Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Já být klidná emoticon No, možná ne emoticon . Prej se domluví s taťkou, jestli máme přijet, ale že kdyby jo, tak si musí zrušit to, co si domluvila. Já se pak cítím jak největší sv.ně, protože kvůli mým narozkám se jedu nažrat a napít a ještě někomu ruším plány. Bych nejradši nic neslavila. emoticon emoticon Ach jo. A ještě mi bude volat. A furt nic. Takže jako fakt boží. Nejradši bych nikam nejela. Takže je jasny, že pojedem, protože už se mi nechce. emoticon
18. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 A jdu si dát víno. emoticon emoticon
18. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 ja vzdycky jak se neco domlouva timhle stylem tak uz se mi nechce ani omylem, ted m zarizuje timto stylem moe auto, vcera se vymlouval na technickou tak teda ze ta garaz levnejsi co sehnal si to i vyzvedne i udela technickou, super, tak mu dneska pisu at jim zavola a on ze jim volala ale baba nezavolala zpatky a ze teda koupime baterku sami a predelame to, jezisi kriste a co ten servis a ta technicka? to auto proste nebude jezdit nikdy emoticon
18. únor 2010 v 18:39  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 vy uz tady zase cinkate sklenickama emoticon , to je hrozna spolecnost toto - vcera jsem poprosila manzela, at mi to tady vypne, ze se jdu umyt a at mi da vedet, jestli jste neco odepsaly. A on si precetl poslednich par poznamek a rekl s jakyma alkoholikama ze se to pry virtualne stykam? emoticon
18. únor 2010 v 18:44  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 No, tak prej máme přijet emoticon Já to věděla. Samo, že se kvůli mě ruší plány. Se mi chtělo brečet emoticon . Ale pak jsem si vzala sestřičku k telefonu a hned mi zvedla náladu. emoticon Prej dneska byla u nás v té prdelce vesnické a viděla mě, jak jedu autem a prej jsem vypadala, že si zpívám. Co vypadala, jsem si notovala Goťáka emoticon emoticon emoticon
18. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mijuš, já nevím proč, ale m se k zařizování staví stejně. pokud to není pro něj a on to nechce tak moc, tak je to na bodě mrazu emoticon

Fil, tady je to nakažlivy emoticon
18. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 alll: kolim je segre? Jak to delate, ze mate tak bezva vztah? Ja ma teda segru rada, a dokonce i hodne, ale jsem rada, ze uz s ni nemusim zit, to bez pochyb emoticon , o bratrovi nemluve, to je rozmazlenec neuveritelnej a i presto ze jeste nedosahl pomalu ani poradne puberty, tak je to takovy ten "chlap" ze ktereho se osypavam emoticon .
18. únor 2010 v 18:49  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Nesnáším, když m dává špinavy nádobí do dřezu. Snad máme myčku, ne? A hlavně pak nestrčím tu obří sklinku tak, abych si mohla to víno dolít vodou emoticon emoticon
18. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 to jo, to je nakazlivy - dyt jsem si uz taky chtela vcera nalejt, ale nakonec jsem usoudila, ze pred spanim to jsou uz jen zbytecne kalorie emoticon a ze se mi v pul druhy bude beztak usinat dost rychle ...
18. únor 2010 v 18:51  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 alll: mate taky ty velky vinovy sklenicky? Dostali jsme ke svatbe dve sklenky o objemu pomalu pul litru emoticon ale jsou krasne.
18. únor 2010 v 18:53  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Fil, ona totiž není moje pravá ségra. Je to dcera taťkové manželky(teď jsem si uvědomila, že jsem předtím napsala přítelkyně emoticon ) a je jí 14. Ona je děsně hodná a hrozně skromná. Všechno jí udělá děsnou radost. Už se nemůžu dočkat, až jí zítra dám tu ságu stmívání. Asi jí i vypálím dvd. Bude mít radost. emoticon Můj brácha je přesně o rok(máme narozky ve stejnej den)a je to totální nezodpovednej chlap. Já s ním bydlet, tak ho zabiju. emoticon A pak má taťka s novou manželkou dítě. Teď jí budou tři a je taky absolutně skvělá emoticon
18. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jo, fil, přesně ty máme emoticon A máme jich 6. emoticon Kdyby mi jedna nestačila emoticon
18. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 Aha, ta to lecos vysvetluje. My se se setrou jako maly desne nesnasely, ale ted uz jsme z toho vyrostly. Tim, ze je bratr o hodne mladsi a navic vlastne jediny dite, co ma ted mama doma, tak je to komplikovanejsi. Doufam, ze z toho taky casem vyroste, ale ten pocit, ze je jako chlap neco vic, a prehazovani viny na ostatni (protoze on je dokonaly maminciny miminko), to v nem zustane bohuzel dlouho, stejne jako nesamostatnost - dodnes a t mu bude 14, si sam pomalu anni nenamaze chleba (trochu prehanim, ale proc by to delal, kdyz to za nej udela maminka, ze?)
18. únor 2010 v 19:04  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 zrovna vcera jsem rozbila sklenicku vinovku (ale nastesti ne tu velkou). Shodila jsem ji brokolici emoticon
18. únor 2010 v 19:07  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Já mám taky boží ségru emoticon je o 10 let starší emoticon
18. únor 2010 v 19:08  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Fil emoticon emoticon emoticon Mému bráchovi je 22 a taky se pomalu ani nevy.... A to bydlí sám. Mamka za něj platí byt a všechno, k narozkám mu koupila obříííííí monitor, skoro jako televizi a mě řekla, že si můžu objednat knížky za 3 000. Přišly ve dvou dávkách, jedna za 2000 a druhá taky. S tím, že si zbytek zaplatím. No, platila jsem si všechno, protože to snad prej nemyslím vážně a jsem nenažraná a tak. Ale to, že za bráchu platí vše a po mě chce každou kačku zpět(fakt kačku), to už ji nevadí. Jako je fakt, že když potřebuju, tak mi vždycky pomůže. Na to se můžu zaručeně spolehnout. Ale ty řeči okolo emoticon No a teď jsem si postěžovala, že jedeme k tomu taťkovi a řekla jsem jí jaká to byla domluva a že mě štve, že kvůli mě musí něco rušit a že se tam budu blbě cítit a jediná odpověď mi byla ironická "že tobě tak záleží, aby náhodou tatínek nemusel rušit plány". emoticon No, v 9 musíme být zpátky. Hodina cesta tam, hodina zpět, to tam asi dlouho nepobudeme. emoticon
18. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 alll: no jo - chudak bratr, co by si bez ni pocal emoticon . Presne takhle enjak vidim sveho bratra v budoucnosti emoticon . Jedina spasa by pro nej byla nejaka zenska, ktera by mu nahradila maminku. Zrovna nedavno me vytocil, kdyz jsem u nich byla - chtel koupit novou tasku do skoly (ta jeho uz je dva roky!! stara a protoze s ni hazi po zemi, tak je roztrhana). Mama, ze na to nema, a on na to, ze az ji prijdou penize, tak by mu ji mohla koupit emoticon ... Tohle mi moje dite rict, tak mu dam takovou cocku, ze uz si priste nerekne a radeji si pujde najit brigadu emoticon
18. únor 2010 v 19:17  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jo, tak můj bratr je chytrej. On totiž na mamku "mamuš" a já nic nepotřebuju a když přijede, tak mamka ne něj "a máš ještě peníze, Miško, nepotřebuješ?". Tak snad pracuje, ne? emoticon Pro něj je taky jediná záchrana ženská. A mamka to taky říká, ale jak je on na blízku, tak je to miško sem, miško tam. A když jsem chtěla toho ridgebacka, tak mi říkal, ať neblbnu, že mamka je taky někdy hlídá.(hodně málo) Hlavně že on měl psa, o kterýho se teď starám já, protože on ho chudáka utýral(Miška)a teď má kočku, kterou mu platí mamka a jezdím s ní k vetovi já emoticon Ale on je dokonalej. To jen já jsem sobec. emoticon
18. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 holky ale co jsem si vsimla tak vetsinou jsou chlapi rozmazleni mamanci emoticon muj m je teda tatinkuv chlapecek, taky do dneska udela vsechno co tchan rekne takze kdyz neco potrebuju jdu za tchanem at ho k tomu donuti, zitra budu zalovat kvuli tomu autu emoticon emoticon emoticon emoticon
18. únor 2010 v 19:29  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 alll: to si umim predstavit, jak se citis emoticon I kdyz si nedelam iluze, ze pokud budu mit vic deti, tak taky budou moji peci vnimat nespravedlive --- to je podle me normalni. I kdyz nektery extremy bijou do oci. U nas se navic deti vychovavaji v obraze tradicnich roli. Takze ja si jasne vzpominam, jak jsem jako sestileta stala na zidli u drezu a myla nadobi (vetsinou minimalne dvakrat, protoze kdyz to enbylo dokonaly, myla jsem to cely znova), tak kdyz jsem se ptala proc by to obcas nemohl udelat muj, tehdy tak desetilety, bratr - tak prej - on to v zivote potrebovat nebude emoticon . To jsou odzbrojujici odpovedi ....
18. únor 2010 v 19:30  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 mia: emoticon to je ale podla strategie.
18. únor 2010 v 19:31  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 u sousedu zastavilo auto a raubiri jsou uplne mimo a nechtej mi verit ze to neni tatka emoticon emoticon
18. únor 2010 v 19:32  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 pes, co maji tchanovci, pozna panicka podle motoru auta - ostatni ignoruje a jak prijede to spravne auto, tak blazni emoticon .
18. únor 2010 v 19:34  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 fil a necht me bez auta je taky podly emoticon emoticon navic uz to ani nevmima, ja na nej zaluju furt emoticon emoticon tchan za me vyrizuje vsechno, jeste ze si me tchanovci tak oblibili, sice jim to kali fakt ze nechci deti ale vyresili to tim ze se chovaji jako k decku ke me emoticon emoticon emoticon minule se tchan pinul na veceri a delal mi prednasku a o koureni ( zaznamenal ze uz skoro nekourim tak kul zelezo dokud je horky) stylem: poslouchej tatinka co ti rika, neni to pro tebe dobry a mela by jsi prestat i s tim koureni o vikendech emoticon emoticon emoticon
18. únor 2010 v 19:35  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 Dasa je motorman - jednou se mi cpala do ciziho otevrenyho auta, ze chce jet na vylet emoticon . Ma auto spojeny s nejakou zabavou a vzrůšem. Akorat obcas ji vytreme zrak, kdyz se jede k doktorce emoticon
18. únor 2010 v 19:35  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Fil, tak to je fakt hrozny emoticon U nás to bylo vždycky tak, že já byla tatínkova a brácha mamčin(to proto, že mamka cítila, že taťka na mě visí). Měla jsem krásny děctví a vždycky na to vzpomínám. Pak taťka odešel a já přestala být jeho. Což pro mě bylo dost hrozny, ale nechtěla jsem to dávat najevo, tak jsem vždycky potají brečela v pokoji. A brácha to nesl taky hrozně i když to nepřizná a protože mamka to na něm viděla, tak se mu snažila odlehčit. Což bych asi dělala taky. A on bydlí jidne, v bytě, kde jsme dřív bydleli a já momentálně v přízemí RD, mamka nahoře, ale teď bude stavět. A mamka má pocit, že se brácha cítí sám a že na mě žárlí. A tak se snaží, aby to tak nebylo. Taky si s ním nerozumí tak, jak se mnou, takže se snaží. To taky chápu. Ale někdy mám pocit, že mamka nějak nevidí, že i já mám city. emoticon Jinak je fakt perfektní. I brácha tu pomoc potřebuje víc než já. Ale někdy potřebuju taky podržet a mamka prostě má taťku za ožehavy téma. Měla jsem mlčet. Ale když já prostě potřebuju ze sebe dostat to, co me trápí
18. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mijuš, to je sakra dobrá strategie emoticon U mě nepomáhá nic. Možná zažalovat mojí mamce a ta to zkusí, ale m se toho chytne málokdy emoticon
18. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 alli vid ze jo emoticon emoticon kdyz se me tchan ptal jaky ty kozy budu mit a ja mu to popisovala tak na nej tchyne chvilku koukala, pak si prihnula ze sklenicky, koukla na m a rika mu: a jsi v prdeli uplne emoticon emoticon emoticon emoticon
18. únor 2010 v 19:40  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
    Region Litoměřice
 ja mam dokonce pocit, ze se do manzelovy rodiny hodim vic, nez do te sve emoticon . Oni jsou takovi intelektualnejsi - ne ze by moje rodina byla nejaka prizemni, nebo jak to nazvat, ale druh zabavy, ktery provozuji mi nejak neni blizky. Ctu jine knihy, koukam se na jine tv programy apod. Takze zatimco u nas byla velika knihovna, kde bylo jen par hodnotnych kousku, u tchanovcu je to sama klasika ... Uz jako mala jsem si pripadala, ze jsem asi adoptovana emoticon - ale to obcas asi kazdy emoticon .
18. únor 2010 v 19:41  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Mijuš, to je boží. emoticon Adoptuj mě emoticon emoticon

Fil, a nejsi třeba náhodou? emoticon emoticon
18. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš