Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Děcka se rozhodli dát mi najevo mou nezodpovědnost s otálením nad objednáním granulí. Protože dává m, kterej se neobtěžuje mi říct, že dochází, tak jsem je objednala až v pátek a oni se rozhodli, že budou mít žravou a tak jim to chudákům kobinuju z light. Nemaj tak žrát. :-| No, mně z toho už hrabe :-D Jsme šli si s m vypít kafe ven, já samo z knížkou a on si zapaloval cigáro a nenápadně tím zapalovačem zajel pod knížku. :-N Prej málo mluvím. :-N A když s ním mluvím, tak ho to zase obtěžuje. Tak ať si užije :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kurňa tak poradíte mi ještě někdo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já vám přeju brou noc. :-N Nejvíc mě totiž baví ty krásny něžny začátky a dobry konce, tak ať si to dnes ještě užiju, než usnu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty mi normálně nedůvěřuješ :-| :-D :-D Tak jí dej 2 a půl :-D To by tak mohlo odpovídat.
Odpovědět
Profilova fotka
no to ne ;-) ale na veterině řekli 1 denně a tady to vypadá na 3? =-) tak jsem z toho jelen, a víc hlav,víc ví :-D Tak ještě počkám co holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, aby jsi kila dostala v librach, tak to musis vynasobit 2.2....takze 38 kilo nasobeno 2.2 je 83.6 liber...takze ja bych ji dala 3 a vice, podle navodu ;-) Kolik je vlastne Sarince let? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alll, ty už z toho čtení začínáš být mimo! :-D fil, nedočítej, protože většinu času tady holky stejně jen řeší ty knížky. mia, nemám zkušenost s těma granulema...my máme spíš sklon k nadváze.
Odpovědět
Profilova fotka
veru jsi si jista tim 2.2? ja dycky myslela ze je to necely 2 =-) sari ja bych ji to davala tak jak rikali na veterine =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se dohodněte :-D tak 2 nebo 3? a najednou? nebo ráno a večír? =-) ha a teď raďte :-D Veroušku bude jí letos 10 let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mijouši to jsem zadala já..tak sleduj co přibude :-) http://www.ifauna.cz/rubriky/diskuse/...
Odpovědět
Profilova fotka
sari to jsi hodna ale bojim se ze se trh v cr bude dost lisit od trhu v uk, krome tech nejvetsich firem jsou tu dost jinaci produkty, ale budu koukat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nicmene moje otazka porad zni bude pes po proaktvi granulich hyperaktivni? :-D ja nemuzu davat jinaci granule nez Supadpg protoze Meg ma po vsech ostatnich prujem a ted mame jejich radu na lepsi traveni ale jsou dietni, potom maji adult coz jim primichavam ale nic moc ucinek a maji jeste proaktiv a ja se bojim jestli po granulich s vysokym obsahem proteinu nebudou prehnane hyperaktivni, to je to na co se tu celou dobu ptam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslim, že ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime, ale jestli me uslapou tak me mas na svedomi :-D :-D :-D heled sarine bych asi vic nez to co rekli na veterine nedavala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mius, ja nechci hrat chytrou, ale... http://wiki.answers.com/Q/How_many_po... Ja bych se spis ridila radou vyrobce...
Odpovědět
Profilova fotka
veru ja koukam na internet a vychazi mi ze libra je 0.45 kilogramu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mius, tak to Ti to v tom pripade vychazi dobre ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže cooooooo? :-D Veunko? Mio? holky?
Odpovědět
Profilova fotka
veru jo jo uz jsem si zavolala na pomoc, m :-D :-D :-D no nic se mnou je to tezky :-D :-D sari no ja bych ji vic jak jednu co rikal doktor nedavala no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kolik podle toho návodu?
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho poslechni doktora a neblni :-| ty jo snad ma duvod proc ti rekl jednu ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ona nevěděla =-) nemohla to na krabičce najít, a já jí řekla, že si to vykoumám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mius, mne se tady N. taky smeje :-D :-D ze pozdravuje Tveho m. ;-) Sari, Mia moc veri doktorum :-) Vyrobce to musi mit otestovane. Kdyby ne a neco se stalo, tak se s nima kdekdo soudi a to by si tady nebo v USA nelajzli.... Mozna se jeste podivej na slozeni a vic to pores s vetem...Kdyz ji das ale jen jednu, tak urcite nic nezkazis ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíši řekněte mi podle těch vašich přepočtů výpočtů kolik udává výrobce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari jo aha tak, no tak to radsi poslechni veru pac muj m uz je v posteli a i potom co mi to vysvetlil to neumim spociat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, podle navodu 3 a vice ;-) tak ji dej 3... ;-) My se ted dodivali na animovany Disneyho film Bolt x-)moc hezke x-) x-)pohadka akorat pro me :-N ani jsem u toho nervala :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já budu dávat 2 :-D :-D :-D :-D :-D a rozdělit nebo na jednou? Jak byste to dávaly? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
1 kg = 2,2 libry a 1 libra = 0,45 kg dle telefonu Nokia. :-D Tak si to sari spočítej a podle toho jí to dej. A oni nepíšou jestli naráz nebo během dne???
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - proč ses ptala kolik je pitbule? :-) pochopila jsem to správně, že by to mělo vylepšit stáří, jo? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?