zdrchaná, paní sebou vzala 1,5 starýho malýho ďábla a já jsem KO. Antikoncepce jak vyšitá :-D Jo a jednou jsem na něj zavolala: Fuj necháš toho :-D :-D :-D Petrus- já si toho všimla hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aloušku co sis půjčila? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, děti, to je zaručená antikoncepce. Stačí strávit 5 minut s dítětem a jsem neplodná :-D Sári, něco s blondýnama :-D , pak se zvířátkama, pak nějakej novej thriller kterej se jmenuje Manžel :-D , pak Zaříkávače koní a pak nějakou romanťárnu s koňma.
Odpovědět
Profilova fotka
v jaký jsi byla knihovně? V Olóóómóóci? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eééé, ve Šternberku. Mám to po cestě domů a hlavně se tam dobře parkuje :-D Jako nemaj tam toho zase nějak moc, ale stačí to. Mám rezrvlýho Hostitele, tak jsem zvědavá, jaky to bude.
Odpovědět
Profilova fotka
cože máš? :-D :-D :-D Jsem koukala na tu Olomouckou a super vybavená ;-) asi přijedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari :-D :-D :-D :-D ja zas malymu kolikrat reknu: gooood boy :-D a nebo bad boy :-D a jednou jsem zakaznikum v herne rekla at si to oddelaji ( jejich dite sedelo na automatu a blokovalo ho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kolikrát já už dítěti řekla "fuj je to" a "dej pac" :-D :-D :-D To mělo být rezervlýho, jako rezervovanýho :-D A pak ještě Collins a Kinslley(nebo tak nějak)tu s něma báječnýma hentěma :-D Já mám ten šternberk hlavně po cestě. Kancl na kraji Olmika a domů jedu přes Šternberk přímo kolem knihovny, takže pohodka.
Odpovědět
Profilova fotka
Sári, ale v tom Olomouci platí za půjčení. =-) 40 kaček za knížku
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli jsem to teda pochopila správně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?