Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zítra mi držte pěsti, jasny? A myslete na mě dopoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
alli copak? =-)
Odpovědět
alll: na co se chystas? Ty jo, dneska to byl tedy narocny den. V praci od pul 11 a ted mi skoncila posledni hodina a zacina druha smena s diplomkou, ale boli me tak silene hlava, ze snad v ty cajovne usnu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem psala ohledně toho ERCP, tak to vypadá, že mi to zkonil víc, než jsem si myslela a jdu zítra na sono, aby zjistili, co mi je. Doktorka říkala, že mi zřejmě vyškubl žaludek, když škubal s tou trubkou. Tak doufám, že sono třeba potvrdí, že jsem simulant nebo tak něco :-N
Odpovědět
o ERCP jsem to nejak prehlidla, co to je? A tobe je nejak blbe nebo co? Vyskubnutej zaludek nezni jako prkotina .. =-) tak na ebe budem myslet, aby to dopadlo dobre, i kdyz ono se cloveku ulevi i kdyz mu neco zjisti, protoze alespon vi, z ceho je mu zle
Odpovědět
Profilova fotka
No, já měla zánět slinivky a kvůli tomu jsem šla na ERCP, to je trubka do krku kterou koukaj na vnitřnosti. Pak jsem měla jít na operaci, ale doktor mi to ERCP tak zkonil, že jsem nemohla na operaci a musela jsem čekat 3 měsíce. A myslela jsem, že to je konec. Jenže je mi furt blujno, bolí mě břicho, pálí žáha i po blbé vodě a sem tam po jídle zvracím. Aniž by se mi nadavovalo nebo něco, prostě z ničeho nic blink. A říkala jsem to doktorce, ta mi dala prášky, ktery jsou super, ale vzhledem k tomu, že po dobrání je to stejny, tak jdu na to sono.
Odpovědět
8-( to je blbec. A nejaka operace nebo tak neco je v dohlednu? Jak se to leci, kdyz leky to jen utlumi?
Odpovědět
ahoj holky, párkrát jsem sem psala, máme 7 mesíčního bígla a potřebovala bych radu, celou dobu byl v pohodě, sem tam něco rozžužlal, ale to nebylo tak strašný, jenže teď se dal do naprostého ničení bytu. Dali jsme nové lino v předsíni, měsíc si ho nevšimnul a teď ho zničil, asi metr a něco rozkousal, když k tomu připočtu zničený sluchátka, kabely, konvice, rozbitá lampa tak už je toho na mě moc. Snažíme se aby měl dost pohybu, takže po dvou hoďkách ho venčíme, akorát když jsme v práci, tak je doma tak 5 hodin sám... Nevím co s tím mám dělat, už jsem zoufalá a abych pravdu řekla i nasr... dokonce jsem koupila i spreje proti kousání a stříkali jsme to, ani tak to nepomohlo... Nemáte nějakou radu co s tím? Moc by mi to pomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi potrebuje nejakou stimulaci podle me se nudi, potrebuje necim zabavit, bigl potrebuje dost pohybu, na jak dlouho na ty prochajdy chodite? melo by se minimalne na hodku denne a taky pet hodin denne je desne moc pro nej, asi se nudi a proto to dela, koukni na internet, jsou hracky pro psi ktery je zabavi, super jsou hracky ktery se naplni pamlskama a on musi zjistit jak je z dostat ven a podobne, taky bych rekla ze prochajda pred tim nez odejdete do prace by pomohla ale fakt deset minut nic neresi, musis si uvedomit ze pet hodin o samote je hodne a on nema co jinyho delat nez spat nebo lezet tak se bavi tim ze nici veci, taky to delaji z uzkosti z odlouceni, na to pomuze to stejny, zabavit ho, unavit ho pred odchodem atd
Odpovědět
Profilova fotka
Fil, operace nevím, ono se to právě nemusí potvrdit, v což doufám. Ten doktor byl debil na entou. Ten můj operatér si na něj stěžoval, protože mi to tak zkonil. A doufám, že na operaci nebudu muset. Opět do nemocnice se mi fakt nechce. Zvlášť po té slinivce. To jsem byla týden bez jakékoliv vody a jídla. Jenom na kapačkách a myslela jsem, že kaputnu. Vladi, je právě v kousacím věku. Z toho vyroste. Tím si přošli všichni mí pejsci. Ale ho to přejde. Teď spíš dej z dosahu věci, ktery by mohl zničit.
Odpovědět
Profilova fotka
alli to jo ale dost pomuze kdyz ma na kousani neco jinyho a nenudi se :-D ja musim raubirum dat taky do loznice hracky kdyz odchazime a jsou dospely, oni se holt jinak zabavi sami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mijuš, taky jsem nechávala Sáje hračky, ale stejně si jich ani nevšimla a vyflusávala hlínu, ožírala stůl nebo likvidovala něco jinýho. Ono je důležity spíš sledovat psa, když náhodou něco takovýho začne dělat před tebou a nepomenout. Tak jsem odnaučila ožírání nábytku. I když stůl to odnesl sakra hodně :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holky hraček má až až, když vynechám že si má nějaké naše oblečení, tak pak má různé žužlací kosti, pak pískací hračky, uzlíky na kousání, míčky, a nevím co ještě. Jo a nejoblíbenější je stará rukavice na hokej. Myslím, že nedostatkem hraček to není. A co se týká venčení, ráno je to tak na 20 min, v tý zimně to ani dýl nejde, to zase říkal veterinář, protože pak nám chudinka nastydnul a učůrával a kašlal, ale jinak jakmile to jde, tak je to tak na hodku někdy o něco míň někdy dýl. Když venku mrzne, tak to dlouho nebaví ani jeho. Jenom doufám, že jestli je to kousací období tak že ho rychle přejde. Přesunuli jsme všechno možný do vyšších pozic a stejně se tam dostane.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, přejde. Je to mlady střevo nevybouřeny. Můj pes mi tak sežral nabíječek a šňůr, že se to nedá spočítat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz mrzne to je jasny, to ne, vladi no muzes zkusit tu inteligentni hracku, nevim jak se tomu rika odborne, je mozny ze ho bude zajimat mnohem vic nez nabytek protoze v ni budou pamlsky
Odpovědět
tak já zítra prubnu zverimex na ty inteligentní hračky, třeba ho to fakt víc chytne než lino. Byla bych za to ráda, už aby ale bylo teplo, to ho víc utaháme venku, teď je to nahouby, když jsem viděla, jak pak chudák potom kašlal a v noci počůral celej obývák, jak šel tak učůrával, bylo mi ho moc líto. Takže pak už jsme to lítání ve sněhu omezili. Jsem zvědavá, jak dlouho mu to kousací období, abych to přežila já. Jinak je to úžasnej mazel a celkem hodnej a poslušnej, ale tenhle týden si teda vybírá zlobení za celou dobu co ho máme.
Odpovědět
jo a ještě k těm hračkám, dostal takovou žirafku z těch uzlů, tak mu vydržela tak cca týden, teď jsem vyhazovala poslední zbytek chuchvalců, ji totálně zlikvidoval, takže budem muset najet na odolnější hračky
Odpovědět
Profilova fotka
doufam ze ted neplacnu blbost o biglech toho nevim az tak moc ale v poradu o vychove pejsku kterej sleduju doporucovali ze pokud jde o lovecky plemeno melo by se jim moznit delat podobny cinnosti, cvicit je v hledani a donaseni veci aby ten pud v nich byl vyuzitej, ale nejsem si jista jestli bigl loveckej je nebo ne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to štěněcí období je v tomhle blbý, taky jsme měli zničený nábytek, když byla Joy menší... ještě, že je to za námi :-D alll: zítra držím pěsti! sna dto bude dobrý!!! ;-) :-) dobrooou, manžel mi půjde namasírovat zádíčka x-) 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi takhle to vypada http://www.google.co.uk/products?hl=e...
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky masáž x-) x-) x-) Ale to se mi doma nemůže stát :-S m řekne, že to neumí a když přesto naléhám, tak mě znuděně zmáčkne a hned mě to přejde. :-S :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alli to dela m taky :-D :-D a schvalne tak abych uz vic nechtela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, však m to taky dělá schválně, abych řekla, že už nechci. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi jeste je hodne jinych druhu, videla jsem i super co vypada trochu jako petlahev a z usti lahve vede provaz s uzlem na konci takze aby se dostal k tem dobrotam tak se musi naucit to dostat ven tak aby netahal za ten provaz, no je jich pozehnane, prave se chystam ze raubirum koupim taky :-)
Odpovědět
no bígl byl považován za loveckého psa, aspon takový jsem měla info. Doma mu můžem házet hračky pořád a nosí je zpátky, až se divím jak ho to baví :-D ale venku, to hodím jednou tak to ještě přinese a pak na nás prdí. Zkusím teď koupit tu hračku a třeba ho to přejde, i kdy on na ty gumové moc není, ale třeba když tam bude pamlsek, tak ho to chytne. Simushka: ještě že sedačky a stolku se nedotkl, to bych už viděla rudě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladi no oni to delali venku a aby to pripominalo lov, museli to i hledat a potom prinaset a tak, delali to tak ze nejdriv pejskovi ukazali kde hracka je a nechali ho to donest a postupne mu to zacali schovavat a vzdycky odmenovali a pejsek byl nadsenim bez sebe ze je desne dulezitej :-D
Odpovědět
jo tak to nás čeká na jaře společně s cvičákem, musí dostat "drezůru" a hlavně dostat se k dalším pesanům, aby se vyblbnul, má tady "kámoše" bígla a když venčíme spolu tak to je rodeo, ale oba hafani jsou děsně spokojení, jenom přes tu blbou zimu to prostě nejde na dlouho, to je peklo.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi taky tou zimou trpime, raubiri chtej porad ven a v te zime to tak nejde jak by chteli tak jsou taky znudeni jak hrom :-|
Odpovědět
jj, ta zima je peklo, každou chvilku mímouš zvedá tlapku jak tam má námrazky, je to na houby, tak by lítal, ale za chvíli je promrzlej a jak je to ještě pořád mimino, tak tam nemůže bejt tak dlouho, přes den to ještě šlo, ale teď jsou takové zimy, že to je na houby
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, my takhle odesli ze setkani chrtu po vanocni velke chrti prochajde, vsichni zustavaji a kecji a tak ale raubiri uz se trepali i pres kabatky a Meg nema tu silnou cernou vrstvu kuze na polstarcich na nozkach a tak porad zvedala nozicky tak jsme rekli ze jedeme domu, v zime se toho fakt neda moc podnikat, ale vysvetli jim to :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?