Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 no ale zatim jsem jeste nic nerozhodla emoticon kurna ale potrebuju aby aspon neco dneska udelal a on se nehodla ani zvednout z pohovky, to je kazdej vikedn to stejny, lezi na pohovce a cumi na bednu a nehejbe se emoticon
27. únor 2010 v 18:15  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Odpočívá emoticon emoticon On musí posbírat síly na tu večeři emoticon emoticon
27. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 je mi blbeeeeeeee. a jeste jsem se musela dnes dostavit na svoji oslavu emoticon , nastesti uz se dokazu sama postavit. emoticon
27. únor 2010 v 18:35  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Takže se sraz vydařil emoticon
27. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 jj, vydaril. Akorat ja uz jsem stara a mam sklerozu, takze jsem zapomnela, jak se ma spravne pit emoticon emoticon emoticon Nastesti uz jsem zotavena. Dostala jsem dort od tchyne, vybornej merunkovej. Nejaky mlsani, knizku, vonavej polstarek a tricko s namalovanym potkankem. To se svagrovy moc povedlo. premyslim, ze bych kamaradce k narozeninam nechala udelat to samy s madarskym oharem ..., kdyby mela svagrova cas... emoticon Je to jen maly obrazek vepredu na strane u dolniho okraje tricka.
27. únor 2010 ve 21:54  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
 fil - švagrová umí malovat na textil? šikula emoticon

no my včera byli na Avatar 3D a dneska půjdem ještě procházkovat emoticon
28. únor 2010 v 08:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Bré ránko emoticon

My procházkovali včera a dneska půjdu asi taky. Kousek po silnici a pak hup na takovou jen mokrou neblátivou polňačku. Jsem objevila včera emoticon
28. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Dobry den, my byli vcera v tech Alpach a parada, nebe bez mracku, fronty nebyly tak hrozne jen nechapu, ze jsem jezdila v kuse 5hodin. Posledni jizdu se mi uz tak hrozne klepaly nohy a ted me vse boli. Mrknu do fotaku a snad najdu par fotek, co dam na FB.

Dnes chci trochu pouklizet, ale mela bych jit i ven, kdyz je tak pekne.

Holky a co to voditko Flippy, vyrobce Ferplast? Fakt nemate nikdo zkusenost?

fil, vse nej nej k narozkam.
28. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Filouši, ty jsi dneska vlastně zase starší, co? emoticon Tak vše nej k narozkám, ať tě Dáša a manžel nezlobí emoticon

Petruš, s tím fakt zkušenost nemám. My máme klasiku Flexi, kterou používám jen teď, když se nedá chodit na pole nebo k vetovi. Jinak stopovačky.
28. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Flexi mame ruzove s paskem, no desne neprakticke. Tak jsem chtela na zimu a jine necasy neco tmaveho, ale zas by to mohlo byt i hezke, ze. Dnes, nejpozdeji zitra musim neco objednat, aby to doslo vcas.
28. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
 Ahojte,srdíčka,já se taky připojím ke gratulaci pro Fil emoticon emoticon emoticon emoticon

Jsem tak otrávená,u nás tají ty hromady sněhu,zvláštní,kolem Brna už skoro nic není,u nás se to zarputile drží,i když je 10 nad nulou,takže na dvoře máme bahno a na zahradě na kopci sníh.Co je horší,nedá se jít na vycházku.
My se pokusili před pár dny,aby se hoši proběhli naposledy po polích po sněhu,to se jim moc líbí,představte si,že toto je tak blbá vesnice,jak jsem říkala,že nechají volně běhat psy....tak v uličce lítal bernardýn..ak nás uviděl,už byl v pozoru...já vyděšená,protože na slovenském koníkovi v diskuzi o eutanázii pro pejska napsaly dvě holky,jak jim bernardýn pejska zabil .....valili jsme dom,mm se vrátil k tomu baráku,pes štěkal jak blázen,mm řekl tomu chlapovi.jestli mu to přijde normální nechat tak velkého psa samotnýho na ulici,že to je jediná přístupová cesta za řeku do přírody a že jsme se museli vrátiť...chlap se ani neomluvil,ani nepromluvil a zabouchnul vrata...ještě teď bych ho kopala,kurňa emoticon
28. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Fris, my byli dneska. Šli jsme na pole a vrátili se jak hovada emoticon Ale ještě je trochu sněhu, tak se sem tam umyli a nebylo to tak hrozny.

Co se týče volně puštěných psů emoticon Už kolikrát jsem potkala cizího psa, kterej na nás dorážel a široko daleko nikdo. Prostě si pes chodí jak chce po ulici a majitelům je to jedno a kdo má víc psů ví, jak je obtížné sledovat cizího a svoje psy klidnit(ne že by vyjížděli, ale musím je klidnit hlasem, aby se nerozběhli). Na konci naší ulice mají dva labradory, když jsou za plotem a my jdeme kolem, tak by se mohli zbláznit(což chápu, my si to cvrčkujeme na prochajdě a oni hnijou za plotem emoticon ) a když chodíme na pole, tak je nechávají volně na poli a oni se asi válí doma či co. Každopádně zatím nás ještě nezmerčili. Nemám nic proti tomu, když se setkáme se psem a majitelem. Ale nechat dorážejíciho nesocializovanýho psa volně běhat emoticon emoticon emoticon Několikrát jsem u nás na zahradě narazila na cizího pejska, zřejmě lovecky plemeno, ale ten byl evidentně hodnej a majitelům asi přeskakuje plot. emoticon Párkrát jsem ho pustila brankou, ale naposledy už přede mnou zdrhl a přeskočil plot emoticon Zřejmě špatny zkušenosit.

Pročítala jsem Svět psů z ledna. Sári, tys to určo četla. Jak myslivci týrají zvířata a útočí na lidi. Opravdu krásnej článek. Já bohužel myslivcům nemůžu přijít na jméno, takže se mi akorát potvrdilo, co si o nich myslím.
28. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Fil - všechno neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej zlato emoticon emoticon emoticon

holky moje zdar, mám tady na víkend neteř,takže dámská jízda emoticon ..ale večer jsem zase jenom vaše emoticon
28. únor 2010 ve 13:26  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 jééééé, ty jsi zasejc zaneprázdněná. emoticon Tak pozdravuj neteřinku emoticon
28. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 ali,to stejný..u nás jsou myslivci šílený hovada....nejde jenom o to,že jsou to fanatici,oni si prostě musí každý víkend do něčeho střelit..jedno,jestli je to kočka,nebo pes,ale když jsme se semka nastěhovali a já stála na dvoře,na svém oploceném pozemku a oni šli cestou nad naší zahradou,stříleli na letícího bažanta k nám na pozemek,i když mě videli,já řvala,že to snad není pravda,oni se otočili a dělali jakoby nic.

Taky je na slovenském koníkovi téma o manželkách myslivců..jak pánové utrácí za drahou výbavu,kašlou na rodiny,jenom sedí na netu a svolávají se do lesa...tímto se omlouvám těm normálním a slušným,ale ty ženy tam mají takové trápení,že to snad ani není pravda emoticon

No a s tím bernardýnem...já se divím,že ho nechají volně,sami zažili útok,když byl štěně,já nevím,jestli ti lidi nemyslí,nebo jako proč...stačí,že tam lítají děcka,je tam hřiště..prostě něco se stane a už se to nedá vrátit emoticon
28. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Tak já myslivce nemůžu ani citít. A děsně mě rozčiluje, když mi někdo říká, že oni musí udržovat stav zvěře a blablabla. Beztak si to jen lidi vymysleli a podložili, aby mohli zabíjet zvířata. Odjakživa to bylo tak, že si zvířata bez naší "pomoci" vedla dobře a my se jim do toho prostě se.em jak můžem.

Ten članek byl dopis, co psal pán, kterej stál s manželkou a synem na balkoně a najednou se z lesa vyřítilo stádo divokých prasat. Rána a jedno se sesunulo k zemi. Snažilo se vstát, bylo zraněny. Všichni myslivci se strašně bavili a seskupili se kolem toho prasete. Když pán zavolal, proč to dělají, tak mu myslivec odvětil "protože jsi vůl". Poštvali na prase 3 psy a ti ho zaživa trhali. Paní se vydala za něma, aby je přemluvila, ať to zvíře zabijí a netýrají. Jeden se jí vysmál, vynadal jí a pak ji začal bít. Namířil proto ní zbraň, ale to už mu ji druhej myslivec bral z ruk, tak ji aspoň zkopl. Na to paní z posledních sil řekla, že to oznámí na policii a oni se jí vysmáli, že jich je 10 a jim nikdo neuvětří. Viděly to ještě dvě paní, protože tohle všechno se dělo u turistické stezky a ten pán ty dvě paní teď hledá. Myslivci jim vyhrožovali postřílením jejich koček(mají jich 25, ale proto, že se starají o toulavé kočky). Když byla paní v nemocnici, tak podepsala revers, aby mohla uklidit zvířata z dostřelu, pozavírat a doktoři ji varovali, že má nebezpečí otoku na mozku s následnou smrtí. Zvládla to a po pár dnech, kdy se trochu vzpamatovala, to na tu policii nahlásila.

Asi to bude malinko zmateny emoticon
28. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 Panebože..,to je na kriminál emoticon emoticon emoticon emoticon
28. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 no, to minimálně. Tak mě to nas.alo. Stejně se vsadím, že to bude bez dohry emoticon

Jinak u nás to taje skvěle. Docela sucho, takže když se zdržujou na trávě, tak dobry. Jak sezou do krtičinců, tak je to na prd.

A dotaz, Miška se sem tak jako by dáví. Když se napije, nebo hodně slintá. V létě vždycky baští trávu, ale co mu dát teď v zimě? Já mu dám vždycky kůrku z chleba, ale podle mě je to na houbeles. Pak jsem četla kyseli zelí, že to obalí to, co pes sní. Ale to jaksi nemám pořád.
28. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 ali,tak se dávil ten náš nebohej chudáček..taky žral trávu a v zimě oni spolykají svoje chlupy,aby to šlo ven,oni si poradí,neboj. emoticon
28. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 z čeho se dáví? emoticon
28. únor 2010 ve 14:10  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 Když se nalokají vody,tak se jim tam dostane vzduch a oni si i sami upravují trávení,že žerou tu trávu,sari.
28. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Já vůbec nevím, z čeho se dáví emoticon A chlupama to nebude, on je nepelichavej. A trpí i nadměrnou slintavostí, mi přijde. Pořád by něco oblizoval a jakoby docela často naprázdno polyká. Vet mu koukal do puseny i do očenek a nic nenašel. I očka mu trošku víc slzely, ale dostal antibiotika a dobry. Teď mi stál v květináči a ožíral dracénu emoticon Mám v pánu s ním jet na očkování proti borelce, tak třeba mi nějak poradí. Ale před tím kousal dřevo. Kdyby to bylo ojediněly, tak bych řekla, že to může být z toho, ale on z ničeho nic prostě třeba leží a začne naprázdno polykat, jakoby chtěl zvracet, ale nezvrací. A v pusince nic nemá.
28. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 Ahoj holky, smarja ja kdyz to ctu tak bych je pozavirala na do smrti emoticon emoticon emoticon
no m vcera neco kvakl o tom ze cetl ze jeden utulek s chrtama vykrali cikani a sebrali jim vsechny psi, no takze kupujem vetsi auto a raubire berem sebou na dovolenou emoticon
28. únor 2010 ve 14:26  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 ali..ať mu vezmou krev,jestli nemá cukrovku,kurnik.Jinak nevím.
28. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Myslíš, že by to mohla být cukrovka?? emoticon No, testy na to má akorát Káťa a kočenka a oba jsou v pořádku. Ale zase nemá další příznaky cukrovky jako hodně chlastá a furt čůrá, nevydrží přes noc... v tomhle ohledu je zase v pořádku. Já právě přemýšlím, jestli nemá zůženej hltan, nebo hrtan nebo kýho čerta. Měl to náš kocourek, ale nikdy se mu to nevyléčilo. Jen bral chvilku steroidy a pak ho srazilo auto emoticon A pak je tady ještě jedna možnost. Miškovi se líbí, jak má vždycky tunu pozornosti, když se takhle dáví a tak to dělá emoticon

Mijuš, to je humus emoticon Já viděla v útulku psa, kterýho vzali cikánům. Uvázanej na řetězu, tak děsně hubenej, že to jsem ještě neviděla emoticon A nechápu, na co budou cikánům zrovna chrti. emoticon emoticon
28. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 alli na ilegalni zavodeni a na chytani zvere v lese emoticon emoticon emoticon
28. únor 2010 ve 14:35  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 aha emoticon emoticon emoticon emoticon Ale tak snad když je pustijou, tak jim zdrhnou, ne? emoticon
28. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ja nevim jak to delaji a radsi ani nechci, tak zavodi asi na nejakym zavodisti, fakt nechci vedet co s nima delaji a na dovolenou proste nase raubire berem sebou a do pristi dovolene kam letime si najdem spolehlivou au pair ktera tu bude s nima celou dobu a jak se naucim poradne ridit tak je sebou beru i do cr, prikovam si je k noze, pripichneme na ne gps, najmeme jim ochranku emoticon
28. únor 2010 ve 14:41  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mijuš emoticon emoticon emoticon Ale rozhodně lepší, než je dát do útulku. Sice s nimi bude někdo jinej, ale budou v prostředí, kde to znají
28. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Fris - z vody ne emoticon Dělají to když mají chloupek nebo nějakej bordel v krku nebov tlamě emoticon
28. únor 2010 v 15:00  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš