Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pardon, má tam být "rodilí". Už mi hrabe z těch tabulek. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruzs jeste ted me boli nohy, normalne hodime jenom na hodku protoze jdeme vsichni :-D uz sem nasla louzicku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Japato říkám aj já. :-D A to su rodilé moravák :-D Jinak bré ránko
Odpovědět
Profilova fotka
brýýý ráno :-D pitbula se ke mě dneska hrozně mačkala a pořád mi strakala čumák do nosu :-D
Odpovědět
to zas někdo ponocoval, co? :-D :-D
Odpovědět
k těm výrazům, T. nemohl pochopit, co je vošouch :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
G - ahoj x-) ňam ňam
Odpovědět
Profilova fotka
Vošouch taky neznám. Sári, dík za návštěvu, ale teda ty hovnča jsi po celym obýváku nemusela nechávat. :-| :-D :-D :-D Buď ráda, že ti strká čumák do nosu. Sárinka mi mlátí čumákem do nosu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bramborák ;-) co??? =-) =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
roužni ručák :-D
Odpovědět
:-D :-D přesně, bramborák ad hovínka doma, včera večer jsem udělala Sáře hroznou věc :-( na večerní procházce se nevykadila (jenže klasicky neměla čas, protože hledala kdejakej bordel ]-( ) a pozdě večer se jí chtělo a mě bylo tak blbě, že jsem jí musela nechat udělat hromádku v předsíni |-|
Odpovědět
Profilova fotka
G - :-( :-( :-( :-( :-( chudinky moje a co m?
Odpovědět
Článek se načítá
sari, on dělá noční, takže byl už v práci, tohle je přesně na pytel, kdyby moh člověk aspoň říct nějakýmu spolehlivýmu sousedovi, jenže tady bych ji nikomu nepůjčila 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
G, to je hrozny. Ale radši lež a odpočívej. Ona ti odpustí ;-) . Pořád na tebe myslím, jak si vedete. Takže hlavně opatrně a přeju ti, abys to měla co nejdřív za sebou. Sári, kdybych věděla, že mi ty děcka hovča nevyšmajdám, tak tě je nechám dneska v noci uklidit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alll, to tady ale vážně nikdo neříká...to musí být nějaká tvoje extra zdrobnělina. Jinak my jsme vysondovali, že prý pro některé Čechy je neznámý pojem "šušeň". :-D Teny si chvíli házela prasátkem a teď chrooope granule, to je holka hodná. Jen nechápu, že si to po jedné nosí na kobereček pod konferenční stolek. Asi nějaká dieta. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
SAri - mas IP Priznavam, ze susen neznam... rikame, ze si nekdo "posusnal" jakoze pochutnal, ma to neco spolecnyho? :-N Vosouch taky slysim poprvy... v rodine rikame bramboraku cmunda... Ale japato, copato a kdepato miluju :-D Vubec plzenskej a jihoceskej prizvuk to je moje
Odpovědět
Profilova fotka
rubi, no já si teda myslím, že se to nepapá...počkám jestli ostatní holky to nebudou vědět...teda ne ty moravskýýý! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale neco mi to rika... sakra... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorry, že vám sem lezu, i když pejskařka jsem teda taky :-D šušeň vím co je, ale já z moravy jsem :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pandi :-) Napovez :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sany, no ráda bych napověděla, ale to by nebylo fér :-D musíš hádat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No aspon vim, ze se to neji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi, někteří to jí, ale neměli by. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a rozhodně by se to nemělo dělat ve společnosti, ale i to někteří dělají :-D a s oblibou to dělají malý děti ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Jezis, to jste mi uplne zamotali hlavu... Jeee, ja vim neni to nudle???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja musim domu, tak se na to pak podivam....vy me napinate :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nudle jsou v polívce, holubi jsou na střeše a v nose jsou šušně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bre uchvatne ranko damy, kouknete do jstp jak jsem si ho uzila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petru :-D :-N ale sedí to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smarja ja si vas docitam u snidane a je mi hned blbe :-D :-D :-D :-D ja zas zjistila ze hodne lidi co je stukat :-D ( hacek nad s) plzensky vyrazy miuju, tri moji nejblizsi kamaradi jsou z plzne a jednu dobu jsem tam trvila hodne casu a vyrazy jako japato atd mi zustaly do dnes, jeste jsem pochytila rikat misto pozdej dyl :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?