Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 faidra, tak to je dobře - do útulku neee. emoticon
18. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roozenka
45
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 745 příspěvků. Má 65 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
roozenka
45
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 745 příspěvků. Má 65 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, je super, ze tady existuje tahle diskuze... Ja mam trosku takovy mensi problem.. Mam 4-leteho labradora, neskutecnou mou laskum, poridili jsme si ho s rodinou jeste, kdyz jsem bydlela u nasich. Ted jsem pul roku s pritelem v byte, kde psika nemame z duvodu, ze doma je v domecku a tady by se asi trapil, tak si ho bereme na nektere vikendy.. Jenze, hacek je v tom, ze pritel, byt ho ma rad, tak neni zvykly na psy, takze na nem vidim, ze neni dvakrat happy jako ja, ze ho mame. Kdyz mame jit vencit, tak spis se mu nechce. Nedavno mi dokonce rekl, jestli si ho nevezmeme az na jare, ze ted je to ,,trapeni,, kdyz je takova zima.. Ale jedine to je trapeni jenom pro nej, jelikoz je proste linej, pohodlenj, nezvyklej se starat o psa.. Jeste mel par poznamek a o tom, ze jestli by mi ho mohl u nasich vyzvednout, tak vubec, ze nestravi 3 hodiny sveho zivota v aute stanim v kolonach. emoticon
Jak tohle vyresit??!! Jako, nikdy to nedoslo do hadky, ale me pokazde mrzi jeho nejaka poznamka, ale psa ma rad.. emoticon
18. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 Petruš, možná je to z nachlazení. Nebyla třeba úplně suchá a šla ven do té zimy. Tím, že nemaj podestýlku, se ten mráz dostane až na kůži. A taky to může být ze soli, protože po ní chodí, pak se třeba poškrabe.

Roozenka, nemyslím, že by měl psa rád nějak moc. V bytě by se rozhodně netrápil. Pro psa je důležity, že je s pánem a ne, že je na zahradě. To je opravdu blbost. A na procházky nechodí ani můj manžel, protože ho to nebaví, takže chodím sama. S tímhle ti opravdu neporadím, s tím ti může pomoct jen tvůj manžel. Pes má rád své prostředí, zvykne si a je rád, že to chodí podle určitého stereotipu. Nemyslím si, že je pro něj dobry, když ho má každou chvíli nějakej jinej pán. Nejlepší by pro něj bylo, kdyby sis ho vzala úplně, ale to by tvůj problém s manželem ještě vzrostl.
18. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roozenka
45
fotoportrét
fotoportrét
roozenka
45
 Nebyl nikdy zvykly mit psa, na jednu stranu to chapu, jelikoz ja mam takovy pristup ke kockam, neublizim, pomazlim, ale to je vsechno..
Doma je v domecku, tam ma i ,,panicka,, ikdyz na me je taky hodne zvyklej. Ja si ho beru jednou za 14 dni a i to je obcas ,,problem, ktery se neobejde bez poznamek.. emoticon Asi po nem chci neco, ceho neni schopen, jelikzo ja toho psa mam jako svou druhou lasku...
18. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 breeeeeeeeeeee raaaaaaaaaano emoticon
18. únor 2010 ve 12:42  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Roozenka, s tím nenaděláš nic. Kdyby ti on řekl, abys jela pro jeho kočku 3 hodiny pryč, vezla ji domů a ještě s ní trávila čas a užívala si to, taky by ses asi netvářila dvakrát nejlíp, ne? Ne každej člověk miluje psy, ale když je nemá rád, tak si je nepořizuje, což mi přijde rozumny. Každej má jiny priority. Jako když nekuřák neletí ke kuřákovi, abstinent k alkoholikovi, tak ani já bych nikdy nebyla s člověkem, co nerad psy, protože je to můj koníček, moje rodina. Ty ho nemůžeš nutit mít něco rád. A kdybys věděla něco o psychice psa, tak bys věděla to, že pro psa víkendovy hlídačky nejsou nic moc. I když tě má rád, nejsi jeho pán. Pes má jednoho pána a k tomu přilne. Nemá v tomhle městě jednoho a v dalším druhýho. A pro psa je to stresující. Když já někam odjedu a nechám své psy s manželem, tak to v pohodě přežijí, chovají se normálně, ale jakmile přijedu, tak by se zbláznili. Svým způsobem se tu dobu stresují, zda se vůbec vrátím. A to prožívá i ten váš, pokud bere za svého pána tvého taťku nebo mamku. Pokud bere tebe(což si nemyslím), tak je to ještě horší.
18. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Bré ráno Mijuš. Tak jak je po doplnění alkoholu? emoticon emoticon
18. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 alli prekvapive blbe emoticon emoticon
18. únor 2010 ve 12:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jo, tak v tom případě jsi doplňovala kvalitně emoticon
18. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 roozenka to ze nechce vencit bych neresila, muj m je na to taky linej a to raubire fakt miluje, na druhou stranu ja bych nemohla byt s clovekem ktery nechce mit psa, ve svym veku uz proste vim ze bez psa nevydrzim, nejakou dobu jsme s m psa nemeli a me to prislo desne divny, tezce jsem nesla ze kdyz oteru dvere nikdo na me neskace a nevita me, nikdo kolem me nehopsa a netuli se ke me tak jsem zacala do m hucet tak dlouho az jsme to zkusili, on z toho byl nervozni, nikdy psa nemel, dokonce se i bal mit Noelka na voditku, behem par dni se do neho tak zamiloval ze mi ho zacal krast emoticon emoticon no a uz mame tri a m uz chodi ze mame misto jeste na ctvrtou postylku emoticon jsem za to strasne moc rada protoze vim ze cely zbytek zivota bez psa bych byt nemohla emoticon a vubec bez zviratek, v tomhle se nastesti s m schodneme a na stari uz vime ze skoncime na velke farme, v holinkach a budem zachranovat zviratka a budem jich mit vsude hromady a bude nam good emoticon emoticon
18. únor 2010 ve 13:01  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 alll, já si spíš myslím, že to je ze špatně vyčištěných nástrojů. U nás se skoro nesolí, ven jsme chodili jen do sněhu a to byla hodně oblečená. Nachlazená není. Je to určitě od jiného zvířete a ona se s žádným dlouho nesetkala...teda max. na procházce se očuchá se psem a jdou dál, ale to je pár vteřin, to by nechytla.
18. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Hotel Zlaty orel na Ostravici, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
Registrovala se 30. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4766 příspěvků a 10 alb. Má 36 přátel.
 Dobre rano emoticon musela jsem se z te depky poradne vyspat emoticon

Mia, to je zvlastni emoticon tohle je i nas plan na stari emoticon emoticon
Peti, to me mrzi emoticon snad se to brzy vyresi a holcicka se uzdravi emoticon urcite vymen ten salon, ale chapu, ze nechces menit tu zenskou, kdyz jsi s ni spokojena..taky bych byla spatna, kdybych musela menit emoticon
18. únor 2010 ve 14:00  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Asi tak emoticon souhlas s Ali emoticon o nějaký obr lásce nemůže být řeč emoticon
Roozenka - mám řešení ..vyměnit chlapa emoticon
18. únor 2010 ve 14:02  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roozenka
45
fotoportrét
fotoportrét
roozenka
45
 alllousek : Mas recht, to vis, ja pejskarka a on nepejskar. S tim vikendovym pujcovanim to musim vyresit...

miamia: No jo, ja bych taky bez psa nemohla byt, proto si ho pujcuju aspon na vikendy. Bydlime v podnajmu v malem byte, takze porizeni vlastniho zatim neprichazi v uvahu. Ale jinak jsme taky zviratkovy, andulky apod...
18. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 Rooz, muj pritel taky predtim nikdy psa nemel, jen kocky.. Ale Gimli jsme si porizovali spolu, takze je to nas spolecny 'projekt' nase miminko a oba ji hrozne moc milujeme emoticon Zkus si s nim promluvit a jestli toho psa mas fakt rada a on rad Tebe, tak to uhadas emoticon
Retrivr bude v byte ok, v tom bych nevidela problem a co se tyce venceni a prohazek, tak chlapi jsou od prirody lini vsichni stejne a potrebuji popostrcit. N. ji vcera sam od sebe vzal ven kdyz se vratil z prace emoticon takze se daji zpracovat emoticon
Jak psala Alli, ujasni si, kdo je vlastne panickem toho pejska a podle toho jednej emoticon
18. únor 2010 ve 14:14  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roozenka
45
fotoportrét
fotoportrét
roozenka
45
 Veronila: Urcite, mas pravdu. Je jasny, ze to bude jiny, kdyz si pejska poridime spolu nez ze k nemu prisel, jak slepy k houslim. Jak rikam, ma ho rad, hraje si s nim, vsechno, ale ta jeho lenost, proste nema vsugerovany ty casy, kdy on potrebuje ven apod.. emoticon
18. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Tak náš páníček procházkuje rád emoticon

Verunko cože jsi tady tak brzo dneska? emoticon
18. únor 2010 ve 14:31  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Roozenka, s ním asi nic nehne. můj m měl odjakživa psa, ale na vesnici je zvykem, že když má pes zahradu, tak nepotřebuje venčit emoticon emoticon A nebýt tu já, tak všichni zkysnou na zahradě. A nejde o to, že k psovi přišel jak slepej k houslím. To m většinou taky a stejně je miluje. Spíš je to tím, že si ho jakoby půjčujete. Není váš, nerozhodujete o jeho stravě, o ničem. Prostě je to jen hlídání a to je něco jinýho. Podlě mě by i můj m nebyl nadšenej. Pokud chceš psa, tak asi ve svém případě musíš počítat s tím, že ty budeš ta, která se o něj bude starat. U nás je to taky tak. Já se starám, krmím, venčím, jednou za čas ukecám m na procházku, kdy pak uprostřed pole fňuká, že chce domů a to mi stačí. On ti to vrátí tím, jak se na tebe bude dívat, jak tě bude milovat. Věř, že je to to nejhezčí, co může existovat, když tě pes bere jako svého pána a tak se i chová. emoticon
18. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Petruš, máš recht, asi ji budeš muset vyměnit a chápu, že se ti do toho nechce. Mně by se taky nechtělo vyměňovat tu naši paní.
18. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Sári, ty máš nějakýho posledního svého druhu nebo co emoticon emoticon
18. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jako chlapa emoticon emoticon
18. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 Ámen emoticon emoticon emoticon
18. únor 2010 ve 14:37  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 nééé emoticon moc krásně napsaný emoticon
18. únor 2010 ve 14:38  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Je to to nejkrásnější, co? Já vždycky taju, když se na mě ty očička koukají, lehnou na mě a pusinkujou. Ta láska je totiž tak krásná, čistá. Není za tym nic falešnýho(třeba m mě překvapuje, ale většinou něco chce emoticon a oni se nemazlí proto, abych jim dala třeba nažrat emoticon i když, kdo ví emoticon emoticon ).
18. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 Brzo?! emoticon

Rooz, nase Gim nema vubec zadny stereotyp, nekdy spime do 12, nekdy vstavam v 7rano. Na prochjdu jdeme vetsinou odpoledne, nebo rano pred praci ale to jen rychle a kdyz uz je tma tak jen chodime mezi barakama emoticon Podle me to ve stereotypu neni, ale jestli se chce nebo ne emoticon Kdyz se chce vsechno jde.
Kdyz ale chce jen curat, tak stoji za dverma a skrabne, a ja ji pustim na zahradu. V tomhle to mame jednodussi emoticon
18. únor 2010 ve 14:41  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Veru, tvoje hodina je většinou když já už počítám ovečky emoticon emoticon
18. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Tak u nás je skoro veškerá péče na mně, P. občas něco udělá, ale musím ho k tomu nutit...prostě chlap, ale na procházky se snažíme chodit spolu, taky jsme si Teny pořídili až spolu a v podstatě je to u obou první pes.

Tak Teny už má v sobě první tabletku antibiotika a je vykoupaná v léčivém šamponu - děsně to smrdí. Snad bude ok a nebude plešatá.
Musíme změnit kosmetiku, Héry prý vysušuje...jenže ve zverákách nic nemají...já nechci něco za 60 Kč.
Najít novou střihačku bude asi oříšek...to zas bude rok chodit jako strašák než kápneme na někoho šikovného.
18. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
fotoportrét
fotoportrét
veronila
118
 Pravda emoticon Docitalas ze vcerejska? Prala jsem Ti k narozeninam emoticon Tak jeste jednou vsechno nejlepsi!!!

My asi dneska nejdeme na prochajdu emoticon zase chc.je jak z konve emoticon emoticon emoticon Gim ni tady nosi provazy a micky a steka na me, protoze jsem hrozna matka a nechci si hrat emoticon
18. únor 2010 ve 14:46  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 Jo, dočítala, akorát jsem ti zapomněla poděkovat emoticon Tak děkujuuuuu emoticon emoticon Já dočítám jako jediná vždy a všechno, páč jsem zvědavá jak stará baba, tak aby mi něco neuteklo emoticon Teda ještě Mia dočítá, ale ta to poslední dobou nějak fláka emoticon emoticon
18. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
filipovi
Registroval se 14. ledna 2007 na beremese.cz. Přidal 5104 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Region Litoměřice
 ji psi tousty?
18. únor 2010 ve 14:49  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš