Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
che, tos nečekala, co? Aby jste nakonec doma neměli namraženej mraŽák :-D :-D :-D
Odpovědět
sari, já tvrdím mrazák (což je správně :-p :-D ), T. používá mražák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta písnička je taky o jahodách mražených, ne? :-D Já jdu vykoupat Tenuli - smrdí jako tchoř. A dnes tak zuřivě kousala buvolí kostičku, že si ukousla i chlupy, co jí vypadly z culíku. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hihihihihihihihihi víííííítěz :-D :-D :-D
Odpovědět
all, ty jsi z Moravy? T. totiž jo a všimla jsem si, že tam říkají mraŽák :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Petrus - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Si piš, celé moravák su jak brno :-D Bolí mě záda. 8-( A chce se mi spát. A chtěla jsem si dát vínko a místo toho tu chlemtám jahůdkovej džus. Tomu se říká skleróza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alll dyť jo, chlastáš furt :-D , chceš bejt jak Mia? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je jak když jsem se na táboře hádala o afinu, gumáky a pouzdro. A protistrana s ofinou, holínkama a penálem mě děsně vytáčela :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
afina :-D :-D znám 2 lidi co říkají kaRkulačka ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chudinka malinká už vůbec nepiju. A to jsem byla fakt brutusální průtokáč. Akorát teda víno ředím(jakékoliv)obyč vodou. Takže za večer třeba vypiju 5l tekutin :-D A na Silvestra mi to pití nějak nechutnalo, jsem nevypila ani sedmičku, protože jsem cítila zodpovědnost za sestru.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, karkulačku používám taky :-D :-D :-D Afinu zkracuju na afču :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D http://www.csfd.cz/film/250743-mraziv... sledujete jo? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sledujeme? To je fiml, ne? =-) A já to jen tak mimochodníkem neviděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ředíš víno vodou, jo? To si z Moravy? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.zbozi.cz/p21086-candy-cfu-... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé voni tam maj chybu, chybí jim háček nad z :-D :-D No jo, když mě samotny víno nechutná a hlavně já hodně piju a piju jen vodu. Dřív jsem si dělala střik, ale teď nemůžu bublinky, takže obyč kohoutková. Kdybych měla pít jen víno, tak bych byla slitá jako blázen. A takovy sladky vínko s vodou chutná jako šťávička. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já víno vůbec...to by muselo být nějaký sladký a chutnat jako jahůdky, maliny, apod. x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase sladný moc nemusím. Mám ráda spíš sušší. Sladky si dám taky, ale nemohla bych ho vypít cely sama. By se mi ulepila pusa. A hlavně panáky nepiju, pivo mi nechutná a abstinovat se mi nechce :-D . A to vínko mi i chutná. Ňami ňamííííí x-) :-D Tady prší :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já miluju pivo x-) Jak jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu spát vošouchu :-D :-D :-D :-D Brounec a ráno žádny hovina, jasny? Tak pa zlato x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem měla ráda jako malá holčička :-D :-D Protože to pil taťka a já mohla usrkávat. :-D A pak v náctiletosti, protože to bylo nejlevnější pití. 10 kaček za půllitra :-D Tak papapapapapa x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou ty mražžžžžáčku x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to se pozna holka z Cech, kdyz pije sladky vino. Na Morave se normal pije vino s vodou i vinari to piji. Nepijeme to jen se srackama jako cola nebo sprite. Ja piju vino i pivo, ted jsem mela sklenicku naseho Starobahna. A karkulacka neni zadne nareci, to je jak kdyz decka rikaji verlyba. Afinu si musim jit ostrihat pristi tyden;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petrus fakt? Co znám vinaře, tak je to pro ně nemyslitelný =-) Jo a o pivě nebudeme diskutovat ne? To je jasná věc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blbost! To budou asi nejaci tam vasi mistni, ne?;-) V lete se normalne pije stricek. My mame kamarada pod Palavou, co i dela na souteze a pije to taky. O pive nebudeme diskutovat...Brnaci jsou patrioti, tak Starobrno 11 je pro nas nej.
Odpovědět
Profilova fotka
Héééééj ...nesrovnávat s Plzní :-D Kde je vůbec Mijouš a Verunka? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako Plzen ok, ale Gambac fakt nee! To jsme v Orlickach na Silvara pili prvni vecer a pak vsichni radeji presli na vinko. Asi nekdy pari!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já ráda i Stellu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsme doma z vecere, jidlo super, vecer trosu nudnej kdyz si clvoek povyda sam se sbou ale budiz, jsem trenovana, zvanila jsem nonstop i tak :-D :-N ale co me teda dostalo je ze po navratu domu m knucel ze uz dlouho jeho super stereo porad nefunguje( po vypadku proudu zacalo vyzadovat pin kod, ktery byl zaslan m po sms a on se neobtezoval si to ulozit) tak jsem zacala prohrabavat slozky a hledat, po chvily jsem zjistila ze pin kod nevlastnime a zacala jsem vyhrozovat ze tam v pondeli rano volam nasrana jak drak s hemeroidem, nacez z m vypadlo ze to koupil pod rukou, sice o trosku levnej ale tak nejak ne zrovna koser, takze ze startu usetri 2 tisice a prodlal 4 tisice nakonec, dohromady 6 litru v prdli, ja nechapu jak muze tkhle myslet, tak jsem mu na rekla ze dostal to za co zaplatil, ze prej ted uz to vi, ale hoby vi, zas to udela znova pitomec jeden nepoucitelnej, takze to stejne bude nakonec na me udelat ze sebe vola a volat tam a delat divadylko, popripade poposmrknout a zjistit je to mozny zprovoznit, me z neho jednou totalne hrabne :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?